Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

Ankarada teaş içinedeki ( milli kütüphaneye yakın )polikilinikte bir prof hocanın yeri var . Geçen yıl sormuştum 50 tl idi ..
Telini almıştım istersen özelden verebilirim . Deneyimim olmadı .

Numarasını verirsen sevinirim görüşürüm en azından

Mrb kızlar ben akupunktur tedavisi ile zayıflama ya çalışıyorum 22 ekimde 97 kilo ile başladım bugün 88kiloyum ve çok mutluyum inş böyle hızlıca devam eder iki çocuğum var benimde küçüğü 3 aylık ben kilolu olmaktan okadar çok sıkıldım ki hemen basladim Dr un dediklerini yaparsan kiloyu veriyorsun hedef 55 3 ay sonunda inşaallah istediğim kiloda olucam

Merhaba ankarada özellikle keçiören civarına yakın bildiğiniz bir yer varmı devlet hastanesi de olur

pazartesi itibari ile başladım . İzmir Alsancak da bir yere. Doktora güvendim açıkcası. Boyum 1,60 kilom 84,1 . bakalım umut var mı 1-2 haftada anlaşılır

Arkadaslar bende istiyorum ank hastanesine giden varmi acaba ise yariyormu dr nasil birde umit koyde yalcin kirici yi duydum ama giden varmi ise yararmi

Ben bir Dr buldum 2. Seansıma bugün gittim...Çok memnunum bir hafta boyunca şikayetlerinin çoğu geçti en önemlisi yorgun uyanmalarim...Zayıflamaya gelince benim vücudum diyete direnç gösterdiği için kilo veremiyorum bu da çok fazla bilinçsiz diyetler yapmammis. Ama akapunktur birlikte tatlı krizlerim ciddi geçti bağırsakların çalışmaya başladı kendimi rahatlamış hissediyorum.

Ankara da Mehmet Akgün'e giden varmı akupunktur için dolgu işlemlerin de başarılı bu işlem de hiçbir bilgim yok kızlarr bilgilendirirseniz sevinirimm

ben de 2 haftadır gidiyorum. çok iyi sonuç verdi. deli gibi yiyen ben artık hiçbir şey istemiyorum :) sırf görev olsun diye yiyorum yemekleri

Akapuntur yöntemi bana maliyeti hep pahali geliyor.iğneler haftalik degisiyor.bir sordum hesabima göre aylik 500 gibi bir seydi ortalama.yaptiran arkadaşlar buna nasil para yetiştiriyor.

Akapuntur yöntemi bana maliyeti hep pahali geliyor.iğneler haftalik degisiyor.bir sordum hesabima göre aylik 500 gibi bir seydi ortalama.yaptiran arkadaşlar buna nasil para yetiştiriyor.
selam, ben de haftası 120'ye gidiyorum bikaç ay kıyıcaz artık paraya. 1500'e falan patlıcak toplamda ama faydası çok. bir de benim gittiğim yer iğneli değil lazer, çok rahat.

Istanbul anadolu yakasinda bende ariyorum arkadaslar umraniye uskudar cekmekoy civari gidip memnun kalan varsa bilgi verebilirmi maliyetler yuksek malum iyi bir yere gidip iyi sonuclar almak istiyorum:spor:

X