Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

Merhabalar ben de akupunktura 7 Mayıs cumartesi günü başladım. 77.4 kilo ile. Bugün 4. günüm ve 75.3 kiloyum tartıda. İğneleri yemekten 15 dakika önce bastırıyorum. Benim iştahımı çok kapattı. Zaten haftada 5-6 gün en az 2 saat spor yapan bir insandım. Beslenmem sorunlu olduğu için kilo veremiyordum. Şimdi beslenmeyi düzene koyunca, günde en az 1 saat kardiyo ile bayağı başarılı bir sonuç elde edeceğimi düşünüyorum. Gelişmeleri yazarım :) :) :)

Bugün tam 1 hafta doldu.

7 Mayıs 77.4 kilo
14 Mayıs 73.4 kilo

-4 kilo görünüyor. Doktorumla randevum var bugün. Bakalım neler diyecek :) :) :) :)

akupunktur baslangicim 27.07.2016 71.1
kahvalti yumurta zeytin domates
oglen sebze yemegi yogurt
aksamda oglen yemegi gibi ya sebze yada izgara et balik turu
yemege baslmadan doymayacagim diye dusunuyorum ama yemekten sonra hemen kendime bir ugras buluyorum.
2 ay sonra kaynimin düğünü var bakalim kac kiloya dusecegim.
10 gunde bir yazacagim size kilomu.

yemege baslmadan doymayacagim diye dusunuyorum ama yemekten sonra hemen kendime bir ugras buluyorum.
Mrb cnm bnmde kaynimin dugunu olcak diye zayiflamam lazimdi bnde zayifladim dukan diyeti yaptim 73 kilodan 61 dustum ve cok mutluyum ama diyeti biraktigim icin suan 64 lerdeyim bu halim fazlalik gibi geliyo ins tekrardan diyete baslarim sanada bol azim çokça da spor yürüyüş oneririm bnde ki en büyük formul buydu

evet bugun tam 10gun oldu biraz az kilo verdim galiba ama hafifledim en azindan suan ki guncel kilom 68.2
ayin 16sinda kontrolüm var tekrar yazacagim dr 2 hafta izinli oldugu icin bu kendi olctugum kilo.

Mrb cnm bnmde kaynimin dugunu olcak diye zayiflamam lazimdi bnde zayifladim dukan diyeti yaptim 73 kilodan 61 dustum ve cok mutluyum ama diyeti biraktigim icin suan 64 lerdeyim bu halim fazlalik gibi geliyo ins tekrardan diyete baslarim sanada bol azim çokça da spor yürüyüş oneririm bnde ki en büyük formul buydu
cok guzel basarmissin,ne kadar zamanda verdin.
ben de karatay diyetini cok duydum ama yapamadim bir turlu.Cevremdekiler de hepsi cok biliyor ya yapamayacagimi soyleyip bogazimi tutmam gerektigini soyluyorĺar. hepsinin en az 20 kilo fazlasi var. Ama en buyuk destegim.ANNEM sonuna kadar arkamda 1 sene boyunca beni gonderecegini soyledi miydem kuculene kadar. kilo beni cok mutsuz etti artik

bu arada dukan listesi nasil acaba menüsü var mi

ben de karatay diyetini cok duydum ama yapamadim bir turlu.Cevremdekiler de hepsi cok biliyor ya yapamayacagimi soyleyip bogazimi tutmam gerektigini soyluyorĺar. hepsinin en az 20 kilo fazlasi var. Ama en buyuk destegim.ANNEM sonuna kadar arkamda 1 sene boyunca beni gonderecegini soyledi miydem kuculene kadar. kilo beni cok mutsuz etti artik

Cnm ben dukan kitabı aldım okudum ve yaptım hemen bi özet yazayim okuyup yapmak isteyenlere inanin pişman olmayacksiniz bnm annemde akapuntura gitti ama bnm kadar veremedi hem bütçe hemde ilceden ile gittigi icin...............sadece protein yiyoruz ama sınırsız yani bi sınırı yok tabak tabak bunlar et tavuk balık yumurta yoğurt süt peynir bütün protein besinleri Veee hergün yulaf kepegi 1.5 yemek kaşığı yiyoruz ister yogurtla karistirin ister yukurtali omlet yapin yada ekmeksiz yapamiyorum diyenler kendine yulafla ekmek yapsin amacimiz vücuttaki tüm yağları yakmak buda proteinle oluyor mutlaka da günde 20 dk fln yürüyün ko bnce az bile gelecek 40 dk yuruyun spor yapin nsl yapmak isterseniz coookk faydasinini gorursunuz nttende arastirin akapuntur olmasa bi deneyin derim

