akşam 6'dan sonra yemek yememek

kızlar bende katılsam mı size.ben 54 kılo oldum ve istedgm kılo 50.aslında yediğim pek bişe yok ama hemen kılo alıorum nasıl vercem kafaya taktıkca kılo alıorum

tatlım tabiki katılabilirsin çokta güzel olur yarından itibaren yediklerimizi yazıyoruz kaçamak yok :_)
kızlar bende katılsam mı size.ben 54 kılo oldum ve istedgm kılo 50.aslında yediğim pek bişe yok ama hemen kılo alıorum nasıl vercem kafaya taktıkca kılo alıorum

canımm ya acayip moral veriyosun bana burayı sakın ihmal etme yarın herşeyi yazıcam ne yiyip ne içtiysem

Rica ederim canım ne demek elimden geldiğince ...

canım geçen doktor söyledi tv de. kornflakes te de kalori varmış. sürekli yeme yani.
kahvaltını et yine ama az yağlı beslenmeye çalış. mesela yağsız bir omlet seni tok tutar ve çok kalori de almazsın.

Tuğçe merhaba seni burada görmek ne güzel, bende fikirlerimi paylaşıyorum arkdaşlarla..
Asker beklemeye devam :)

şeker faşan kullanıyormusunuz içerken nasıld emlediğini anlatırmısın normal cay gıbı su ile karıştırıpmı içiyorsun bende bayaa bi şu sallama olanlarından var aslında ceşit ceşittt onlarda olurmu?

Ben 4 5 senedir sallama içiyorum gayet memnunum özellikle ÇAykur :KK34:Ben günde 4 5 6 sefer içiyorum her seferinde demlemek zor ben memnunum sallamadan ..

ben kahveyi bırakınca selülitlerim gitti hiç krem falanda kullanmadım bide kese çok iyi geliyor

Kesede çok etkilidir canım .. Kabak lifi falan alabilirsin ..

sallamaların ben etkili olduğunu sanmıyorum. biz 4 kişi için annem 2 yemek kaşığı yeşil çay biraz biberiye de içine koyuuor demliğin. nomal çay gibi demliyor. yani demliğin altındaki su kaynayınca üstüne döküyor biraz demlemeye bırakıyor öyle sonrada şekersiz tüketiyorsun

Canım dediğim gibi etkililer etkili olmaz olur mu hiç .. Ben senelerdir içiyorum ama ÇAykur üzerine tanımam ..
Tabiki demlemek daha iyidir ama çok içen birisi olarak poşet daha kolaylık geliyor bana :)

Bende 50 kiloyum canım arada 49.6 7 oynuyor .. Ama 54 fena değil ki sanırım boyun kısa ondan sorun ediyorsun :26:
Diyet yapıyorum zayıflamalım diye düşünmeyeceksin, sağlıklı yaşam deyip yola devam edeceksin
:KK55:

Tuğçe merhaba seni burada görmek ne güzel, bende fikirlerimi paylaşıyorum arkdaşlarla..

merhaba canım... benimki geldi biliyorsundur çok şükürr...
senin şafak kaç? :)

Bende 50 kiloyum canım arada 49.6 7 oynuyor .. Ama 54 fena değil ki sanırım boyun kısa ondan sorun ediyorsun :26:
Diyet yapıyorum zayıflamalım diye düşünmeyeceksin, sağlıklı yaşam deyip yola devam edeceksin
:KK55:

canım boyum 1.61 felan gözle görülür rahatsz edıcı bır kılom yok ama yınede zayıflıgı sevıorum.en azından yaza kadar vermek istıorum

kızlar ben de kavitasyona gidiyorum.
o nedenle 3 gün yediklerime dikkat ediyorum. boy 1.76 kilom 61.
spor da yapmam gerekiyormuş. ama üşeniyorum bir türlü yapamıyorumm.

yarın hemen yeşil çay alıcam hiç içmezdim çayla aram yoktur zaten kola delisiyim ben günde 3 litre içiorum içiodum yani hihihihihihih

O koladan vazgeçilecek canım :KK20:
Verdirmez o sana kilo, en azından istediğin kiloya gel arada kendini ödüllendirirsin hemde çok zararlı tatlım ya :KK50:
Bu arada kilon kaç, hedef kaç ..

merhaba canım... benimki geldi biliyorsundur çok şükürr...
senin şafak kaç? :)

Biliyorum canım ne güzel valla seninle konuşurduk falan nöbetlere kalırdık :KK9:
Benim şafak 183 .. Ama mehtabım 38
:KK17:

canım boyum 1.61 felan gözle görülür rahatsz edıcı bır kılom yok ama yınede zayıflıgı sevıorum.en azından yaza kadar vermek istıorum

Anladım canım olursun inşallah evet zayıflık her zaman avantajdır ..
Çok kasma rahat verirsin fazla kilon yok ..

