Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar meraba bu ilaca bnde başlayacağım ama dudagim icin hametan aldim ama nemlendirici icin oneriniz warmi yuz icin birde cok dudak kurumamasi icin kac gun onceden hametan surmeye baslayim yardimci olursaniz cok.sewinirim
Ben dudaklarimin kurudugunu hissettigimde hametani surmeye basladim. 1 ay oldu dudaklarim cok soyuluyo evet ama asiri derecede rahatsiz etmiyo. Yara falan olmadi cok sukur. Yuzumede nemlendirici falan surmuyorum. Derinin kuruyup dokulup hepsinin yenilenicegini dusundugum icin.

Ben dudaklarimin kurudugunu hissettigimde hametani surmeye basladim. 1 ay oldu dudaklarim cok soyuluyo evet ama asiri derecede rahatsiz etmiyo. Yara falan olmadi cok sukur. Yuzumede nemlendirici falan surmuyorum. Derinin kuruyup dokulup hepsinin yenilenicegini dusundugum icin.

Benim alnım ve burnum soyuluyor. Bunlar normal şeyler değil mi?
Bir de gözlerim kızarıyor gibi hissediyorum ama görünürde kızarma yok. Sanki saatlerce uykusuz kalmışım gibi bir yanma oluyor
Sende böyle bir şey oldu mu?

Benim alnım ve burnum soyuluyor. Bunlar normal şeyler değil mi?
Bir de gözlerim kızarıyor gibi hissediyorum ama görünürde kızarma yok. Sanki saatlerce uykusuz kalmışım gibi bir yanma oluyor
Sende böyle bir şey oldu mu?
Benim butun yuzum soyuluyor canim :) aslinda tam soyulma gibi degil kucuk kucuk dokuluyor. Gozlerimde oyle bir sey yok ama ilacin yan etkileri arasinda goz kurulugu da var. Doktoruna soyle goz damlasi vericektir. Bu normal bisey bence.

Benim butun yuzum soyuluyor canim :) aslinda tam soyulma gibi degil kucuk kucuk dokuluyor. Gozlerimde oyle bir sey yok ama ilacin yan etkileri arasinda goz kurulugu da var. Doktoruna soyle goz damlasi vericektir. Bu normal bisey bence.

Evet bende de öyle, küçük küçük soyulmalar var.
Bir şey soracağım: Doktor bana, "ağır egzersiz önermiyorum." demişti. Ben spor yaparak kilo verdiğim için, beni o şekilde uyardı. Yüzme kursuna gitmeyi düşünüyorum. Acaba sakıncası var mıdır?

Evet bende de öyle, küçük küçük soyulmalar var.
Bir şey soracağım: Doktor bana, "ağır egzersiz önermiyorum." demişti. Ben spor yaparak kilo verdiğim için, beni o şekilde uyardı. Yüzme kursuna gitmeyi düşünüyorum. Acaba sakıncası var mıdır?
Ben bi sakincasi olucagini dusunmuyorum vucudunu cok yormadigin surece sporun bi sakincasi olmayacaktir bence. Tabi bunuda sen yinede doktoruna sor bu sadece benim fikrim :)

Göz damlasının cildiye mi veriyor yoksa ayrıca göz doktorunami gitmeliyim?

merhaba arkadaşlar sivilcelerim derinden çıktığı için ve aşırı gözenek ve siyah nokta sorunum olduğu için ben 9 gün önce aknetrent tedavisine başladım kafam çok kaşınıyor ve saçımda kepeklenme oldu bide sivilcelerim çıkmaya devam ediyor şuan kırmızı kırmızı oluyor bu etkiler normal mi sizce ? bide bu ilaç kullanımı sonucunda ciltteki tüm sorunlar tamamen mi gidiyor gözenekler falan ?:110: cevaplarsanız çok sevinirim :oops:

merhaba arkadaşlar sivilcelerim derinden çıktığı için ve aşırı gözenek ve siyah nokta sorunum olduğu için ben 9 gün önce aknetrent tedavisine başladım kafam çok kaşınıyor ve saçımda kepeklenme oldu bide sivilcelerim çıkmaya devam ediyor şuan kırmızı kırmızı oluyor bu etkiler normal mi sizce ? bide bu ilaç kullanımı sonucunda ciltteki tüm sorunlar tamamen mi gidiyor gözenekler falan ?:110: cevaplarsanız çok sevinirim :oops:

Hoşgeldin, benim de 3 haftayı geçti.
Sivilce bende de var ama kırmızı kırmızı oluyor demeni anlamadım, üzgünüm.
Benim de leke problemim var. İnşallah iyi etkiler görürüz bu ilaçtan.

