Aldatan eski sevgilim 1 yildir ayriyiz

Sanki affedecek gibisin sonra pişman olursun şiddet ve aldatılma affedilmemeli evli olsaydınız bir de öyle düşünün bırakın eski sevgili olarak kalsın sanırım hayatına yeni birileri girmediği için yalnız hissettiğin affetmek istiyorsun acelesi yok ki doğru kişi bir gün karşına çıkar.
Hayatımı mahvetmek istemiyorum affetmek de istemiyorum ama artık şu düşüncelerden ruh halinden kurtulmak istiyorum...

1 yildir ayriyiz ben hala mutsuzum tabiki affetmeye cesaretim yok. Ama hep düşünüyorum ikinci bir şansımız olur muydu diye. 21 yaşında belki yaşı büyüdükçe olgun bir erkek olursa diye düşünüyorum. Böyle düşünmeden duramiyorum ama tekrar kötü şeyleri yaşamaya da cesaretim yok. Bu ruh halinden 1 yildir kurtulamadım
Benden sana bir hayat tavsiyesi .insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur..bu adam değişmez..mesela adam cimri diyelim..25 yıl cimri olan adam seni tanıdığında cömert olmaz...yada adam sorumsuz..30 yaşında seni tanıdığında birden sorumluluk sahibi olmaz...bu adamı böyle..birlikte olacaksan da böyle kabul edeceksin..değişir diye düşünmek polyannacılık

Gözü karadan mora dönüşünce anlayacak bizi ama gelde anlat hadi...
Madem bildigini okuyacak neden konu aciyor onu da anlamiyorum. Git kollarina kos dememizi bekliyordu sanirim. Erkekler bosta kalinca eskilere sarar ya. Adam bir ara bos kalmis iste, aramis.. kizimiz da hala sevdigini saniyor, adamin onun icin yanip tutustugunu saniyor.
Simdi o da boslukta. Denesin o da gorsun. Insan neylerse kendi eylermis zaten.

Madem bildigini okuyacak neden konu aciyor onu da anlamiyorum. Git kollarina kos dememizi bekliyordu sanirim. Erkekler bosta kalinca eskilere sarar ya. Adam bir ara bos kalmis iste, aramis.. kizimiz da hala sevdigini saniyor, adamin onun icin yanip tutustugunu saniyor.
Simdi o da boslukta. Denesin o da gorsun. Insan neylerse kendi eylermis zaten.

Bizde hata insanlara istediklerini vermiyoruz diye kötü oluyoruz napalım. Yinede yaşayacağı var. Dalga geçtiğimiz sanıyor ama hayatın geçtiği dalgalarla daha karşılaşmadı. Her insanın kaderi çizilmiş tamamda akılda bahşedilmiş. Kullanmakta lazım arada.

Ihaneti kabul edemedim öğrenir ogrenmez bitirdim. Çok acı çektim çünkü aramız cok iyiydi. Uzaktan ilişkimiz vardı çok da şaşırmadım ama hayatım mahvoldu gibiydi. Eski sevgilim biraz eğlenceye ve içkiye düşkündü tanışmadan önce biliyordum o huyunu. Tanismaya başladığımız zamanlar o hatlarını bırakmış gibiydi. 1 yıl boyunca harika yürüttük ilişkiyi bazen benim yaşadığım şehre geliyordu öyle görüşüyorduk. Bi yaz tatilinde de ben evdeydim aynı şehirde olmamıza rağmen ailemin baskın tavırlarından rahatça gezemedik ama yine de iyiydik. Geçen sene bu zamanlar aramizdaki ilişki tuhaflasmisti. Daha yakınlaşmak istiyordu sık sık yanıma gelmek istiyordu okulumdan vakit ayıramam diye istemiyordum gelmesini. ( Bir arada olunca bata samimiydik, cinsel hayatımız yoktu ama yine de özlem giderebiliyorduk)
Böyle böyle sorunlar üst üste geldi ve sevgilimin arkadaş çevresi bu anda değişti ikimizin de hiç hoşlanmadığı tiplerle takilmaya başladı ve içkiye tekrar sardı. Sürekli gece kulislerine gideyim mi diye darliyordu. Bu değişimlerden sonra bu arkadaş grubuyla fotoğrafını buldum tanımadığım kızlar vardı. Kavga ettik şüphelendiğim için ayrildim ama bana seni aldatmak dedi. Inanmadim 5 gün sonra instagam şifresini bulup girdim. Biz Kavga ettikten 1 gun sonra o kızlara instagramdan mesajlar atmis ( biz beraberken görüştüğü kizlar) buluşalım görüşelim diye. Çok tatlısın falan gibi şeyler. O gün büyük olay çıkardım kızı da buldum rezil ettim bunu. Kavga gürültü bitti her sey hatta 3 ay boyunca kavga ettik sevgilim var senin de vardır kesin diyip ı zamanlar kestim ilişkiyi. 5 ay sonra arkadasindan ulaşmaya çalıştı izin vermedim. Suan da 3 ay önce konuştuk eskisi gibi beni affet falan demedi ama seni bekliyorum dedi. Güvenmediği için uzak tuttu kendimi ama içim istiyor onu. Sabrettim yazmadim engelledim hatta. 3 ay oldu hala aklımda. 1 yıl boyunca kimse hayatıma girmedi. Ama hayatımın hiçbir döneminde böyle yalnız kaldığım olmamıştı. Ilişkimizi çok özlüyorum acaba şans versem mi diyorum... o benim kaderim mi diyorum kendi kendime 😂😂😂😂 böyle benzerini yaşayan var mi?
özlemiyosun karntina yeni birileriyle tanışamamak falan aklına giriyo. yapma derim.

