Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim bugün 11.günüm ama hamile değilim galiba hiç belirti yok göğüslerimin şişi de indi zaten tutmadı galiba

benim bugün 11.günüm ama hamile değilim galiba hiç belirti yok göğüslerimin şişi de indi zaten tutmadı galiba

Merhaba! 12. gündeyim aynı belirtileri yaşıyoruz, ama olumsuz düşünmek istemiyorum sen de çok düşünme bence, sonra daha kötü oluyor.Hangi hastanede tedavi görüyorsun?

Merhaba! 12. gündeyim aynı belirtileri yaşıyoruz, ama olumsuz düşünmek istemiyorum sen de çok düşünme bence, sonra daha kötü oluyor.Hangi hastanede tedavi görüyorsun?

canım aşılamamı kayseri de yaptırdım ama burda 29 mayıs hastanesine gidiyorum genelde ama çok memnun değilim ben de iyi bir hastane ve dr arıyorum aslında ama ben bayan dr tercih ediyorum

canım aşılamamı kayseri de yaptırdım ama burda 29 mayıs hastanesine gidiyorum genelde ama çok memnun değilim ben de iyi bir hastane ve dr arıyorum aslında ama ben bayan dr tercih ediyorum

Ben de bayan dr istediğim için çok zorlandım ama çok şükür çok ii bir dr buldum. 4. doktorum, Fatih Hastanesine gidiyorum memnunum..

merseraycım merak ediyorum sonuc aldın mı

sabah idrar testi yaptım esterya negatif,
şimdi moralmen çökmüş durumdayım bugün 13.gündü, şuanda hiçbir belirti falan yok zaten kan tahlili falan da yaptırmıcam olmadı işte boşu boşuna ümitlendim içim acıyo şimdi

sabah idrar testi yaptım esterya negatif,
şimdi moralmen çökmüş durumdayım bugün 13.gündü, şuanda hiçbir belirti falan yok zaten kan tahlili falan da yaptırmıcam olmadı işte boşu boşuna ümitlendim içim acıyo şimdi

sıkma canını, adet gününü bekle, çok zor biliyorum ama olmazsa da üzülme.Bir gün hiç beklemediğimiz bir anda gelecek meleklerimiz....

arkadaşlar mrb ben ilk aşılamamı oldum 27 sinde sonuç belli olcak çok heyecanlıyım ama aşılama yaptırdığımdan beri yatıyorum aşırı derecede sancım var karnım davul gibi şiş hala düzelmedi ve gaz dolu karnım sizdede böle şeyler oldumu benim çok yumurtam gelişmiş ondanmış sancılar ama böle olması olumluymuş bilgisi olan varmı

tuugba sonucun hala belli olmadı mı 27sinde demişisn..üzerinden çok geçmiş test yapmadın mı?

afedersin yanlış anladım bir an..aşılama 27sinde oldu sandım..iyi beklemeler inş hamilesindir..belirtilerine dair bir bilgim yok .. sadece dua edebilirim :)

canım bende asılama ile hamile kaldım ilk baslarda kasıklarımda agrılar vardı sonra hafifledi.
gazımda oldu biraz
ama sonuc alacagım gune yakın hic belirtim kalmamıstı :)

esterya sen 11. gün idrarda belli oldu demişisn.acaba kanda mı demek istedin.. ya da idrardaysa farklı daha hassas bir test ile mi yaptın acaba??

canım benim ikiz oldugu icin cabuk belli oldu
once idrarda cok silik ikinci cizgi cıktı sonra da kan testi yaptırdım cıktı

X