Hoşgeldin, benim de 3 haftayı geçti.
Sivilce bende de var ama kırmızı kırmızı oluyor demeni anlamadım, üzgünüm.
Benim de leke problemim var. İnşallah iyi etkiler görürüz bu ilaçtan.

Merhaba hoşbulduk,
Eskide sivilcelerimi soyduğumda falan kırmızı durup yanmazdı şimdi o etkiyi gördüm üstündeki kuruyan kabuğu alınca altı kıpkırmızı oluyor ve yanıyor..inşallah iyi olur sonucu teşekkür ederim cevap yazdığınız için.

Arkadaşlar bn aknetrent te dördüncü adıma girdim yeni. Baya bozdu dengemi. Bişey sorcm size . Bagirsaklarm kurudu kabiz oldum, bi de makatta yırtık oldu. Doktora gittim ama geçmedi. Icimi bayagi kuruttu bu ilaç napabilirm sizce?? Önceden hiç böyle bi sıkıntı yaşamadım:110:

Arkadaşlar bn aknetrent te dördüncü adıma girdim yeni. Baya bozdu dengemi. Bişey sorcm size . Bagirsaklarm kurudu kabiz oldum, bi de makatta yırtık oldu. Doktora gittim ama geçmedi. Icimi bayagi kuruttu bu ilaç napabilirm sizce?? Önceden hiç böyle bi sıkıntı yaşamadım

b
bugun 6. gunumdeyım 20 mg kullanıyorum gunde tek doz . aklşıma takılan bışe var günde tek doz kullanımı onerilmez deniyor bi bilgisi olan varmı ?

Arkadaşlar bn aknetrent te dördüncü adıma girdim yeni. Baya bozdu dengemi. Bişey sorcm size . Bagirsaklarm kurudu kabiz oldum, bi de makatta yırtık oldu. Doktora gittim ama geçmedi. Icimi bayagi kuruttu bu ilaç napabilirm sizce?? Önceden hiç böyle bi sıkıntı yaşamadım:110:

Ben 7 buçuk ay kullandım bitti aradan bi ay geçti benimde kabizlik ve makatimda çatlak oldu ama ilaçla alakası var mi bilmiyorum ki çok kötü bi durum ağrısı feci. Her gün sıcak suyun içine otur ilaçtan kaynaklandığını doktor söylüyorsa ara ver ilaca

Ben 7 buçuk ay kullandım bitti aradan bi ay geçti benimde kabizlik ve makatimda çatlak oldu ama ilaçla alakası var mi bilmiyorum ki çok kötü bi durum ağrısı feci. Her gün sıcak suyun içine otur ilaçtan kaynaklandığını doktor söylüyorsa ara ver ilaca

Peki şimdi nasılsın geçti mi ?? Hani bu ilaç kurutuyor ya belki bağırsakları da kurutmustur ondan oluyodr sıkıntı?? Ilan bitince kuruma da geçiyo ya hani

Peki şimdi nasılsın geçti mi ?? Hani bu ilaç kurutuyor ya belki bağırsakları da kurutmustur ondan oluyodr sıkıntı?? Ilan bitince kuruma da geçiyo ya hani

Valla bi iki gün sıcak suya oturdum kremide suruyordum sonra bıraktım yine kabızlık ve ağrılarım başladı yani düşün ilaç bittikten bir ay sonra oldu bence
Sende iyi bilirsin ağrısı kötü olmuştur bi kaç doktora sor bence ve bugunlerde yemene içmene dikkat et acı baharatlı çok tüketme basur olursa kötü olur

Bn de doktora gittm ama krem vermedi bi hap verdi bi de ftil . Onlar da pek ise yaradı sayılmaz . Neyse artık ilaç bitene kadar sabrederim sonra da toparlar herhalde

X