Bunda dalga gecicek ne var? Ilk defa birinden sonra hayatıma kimse girmiyor diyorum. Zor beğenen biri değilim buna rağmen kimse yok yeni bir hayata baslayamiyorum demek istemiştim. Kendim birini bulamıyorum görücü usulü evleneyim kurtulalım dedim.

yaşınız daha 21, YİRMİBİR, ve görücü usulü evlensem keşke mi diyorsunuz. Lütfen biraz olgunlaşmadan evlenmeyin aldatılmışsınız ve keşke görücü usulü evlensem diyorsunuz pes diyorum. Okulunuza işinize odaklanın hayat erkeklerden mi ibaret. Kızlarımızı anlayamıyorum gerçekten :KK43:

Sen yanındayken sen onu severken konuşurken seni beklememiş adam ayrıldıktan sonra mı bekleyecek?

Barışsanız bir de suçlar böyle tipler ayrıldın benden soğudum senden gibi triplerle sürüncemeli bir ilişki istiyorsanız,ikinci kez aldatılmayı kabul ediyorsanız....

Benden 1 yaş büyüksün daha cok gencsin bu yaşta bu tür şeylere takılman saçma :) şimdiden triplenmeye başlamışsın görücü usulu evlensem bile olur diyosun...
Herkesin başından böyle şeyler geçiyor ben senin yerinde olsam affetmem çünkü 1 kere yapan tekrar yapar unutma. Ne ahmetler mehmetler gelip geçecek 1 kişiye bu kadar takılma derim :)

Ihaneti kabul edemedim öğrenir ogrenmez bitirdim. Çok acı çektim çünkü aramız cok iyiydi. Uzaktan ilişkimiz vardı çok da şaşırmadım ama hayatım mahvoldu gibiydi. Eski sevgilim biraz eğlenceye ve içkiye düşkündü tanışmadan önce biliyordum o huyunu. Tanismaya başladığımız zamanlar o hatlarını bırakmış gibiydi. 1 yıl boyunca harika yürüttük ilişkiyi bazen benim yaşadığım şehre geliyordu öyle görüşüyorduk. Bi yaz tatilinde de ben evdeydim aynı şehirde olmamıza rağmen ailemin baskın tavırlarından rahatça gezemedik ama yine de iyiydik. Geçen sene bu zamanlar aramizdaki ilişki tuhaflasmisti. Daha yakınlaşmak istiyordu sık sık yanıma gelmek istiyordu okulumdan vakit ayıramam diye istemiyordum gelmesini. ( Bir arada olunca bata samimiydik, cinsel hayatımız yoktu ama yine de özlem giderebiliyorduk)
Böyle böyle sorunlar üst üste geldi ve sevgilimin arkadaş çevresi bu anda değişti ikimizin de hiç hoşlanmadığı tiplerle takilmaya başladı ve içkiye tekrar sardı. Sürekli gece kulislerine gideyim mi diye darliyordu. Bu değişimlerden sonra bu arkadaş grubuyla fotoğrafını buldum tanımadığım kızlar vardı. Kavga ettik şüphelendiğim için ayrildim ama bana seni aldatmak dedi. Inanmadim 5 gün sonra instagam şifresini bulup girdim. Biz Kavga ettikten 1 gun sonra o kızlara instagramdan mesajlar atmis ( biz beraberken görüştüğü kizlar) buluşalım görüşelim diye. Çok tatlısın falan gibi şeyler. O gün büyük olay çıkardım kızı da buldum rezil ettim bunu. Kavga gürültü bitti her sey hatta 3 ay boyunca kavga ettik sevgilim var senin de vardır kesin diyip ı zamanlar kestim ilişkiyi. 5 ay sonra arkadasindan ulaşmaya çalıştı izin vermedim. Suan da 3 ay önce konuştuk eskisi gibi beni affet falan demedi ama seni bekliyorum dedi. Güvenmediği için uzak tuttu kendimi ama içim istiyor onu. Sabrettim yazmadim engelledim hatta. 3 ay oldu hala aklımda. 1 yıl boyunca kimse hayatıma girmedi. Ama hayatımın hiçbir döneminde böyle yalnız kaldığım olmamıştı. Ilişkimizi çok özlüyorum acaba şans versem mi diyorum... o benim kaderim mi diyorum kendi kendime 😂😂😂😂 böyle benzerini yaşayan var mi?
O değil ama tekrar bir araya gelirseniz aldatılmak kaderiniz olacak. Bayılıyorsunuz sizi küçük düşüren, üzen erkekleri tepenizde taşımaya.

X