Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kizlar ben 9 ay kullandim aknetrend.ardindan da isotrexin surdumlekeler icin..su anyuzum beb ek gibi:) ise yariyo doktorunuzu dinleyin ve mutlaka gunes kremi kullanin..ben hic kullanmazdm.tedavi gecen sene bitti ben gunes kremine devam ediyorum tavsiye ederim.konuyu gorunce tecrubeli biri olarak yazayim dedim:)

6. Gunumdeyim kizlar :) butun vucudumun kurudugunu hissediyorum ve bastan asagi kasiniyorum suan dudaklarimda falan kuruma catlama olmadi henuz o yuzden hic bir krem kullanmiyorum. Ancak hala tedirginim cunku sivilcelerin cok cikmasindan korkuyorum gunde 20+10 mg aliyorum bu arada.

Uzun zaman direnmelerim sonucunda tekrar sivilcelerim için doktora gittim ve bu ilaca yeniden başlıyorum yarın maalesef :KK43: 8 sene önce de Roccuten di sanırım öyle ilaç kullandım. 6 ay tedavi sürem vardı ben 3-4 ayda geçince sivilceler bırakmıştım ilacı ve hiç yan etkisini görmemistim dudaklarim dahi catlamamisti. Ama bugün doktor yeniden başla dedi eve geldiğimden beri Ağlıyordum yan etkilerinden korkumdan :S Yorumları görünce biraz rahatladım ama bakalım artık :)

Dudak icin bepantol merhem blistek hametan merhem de kullanbilir mi? Birde 3 ayın ortalarında olmama rağmen yüzümdeki kusma devam ediyor

Dudak icin bepantol merhem blistek hametan merhem de kullanbilir mi? Birde 3 ayın ortalarında olmama rağmen yüzümdeki kusma devam ediyor

O kusma devam eder sonra geçer .
Dudağın içinde sana bisey onerebilirim istersen çok iyi gelmişti bana doktorum vermisti

merhaba arkadaşlar eğer bu ilaca başlayacaksanız ve tereddüt ediyorsanız diye yazmak istedim benim tedavim 8 ay önce bitti ve o günden itibaren hiç sivilce çıkarmadım ve siyah noktalarım da yok hala çok mutluyum iyi ki kullanmışım diyorum. tertemiz suratım allahıma çok şükür şuanda da yazın güneş kremi kullandım her zaman onun dışında yüzümü çok sık yıkamıyorum yıkarsam da suyla yıkıyorum sabahları o kadar ekstra özen göstermiyorum çünkü artık anladım benim yüzüm çok yıkamaya gelemiyo. bence siz de bi deneyin kendinizi çünkü ben temizleme jelleri flan kullanınca sivilce çıkarıyorum onu fark ettim öncesinde böyleydi yani. bu arada illa temizleyici kullanıcam diyosanız bence köpük kullanın jel değil ve mutlaka gül suyu kullanın derim. sağlıkla kalınn

Merhaba kızlar.
Aknetrent kullanmaya başladım bugün.
Yani ilk günüm.
Benim karaciğer değerlerim önceden yüksek çıkıyordu. O yüzden bu tedaviye bir türlü başlayamamıştım. Spor yaptım, kilo verdim, ekmeği bıraktım, az biraz porsiyonları küçülttüm derken bu noktaya geldim işte. Doktorum dedi ki, yemene dikkat edeceksin, çikolata yok, cips yok. Karbonhidrat yok. Hatta, yoğurdu yağsız, peyniri yağsız yiyeceksin. Yapabiliyorsan tekrar spora başla dedi.
İlk günden bunaldım ben ya, ne yiyeceğim ben?

Merhaba kızlar.
Yani ilk günüm.
Benim karaciğer değerlerim önceden yüksek çıkıyordu. O yüzden bu tedaviye bir türlü başlayamamıştım. Spor yaptım, kilo verdim, ekmeği bıraktım, az biraz porsiyonları küçülttüm derken bu noktaya geldim işte. Doktorum dedi ki, yemene dikkat edeceksin, çikolata yok, cips yok. Karbonhidrat yok. Hatta, yoğurdu yağsız, peyniri yağsız yiyeceksin. Yapabiliyorsan tekrar spora başla dedi.
Merhaba canim ne yiyecegini bilmiyorum ama sadece kendimden ornek vermek istiyorum. Ne yazik ki spor yapmiyorum. Sabah kahvaltisi disinda hic bir ogunde ekmek tuketmiyorum. Az az ama sık sık yemek yiyorum. Cikolata cips severim ama ayda sadece bir iki defa yiyorum. Ihtiyac duymuyorum yani canim istemiyor. Onun disinda zaten yagli peynir hic sevmem :) Yani demem o ki 22 yasindayim ve kendimi bildim bileli bu sekilde besleniyorum. Kilo problemim hic bir zaman olmadi 50 kiloyum. Soyle bi baktigim zaman ben yillardir istem disi diyet yapmisim. Yani bunyen bi zaman sonra alisir. Pskolojik olarak bunu yiyemiyorum sunu yiyemiyorum diye dusunme oyle dusunursen aklindan cikmaz ve illaki yersin. Kesinlikle bol su ic. Ozellikle yemekten once. Ilaclarinida bol suyla al. Bende cok yeniyim ilacta 15 gun oldu henuz hepimiz istedigimiz sonuca ulasiriz umarim :)

Merhaba kızlar.
Yani ilk günüm.

Bence o zaman uzman birine Daniş kendi kafandan birşeyler yapma kendi sağlığın icin

Aynen, inşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız.
Hayat felsefeni beğendim. Yaşamak için yemek yiyorsun. Ben neredeyse tam tersi. Yemek yemeyi seviyorum, zevk alıyorum. Bunda bir işimin olmaması, psikolojik sorunlar da etkili. Örneğin; mutsuz olduğumda hemen yemeğe saldırırım.
:KK43:

Merhaba canim ne yiyecegini bilmiyorum ama sadece kendimden ornek vermek istiyorum. Ne yazik ki spor yapmiyorum. Sabah kahvaltisi disinda hic bir ogunde ekmek tuketmiyorum. Az az ama sık sık yemek yiyorum. Cikolata cips severim ama ayda sadece bir iki defa yiyorum. Ihtiyac duymuyorum yani canim istemiyor. Onun disinda zaten yagli peynir hic sevmem :) Yani demem o ki 22 yasindayim ve kendimi bildim bileli bu sekilde besleniyorum. Kilo problemim hic bir zaman olmadi 50 kiloyum. Soyle bi baktigim zaman ben yillardir istem disi diyet yapmisim. Yani bunyen bi zaman sonra alisir. Pskolojik olarak bunu yiyemiyorum sunu yiyemiyorum diye dusunme oyle dusunursen aklindan cikmaz ve illaki yersin. Kesinlikle bol su ic. Ozellikle yemekten once. Ilaclarinida bol suyla al. Bende cok yeniyim ilacta 15 gun oldu henuz hepimiz istedigimiz sonuca ulasiriz umarim :)

Tekrar merhaba :)
Aklıma bir soru takıldı.
Senin doktorun da benimkine benzer şeyler söyledi mi?

Kızlar meraba bu ilaca bnde başlayacağım ama dudagim icin hametan aldim ama nemlendirici icin oneriniz warmi yuz icin birde cok dudak kurumamasi icin kac gun onceden hametan surmeye baslayim yardimci olursaniz cok.sewinirim

Bir sey daha sorucam lutfen cevaplayın ben ankarada yasiyorum ankarada yasayan warsa hangi hastanenein cildiyesi iyi söyleyebilir mi

X