Hanımlar merhaba .. Kulagınızda kalan iğnelerde ağrı oluyormu rahat dokuna biliyormusunuz ?
bende oldu kulagımda hemde cok acıyordu cocuklar dokundugunda ustune yatamıyordum kesinlikle suanda 2hafta oldu bir acı hissetmiyorum iğnelerin coguda dustu nerdeyse persembe gideceğim bakalım yine acı olacak mı
(Eşime sordum sende oluyormuydu acı diye gecen sene de eşim gitmişti acı ilk basta oluyor dedi sadece inşallah da oyle olur)

Cnm ben dukan kitabı aldım okudum ve yaptım hemen bi özet yazayim okuyup yapmak isteyenlere inanin pişman olmayacksiniz bnm annemde akapuntura gitti ama bnm kadar veremedi hem bütçe hemde ilceden ile gittigi icin...............sadece protein yiyoruz ama sınırsız yani bi sınırı yok tabak tabak bunlar et tavuk balık yumurta yoğurt süt peynir bütün protein besinleri Veee hergün yulaf kepegi 1.5 yemek kaşığı yiyoruz ister yogurtla karistirin ister yukurtali omlet yapin yada ekmeksiz yapamiyorum diyenler kendine yulafla ekmek yapsin amacimiz vücuttaki tüm yağları yakmak buda proteinle oluyor mutlaka da günde 20 dk fln yürüyün ko bnce az bile gelecek 40 dk yuruyun spor yapin nsl yapmak isterseniz coookk faydasinini gorursunuz nttende arastirin akapuntur olmasa bi deneyin derim
güzel hanım merhaba, yıllardır diyet içindeyim ve buralardayım bir çok diyet tecrübem oldu birçokta dukan yapan arkadaşım oldu ..
İlk uyarmam gereken sağlık yönü çok ciddi böbrek sorunları yaşayan oldu . Ayrıca verilen kilolarda tekrar fazlasıyla alındı :KK43:
Sizlere tavsiyem madem okupuntturda yardımcınız saglıklı ve kalıcı bir diyetle kilo vermek...

bende oldu kulagımda hemde cok acıyordu cocuklar dokundugunda ustune yatamıyordum kesinlikle suanda 2hafta oldu bir acı hissetmiyorum iğnelerin coguda dustu nerdeyse persembe gideceğim bakalım yine acı olacak mı
(Eşime sordum sende oluyormuydu acı diye gecen sene de eşim gitmişti acı ilk basta oluyor dedi sadece inşallah da oyle olur)
Cevabınız için teşekkür ederim ..

Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :KK68:

Yarın inşallah dr gideceğim heycandan sabahın ilk seansını aldım. Bir de arkadaslar bu asama da size destek olacak kişiler cok önemli. Benim malesef eşim hiç destek olmuyor. Veremeyeceğimi bi fark olmadıgını soyleyip duruyor. Akupunktura gidiyorsam haftada en az 2kilo ayda 10 kilo vermem gerekiyormus.
Zaten bana destek olsa hersabah 1 saat yurusem spor yapsam cok rahat veririm.
Ben 2014 temmuzda 2.kızıma dogum yaptıgımda 110 kiloydum ve boyum 1.55 bu arada 1.kızımla araları 20 ay cok yakın zamanlar. 2 senede yine 39 40 kilo verdim insallah toplamda 55 kilo vererek 1 insan kalacagım
Zayıflamak için gec kalmayın ben kiloluda pozitif gorunen bir insanım ama iki kızım var onları da dusunuyorum

Arkadaslar bugun dr gittim ce tartildim 67.6 ciktim biraz uzgun ayrildim acikcasi
Ben 1 ayda en kotu 5 kilo veririm diye dusunuyordum ama en iyi ihtimalle 5 kilo veriyorum. Ekim basi dugun kiyafet sorunu buyuk. En azindan 42 bedene dusebilsem iyi olacak
Arkadaslar var mi daha iyi bir fikriniz.
Akupunkturu birakmayacagim bu arada

Arkadaslar bugun dr gittim ce tartildim 67.6 ciktim biraz uzgun ayrildim acikcasi
Ben 1 ayda en kotu 5 kilo veririm diye dusunuyordum ama en iyi ihtimalle 5 kilo veriyorum. Ekim basi dugun kiyafet sorunu buyuk. En azindan 42 bedene dusebilsem iyi olacak
Arkadaslar var mi daha iyi bir fikriniz.
Akupunkturu birakmayacagim bu arada
Guel diyet guruplarında 7. Takımdayım . Canım gelmende yarar görüyorum senin gibi nişan dügün için kilo verenler çok yarış içindede olunca daha çok verirsin :KK66:

Arkadaşlar Merhaba
Ankarada memnun kaldığınız akapunktur doktoru tasiye edebilir misiniz acaba

X