Özellikle şu 6dan sonra yememek varya bu işin sırrı ...
Ben formumu böyle koruyorum arada kendimi ödüllendiriyorum Eki Görüntüle 350643
Bende 50yim 48 olmak istiyorum zaten o yoldayım
:KK55:kimseye demiyorum ama herkes gayet iyisin saçmalama ye ye bencede iyiyim ama ben 48e taktım kafayı :KK9:

O koladan vazgeçilecek canım :KK20:
Verdirmez o sana kilo, en azından istediğin kiloya gel arada kendini ödüllendirirsin hemde çok zararlı tatlım ya :KK50:
Bu arada kilon kaç, hedef kaç ..

Biliyorum canım ne güzel valla seninle konuşurduk falan nöbetlere kalırdık :KK9:
Benim şafak 183 .. Ama mehtabım 38
:KK17:

Anladım canım olursun inşallah evet zayıflık her zaman avantajdır ..
Çok kasma rahat verirsin fazla kilon yok ..

Özellikle şu 6dan sonra yememek varya bu işin sırrı ...
Bende 50yim 48 olmak istiyorum zaten o yoldayım
:KK55:kimseye demiyorum ama herkes gayet iyisin saçmalama ye ye bencede iyiyim ama ben 48e taktım kafayı :KK9:
aynen canım banada herkes iyisin fazla kılon dıyor ama ben takıyorum :) ama cok sıkı bir rejim yapamam ancak 6 dan sonra bıse yemem.ama gün içinde tatlı felan yıyeblırım :)

canım Allah kavuştursun. görmene de az kalmış :)
nöbetleri unutmam hiçç. ah ahh ne günlerdiii.

aynen canım banada herkes iyisin fazla kılon dıyor ama ben takıyorum :) ama cok sıkı bir rejim yapamam ancak 6 dan sonra bıse yemem.ama gün içinde tatlı felan yıyeblırım :)

Bendensin sende :13:
Sözlüme bile demiyorum valla kızar o gayet iyi buluyor beni :KK17::KK9:ZAyıflama diyor ama inat ettim 48 olcam :KK9:
Çünkü 48 halim öyle bi deri bi kemik değil iyi duruyor biliyorum çünkü o kilomu :)
Tatlı seviyorsan ye canım yeter ki aksam 6dan sonra yeme .. Ben birazda şanslıyım sanırım şekersiz çay severim bol su ve yeşilçay delisiyim ..
Ekmek çavdardan başka yemem:KK9:
Şekerle aram yok ..

canım Allah kavuştursun. görmene de az kalmış :)
nöbetleri unutmam hiçç. ah ahh ne günlerdiii.

Sağol canım benim .. Evet az kaldı kelebekler uçuyor içimde :KK17:
Valla ne günlerdi değil mi :)
Anılarda yer aldı :KK19:
Bak benimde geriye 6 ay kaldı tam sizin askerlik süreniz kadar
:KK15:

[ı]
o koladan vazgeçilecek canım :KK20:
Bu arada kilon kaç, hedef kaç ..[/ı]

[ı]biliyorum canım ne güzel valla seninle konuşurduk falan nöbetlere kalırdık :KK9:
Benim şafak 183 .. Ama mehtabım 38[/ı] :KK17:

[ı]anladım canım olursun inşallah evet zayıflık her zaman avantajdır ..
çok kasma rahat verirsin fazla kilon yok ..

özellikle şu 6dan sonra yememek varya bu işin sırrı ...
bende 50yim 48 olmak istiyorum zaten o yoldayım [/ı]:KK55:[ı]kimseye demiyorum ama herkes gayet iyisin saçmalama ye ye bencede iyiyim ama ben 48e taktım kafayı :KK9:[/ı]

ben69 kiloyum en azından 60 olmak istiyorum boyum 1.62 tatlım

Bendensin sende :13:
Sözlüme bile demiyorum valla kızar o gayet iyi buluyor beni :KK17::KK9:ZAyıflama diyor ama inat ettim 48 olcam :KK9:
Çünkü 48 halim öyle bi deri bi kemik değil iyi duruyor biliyorum çünkü o kilomu :)
Tatlı seviyorsan ye canım yeter ki aksam 6dan sonra yeme .. Ben birazda şanslıyım sanırım şekersiz çay severim bol su ve yeşilçay delisiyim ..
Ekmek çavdardan başka yemem:KK9:
Şekerle aram yok ..
evet cnm :) insan aynaya baktıgında kendını fit görmek istıo.boy kaç canım bende bir ara 48 düşmüştüm herkes cok zayıf oldgmu hiç yakısmadgını söylemştı.bende cayı sekersz içiorum cok sevıorum cayı.ekmek hiç tüketmiorum eger sadece annem çörek yaptıgında yerım o da asırıya kaçmam :)yarın kıloları yazıoyorz ve takıp edıourz
:)

Sağol canım benim .. Evet az kaldı kelebekler uçuyor içimde :KK17:
Valla ne günlerdi değil mi :)
Anılarda yer aldı :KK19:
Bak benimde geriye 6 ay kaldı tam sizin askerlik süreniz kadar
:KK15:

evet canım ama genede az kalmış. 15 ayı düşününce insan anlıyor.
valla benimde o ağlamaklı günler hayal gibi geldi geçti.
nasıl bitti nasıl geçti şuan hayal gibi geliyoo. ama zor günler. Allah kavuştursun herkesi. :)

X