Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim ilk canım ne güzel aynı gün test yaptırcazzz inşallah olumlu sonuçlar alırız cnm sen iğnemi kullandın bn klomen kullandım

selam kızlar ben 17 nisanda aşılama yaptırmıştım ama olmadı folbiol ve glucophage içiyordum şimdi tedaviye ara verdim ama ilaçları hala içiyorum dr. 1-2 ay içinde tekrar aşılama yaptırırsan iç demişti ben ramazandan sonra düşünüyorum sizce yinede haplara devam edeyimmi

kizlar selam benim 13 gunum yarin idrar testi yapsam cikarmi acaba kan testinden once meraklaniyorum cok ins tutunmustur bebegim adet belirtileri yok bende sabahlari kalkinca 3.4 gundur goguslerim balon gib i elleyemiyorum ama sonra biraz iyi oluyo bobreklerim agriyo bi tuhaf 10.11.12 gunleri halsizlik bulanti vardi simdi iyiyim ama su an belirtim yok acaba adetmi olacam bana bir akil verin kizlar:1no2:

kizlar selam benim 13 gunum yarin idrar testi yapsam cikarmi acaba kan testinden once meraklaniyorum cok ins tutunmustur bebegim adet belirtileri yok bende sabahlari kalkinca 3.4 gundur goguslerim balon gib i elleyemiyorum ama sonra biraz iyi oluyo bobreklerim agriyo bi tuhaf 10.11.12 gunleri halsizlik bulanti vardi simdi iyiyim ama su an belirtim yok acaba adetmi olacam bana bir akil verin kizlar:1no2:

canım sakın idrar testi yaptırma çıkmaz çünkü idrar da ancak 20 yada 24. günda çıkar ama kanda 12. günde çıkıyo sen şimdi kanda yaptırabilirsin çıkar mutlaka ben 12. günde yaptırdım gayet yüksek çıktı moralini bozma sakın idrar yaptırıp ...

kizlar 8 haziranda asılama yaptırdım.

cok asırı sikayetim yok sadece kasıklarda batma oluyor bide sanki sislik var.
goguslerim cok asırı sisme veya acıma yok.
Hakkımızda hayırlısı artık.

esterya canım bende 8 haziranda yaptırdım ikinci aşılamamı yalnız bende karın ağrısı var kullandığım fitilden mi bilmiyorum 2. günü kullanmaya başlamıştım. Kasıklarımda da batma falan yok zaten hiç umudum yok gerçen aşılamada daha umutluydum ama olmadı bu kezde olmaz herhalde hakkımızda hayılısı.

canım ya zaten benim kasık agrılarından oturu bugun dr gittim,
baktı bisi yok dedi
bide cıkarken asılamada cok buyuk bir sans yok biliyorsun dime dedi
bende evet dedim..
,Hakkımızda hayırlısı artık
bende 9 haziran sabahından beri crinone jel kulanıyorum

evet aşılama normalden hiç farkı yok. benim durumum sebepsiz yani hiç sorun yok ama olmuyor işte. Allahım bizi böyle imtihan ediyor diye düşünüyorum dua edelim başka bir yolu yok en yakın zamanda hayırlı evlatlar versin Rabbim amin

kizlar bugun benim 9. gunumdu hic bir belirtim yok, ne goguslerim agrıyor ne kasıklarım
herkeste kasık bek gogus siskinligi var
sanırım tutmadı benim asılam a

selam esterya, benimde asilamadan sonraki 9. günüm bugün, bende de herhangi bir belirti yok:) Ama olmasida gerekmiyor. 8 sene önce de ilk asilama sonucu bir kizim oldu.(simdi 7 yasinda) o zamanda hicbir degisiklik olmamisti. umutsuzluga kapilma arkadasim. iyi haberlerini bekliyoruz

merhaba arkadaşlar,

26 mayısta ilk aşılamamı yatırdım. doktorum 2 hafta geçtikten sonra kanda gebelik testi yaptır dedi. 9 haziranda 2 hafta dolmuş oluyor. normal adet tarihime göre 2 gün önce adet olmam gerekiyordu ama olmadım :) şu anda bendeki belirtiler:
- göğüslerde ağrı ve büyüme
- göğüs uçlarında hassasiyet
- damarlarda belirginleşmeler
- alt karında şişkinlik
- gece uykusuzluğu (kafaya çok taktığım için oluyor sanırım. kesintisiz uyamıyorum ara ara uyanıyorum.)
- dudaklarda kuruluk
- açık sarı beyaz gibi bir renk akıntı
- kabızlık
- bazen hafif bir bel ağrısı
- kasıklarda kramp gibi ani ve kısa süreli keskin ağrılar

benimle aynı durumda olup gün sayan var mı aranızda???

Canım ßn bu yoRumunu üYe oLmadan once okumsdum ßendede ßu ßeLirtiLerin hepsi oLdu çok ümtLenmiştim ama 14 qün sonRa ßozuldum :KK43::KK43: çok üzüLdüm yıkıLdım ßu 2.aşıLamamdı ...:KK43: çok ßaşarıLı ßir aşılama deniLdi ama oLmadı ynne napsam bilmiorum şimdi 3.aşılamaya kaRarsızım :KK43::KK43: oLacakmı kesin oLmadıqı için cesaretim yok hiç olmayınca yıkılıyorum :KK43::KK43: peş peşe aşılama yapmanın etKili oLduqunu soyleßilrmiyiz .yoksa smdi ßen kendi haLinemi bırakayım tedawisz deneyim :KK43: yardımcı olursanız sewinirim arkadaslar :KK43::KK43:

ya arkadaşlar niye buraya kimse girmiyo artık kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarr nerdesiniz benim bugün 8.günüm 4.gün göğüslerim çok dolgunlaştı ve ağrımaya başladı hala geçmedi başka da bir belirtim yok bunu yaşayan ve hamile kalan varmı aranızda

merseraycım bende hic belirti yoktu ama hamile kaldım hemde ikiz :)

belirtilere asla takma kafanı cok yanıltıcı oluyor cunku

merseraycım bende hic belirti yoktu ama hamile kaldım hemde ikiz :)

belirtilere asla takma kafanı cok yanıltıcı oluyor cunku

yaaaa harika ay çok sevindim esteryacım ya hayırlı olsun ikizlerin ne güzel ya, yanlış hatırlamıyorsam 11.gün öğrenmiştin sen ikiz olduğu içinmi sen bu kadar erken öğrendin acaba

bilemiyorum canım ya belkide ondandır. daha fazla beta hcg salgılıyordur belkide.
bugun senin 9. gun degil mi?

sakın acele etme ve bekle tamammı :)

bilemiyorum canım ya belkide ondandır. daha fazla beta hcg salgılıyordur belkide.
bugun senin 9. gun degil mi?

sakın acele etme ve bekle tamammı :)

sağol canı mecburen bekliyorum tabi bugün 10.günüm göğüs ağrım neredeyse tamamen geçti ondanmıdır bilmem benim de heyecanım gitti bugün bir ara adet olacakmışım gibi ağrım oldu şimdi geçti aşılama sonucu beklemek aşılama olmaktan daha zormuş ya:sm_confused:
ikiz olduğunu ne zaman öğrendin yani kese 2 tane görününce mi iliz olduğu anlaşılıyo yoksa ondan önce kan tahlilinde de öğrenilebiliyormu?a.s.

X