Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba arkadaşlar sivilcelerim derinden çıktığı için ve aşırı gözenek ve siyah nokta sorunum olduğu için ben 9 gün önce aknetrent tedavisine başladım kafam çok kaşınıyor ve saçımda kepeklenme oldu bide sivilcelerim çıkmaya devam ediyor şuan kırmızı kırmızı oluyor bu etkiler normal mi sizce ? bide bu ilaç kullanımı sonucunda ciltteki tüm sorunlar tamamen mi gidiyor gözenekler falan ?:110: cevaplarsanız çok sevinirim :oops:
Sacindaki kepek degil canim yuzun gibi sac derinde dokuluyor. Aynisini bende yasiyorum.

ACİL! arkadaşlar kanetrent kullanıyorum karaciğer değerlerim yüksek çıktı neden ?? böyle bişe yaşayan oldumu
? son zamanlarda cok yağlı yıyorum bıde protein diyeti yaptım ben ona yoruyorum .. hafif bi yukselme olmus sadece bilisi olan varsa yada boyle bıse basına gelen benı bılgılendırırsenız sevınırımmm ?

Bugün Aknetrent ilacına(30 mg) başladım.:KK51:
Hayırlısı bakalım... :)
Gelişmeler olduğunda tekrar yazacağım inşallah...Hoppa

ACİL! arkadaşlar kanetrent kullanıyorum karaciğer değerlerim yüksek çıktı neden ?? böyle bişe yaşayan oldumu
? son zamanlarda cok yağlı yıyorum bıde protein diyeti yaptım ben ona yoruyorum .. hafif bi yukselme olmus sadece bilisi olan varsa yada boyle bıse basına gelen benı bılgılendırırsenız sevınırımmm ?
Diyet falan böyle şeylerden uzak dur canım. Bu hap karaciğeri yoruyor zaten. Olayı bu biraz. Sen bol bol su iç. Ne olursa olsun miden bulansa da iç. Düzelir o zaman zamanla.

Kırmızı lekeleride geçiriyor mu ya bnm sivilceden çok hep lekeler var sivilceden sonra kalan kırmızı lekeler . Ve besyoya hazırlanıyorum ağrı halsizlik yapıyor diyenler olmuş etkilermi kursu mu . 20 mg ile başlattı 3 gündür kullanıyorum

Doktorum bana hiç bişey demedi yüzüne krem sür yada sürme felan demedi bana ya ama burda bazı arkadaslar doktorum nemlendirici sürmeme izin vermiyor yazmışlar . Dudaklarım için hametan die bir krem verdi :110:

1 ayda hemen sana etki mi etti kırmızı sivilce lekelerini açtı mı biraz kaç mg yazdı günlük
30 mg verdi 10 ve 20 mg. Bende şiddetli derecede sivilce yok ama etkisini gördüm siyah noktalar azaldı yağlı bir cildim yok çok sivilce çıkmıyor yağlı şeyler yiyince çıkıyor bazen çok abartnca. Ve bende birkaç gündür ellerimin üstü kabardı kırmızı oldu ve kasiniyor ilacın yan etkisi doktor merhem verdi onlarda geçiyor.

Benim 1 hfta oldu Dudaklarım kırudu sanki ama cildim hala yağlı . Halsizlik ne zaman snra bağlıyo sırt bel ağrıları felan sende başladı mı

X