Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merseraycım

hemen bal tarcın corek otu

ve incir kurune baslıyorsun

ben sana aşılama koçlugu yapacagım artık

o zaman kocana keciboynuzu kuru yapicaz

ama onunda problemi yokkaydirigubbakcemile3 zaten söylesemde bi problemim yokki niye içiyim deryasakkelime bizimki sebepsiz infertilite, bakalım 2.aşılamayı da deneyelim sonra mecburen ara vermek zorundayım
çok sağol canım benim biliyosun benim modelim sendin ama Allah daha uygun görmedi inşallah 2.sinde olur senin bebişler nasıl onları gözlerinden öp benim için:sinifsinif:

merseraycım

hemen bal tarcın corek otu

ve incir kurune baslıyorsun

ben sana aşılama koçlugu yapacagım artık

esteryacığım bu kür nasıl yapılıyo özel bi formülü falan varmı benimde ihtiyacım var böyle bitkisel kürlere eylülde 3. aşılamaya başlıycaz allahın izniyle yardımcı olursan okadar sevinirim ki canım...

arkadaslar bende bu ay 20 de 2. asılamamı yaptırdım ınsallah sonuc ıyı olur belırtı olurmu sımdıden ama hafıf karın agrısından baska bısı yok ınsallah bu sefer olur

kızlar benim bebeklerimin kalbi atmadı alacaklar

ayyyy canım yaa inanamıyorum biraz daha bekleyin belki geç döllenme olmuştur benneyaptımkiçok üzüldüm şimdi yaaa seni çok ii anlıyorum biliyosun bende aynı durumu yaşadım canım çok zor ama kendini fazla üzme psikolojinde önemli

esterya canım kesin eminmisiniz?neden böyle oluyo ya...hamile kalıyosun bi dert,kalamıyosun bi dert..hayırlısı buymuş demekki

bu aralar bu topüğe bişeyler oluyo, hamile kalıyoruz tam yakalıyoruz derken, elimizden kayıp gidiyo canlarımız, neden allahım neden...

donukum canım
ruhsuz
hissiz
mat
sisli
bende kendimi anlamıyorum

seni çok iyi anlıyorum canım bende senin gibi bütün bunların hepsini yaşadım ama kendimi çabuk toparladım bak şimdi aklıma bile gelmiyor başkaları bana teselli verirken şuan ben size teselli veriyorum sen bütün bunların üstesinden gelirsin

boncugum daha iyiyim bugun toparlandım bundan sonrası guzel olur insallah

toparlanmana sevindim canım bende kaç gündür sıkıntıdaydım kürtaj olalı 36 gün oldu ve ben hala adet olmamıştım ve bugün oldum öyle sevindim ki ne garip bundan 3 ay önce adet olmıym diye allahıma dua ederken şimdide olıym diye dua ediyordum

X