Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

az önce doktorla görüştüm ücteri ögrenmek ıcın aylık 600 tl dedıler. maalesef yaptıramayacagım.

Arkadaşlar merhaba. Akupunktur yaptırdığımız zaman iğne değişimine kadar banyo yapılmaması gerektiğine dair bir şey duydum bu doğru mu acaba? İğneler ne sıklıkla değiştiriliyor? Bilen varsa lütfen cevap bekliyorum.

Merhaba oziii112 tabiki oyle birsey yok igneler surekli kulakta olacak ben haftalik taktiriyordum kulaklarim dinlensin diye doktorum 1 gece onceden cikarttiriyordu ertesi gun yenileri takiliyordu igneler kulaktayken banyo yapilabiliyor elbette sadece havluyla kurularken dikkatli olman lazim cikmasin diye. Ignelerin ayliklarida var burada degisim sıklıgı tedavi sekline gore degsiiyor

Merhaba oziii112 tabiki oyle birsey yok igneler surekli kulakta olacak ben haftalik taktiriyordum kulaklarim dinlensin diye doktorum 1 gece onceden cikarttiriyordu ertesi gun yenileri takiliyordu igneler kulaktayken banyo yapilabiliyor elbette sadece havluyla kurularken dikkatli olman lazim cikmasin diye. Ignelerin ayliklarida var burada degisim sıklıgı tedavi sekline gore degsiiyor
Ayliklari nasil canim,igneyi kulaga sokarken aciyor mu,istah kesiyor mu,baska ne faydasi oldu,ve kaca yaptirdin

Ayliklari nasil canim,igneyi kulaga sokarken aciyor mu,istah kesiyor mu,baska ne faydasi oldu,ve kaca yaptirdin
Bir ara denemiştim. İğneler yapılırken acı olmuyor ya da sinek ısırığı gibi hafif olabilir de hatırlamıyorum net. Birlikte uygulamam için diyet listesi de vermişti doktor. Arkadaşım ile birlikte o listeyi uyguladık ama o iğne kullanmadan ben iğnelerle. Sonuç olarak ben o liste ile yetinebiliyordum, acıkmadım ama arkadaşım acıktığı için uymakta zorlandı. İğneleri değiştirmek için gittiğimizde ben daha fazla vermiştim kilo. 2 hafta devam edebildim ama sadece faydalı mı değil mi fazla bir şey diyemiyorum o yüzden.

• Merhabalar ben de zayıflama maratonuna yarın başlıyorum. İzmir'de yaşıyorum. Avukat ve akademisyen adayıyım. Yarın yani 28.11.2017 tarihi itibari ile ilk Akupunktur ile zayıflama randevuma gideceğim.
  • Benimle ilgilenecek olan doktor bey alanında uzman 3-4 ayrı professorun referans olduğu bir doktor. Doktor Alparslan Bilen.O yüzden güvendim ve ikna oldum.
  • Seans ücreti 150 TL. Her hafta gitmem gerekiyor. Kilo vermek için ve bunu geri almamak için değer diye düşündüm.Her hafta değişen bir diyet listesi ve değişen iğneler...:) Ne kadar sürecek bu maraton diye sorduğumda bana yöneltilen cevap '' Ne kadar kilo vermek istiyorsanız'' şeklinde oldu.
  • Vermek istediğim kilo 25-27 kilo arası. Yani uzun bir maraton beni bekliyor. Bu yüzden heyecanlıyım.
  • Özellikle kadın olarak kendimizi güzel hissetmek ve sağlıklı ve aktif hissetmek çok önemli. Haylayf isimli bir kullanıcı arkadaş ''akupunktur ile zayıflama'' isimli bir bölüm açmış ordan adım adım aldığım tedavi ve sonuçları hakkında sizinle yaşadıklarımı paylaşacağım.Bence bu kadar vakit, nakit ve emek gerektiren maratonda birbirimize destek olabiliriz diye düşünüyorum. İZmir'den sevgiler :)

• Merhabalar ben de zayıflama maratonuna yarın başlıyorum. İzmir'de yaşıyorum. Avukat ve akademisyen adayıyım. Yarın yani 28.11.2017 tarihi itibari ile ilk Akupunktur ile zayıflama randevuma gideceğim.
  • Benimle ilgilenecek olan doktor bey alanında uzman 3-4 ayrı professorun referans olduğu bir doktor. Doktor Alparslan Bilen.O yüzden güvendim ve ikna oldum.
  • Seans ücreti 150 TL. Her hafta gitmem gerekiyor. Kilo vermek için ve bunu geri almamak için değer diye düşündüm.Her hafta değişen bir diyet listesi ve değişen iğneler...:) Ne kadar sürecek bu maraton diye sorduğumda bana yöneltilen cevap '' Ne kadar kilo vermek istiyorsanız'' şeklinde oldu.
  • Vermek istediğim kilo 25-27 kilo arası. Yani uzun bir maraton beni bekliyor. Bu yüzden heyecanlıyım.
  • Özellikle kadın olarak kendimizi güzel hissetmek ve sağlıklı ve aktif hissetmek çok önemli. Haylayf isimli bir kullanıcı arkadaş ''akupunktur ile zayıflama'' isimli bir bölüm açmış ordan adım adım aldığım tedavi ve sonuçları hakkında sizinle yaşadıklarımı paylaşacağım.Bence bu kadar vakit, nakit ve emek gerektiren maratonda birbirimize destek olabiliriz diye düşünüyorum. İZmir'den sevgiler :)
Merhaba kilo verme durumunuz nasıl oldu?

Bende akupunktur istiyorum doğumdan sonra kilolar kaldı birazcık da aldım veremiyorum. Söyle birşey sormak istiyorum. Ben şimdi spor yapamam bebeğimi birakcagim kimse yok diyet ile birlikte zayıflayabilirmiyim?? Birde 10.15 kg fazlam var bunu ne kadar zaman içinde verebilirim???

16 temmuzda akupunkturla diyete basladim. Baslangic kilom 101.4 vucudumda bacak ve kollarima igneler batirdilar 30 dk cok az titresim verdiler. Sag kulagima igneler taktilar.
Dusuk kalorili diyet verdiler.ve he4gun yuruyus.3 gun zor gecti.cok aciktim. Sonra alistim.1 hafta sonra 2.seansa gittim 3.2 kg vermisim.98.2 ye dustum.yine ayni seyler uygulandi.2. Hafta 1 kg verdim.97.2 2 haftada toplam 4.2 kg bugun tatile cikicam 12 gun sonra hedef kilo 94 belirledik .diyetisyenle. hedefimiz 1 ayda 7 -10 kg bence zayiflatan diyet ve yuruyus akupunkturun faydasi bence aclik hissini azaltiyor.diyet psikolojisine girmiyorsun.serotinin mutl6luk hormonu salgilatiyor.sinirli saldirgan olmuyorsun..diyetisyenin verdigi liste ile bir kedi doymaz ama ben doyuyorum:) listem sabah peynir domates zeyyin yesillik 1 dilim ekmek ara ogun 3 ceviz 1 kahve oglen 1 pors et veya tavuk veya kofte balik 2.ara ogun yesil elma aksam sadece yogurt.vegun boyu 3 lt su ...tatil donusu tekrar yazicam

X