Aldatan sevgiliyi affetmek bir seçim midir?

Beni hic sevmemis olma ihtimali cok yaraliyor beni ancak cokta duygusal olmamamin mukafatini da aliyorum sanirim. Dusundugum sey su an onun yoklugu degil tamamen ondan kurtulup hayatimi duzene nasil sokacagim. Cunku kendisi bulasik bir insandir biliyorum temas bagimlisi rezil herifin tekidir. Cok zor olacak ondan kurtulmak. Bu arada mail hesaplarinda sosyal medya hesaplarinda arastirma da yapacagim bugun bakalim baska ne haltlar yemis.
Anladığım kadarıyla sizin arkanız ondan sağlam. Size muhtaç olan o . Hiç çekmeyin. Bu saatten sonra görsün değerinizi. Bakalım aldattığı kadın yada kadınlara değmiş mi !

Detay detay hazırlanıp planlı bir şekilde aldatmış bu denyo seni. Böyle bi çakallık yapan dangozu nasıl affediceksin? Hadi affettin diyelim nasıl güveniceksin paranoyak eder kontrol delisi eder bu durum seni. Evli degilsin coxuk yok işin var daha ne aglanıyosun kalk silkelen bas tekmeyi.
Evet oyle yapicam cok zorlu bir surec olacak ancak icinden guclu cikabilecegime inaniyorum. Cok komik bir sey soyleyeyim mi dun bir de gece uyumadim sabah kalkinca yesin seviyor diye patatesli pogaca yapmistim kendisine. Pogacalari kendim yiyorum su an(:-)

Anladığım kadarıyla sizin arkanız ondan sağlam. Size muhtaç olan o . Hiç çekmeyin. Bu saatten sonra görsün değerinizi. Bakalım aldattığı kadın yada kadınlara değmiş mi !
Pisman olup yalvarmasini bile istemiyorum. Benden uzak dursun yeter. Bir de annem cok sever onu umarim onunla konusmaya falan kalkmaz cunku aileme hic anlatmayi dusunmuyorum. Anlasamadik ayrildik diyip gecistiricem.

Önce şunu bir kabullenin, siz tek sefer aldatılmadınız büyük ihtimalle tek sefer yakaladınız sadece, böyle soğukkanlı ve planlı aldatan adamın tek seferle kaldığını düşünmek saflık olur.
Anladığım kadarı ile erkek arkadaşınıza hem iş hem ev konusunda sponsor olmuşsunuz, o tek başına kavuşamayacağı bu hayata sayenizde kavuşmuş, şimdi de onu kaybetmemek için bu yalvarmalar, biraz dik dursanız bu sefer tehditler başlar, bu rahatı kaybetmemek için, siz dr nasıl bu adama güvendim diye şaşarsınız. Bence Allah yüzünüze bakmış, ilerde bu adamdan çok büyük maddi manevi kayıplar yaşardınız eğer evlenseydiniz. İşimizi dert etmeyin şu pandemide ve işsizlikte çok kolay bir yardımcı bulursunuz. Ev konusunda da madem ki o ev sizin sahip olduğunuz işyen gelen gelirle kuruldu o ev sizin, bırakın nasıl bir şey sahibi değilken sizin hayatınıza girdiyse öyle çıksın, sizin kazanımlarınız ona fazla gelmiş.

Önce şunu bir kabullenin, siz tek sefer aldatılmadınız büyük ihtimalle tek sefer yakaladınız sadece, böyle soğukkanlı ve planlı aldatan adamın tek seferle kaldığını düşünmek saflık olur.
Anladığım kadarı ile erkek arkadaşınıza hem iş hem ev konusunda sponsor olmuşsunuz, o tek başına kavuşamayacağı bu hayata sayenizde kavuşmuş, şimdi de onu kaybetmemek için bu yalvarmalar, biraz dik dursanız bu sefer tehditler başlar, bu rahatı kaybetmemek için, siz dr nasıl bu adama güvendim diye şaşarsınız. Bence Allah yüzünüze bakmış, ilerde bu adamdan çok büyük maddi manevi kayıplar yaşardınız eğer evlenseydiniz. İşimizi dert etmeyin şu pandemide ve işsizlikte çok kolay bir yardımcı bulursunuz. Ev konusunda da madem ki o ev sizin sahip olduğunuz işyen gelen gelirle kuruldu o ev sizin, bırakın nasıl bir şey sahibi değilken sizin hayatınıza girdiyse öyle çıksın, sizin kazanımlarınız ona fazla gelmiş.
Ev tamamen annemin destekleriyle kuruldu ancak su an yonetimini ben kendi paramla yapiyorum denebilir. Dediginiz gibi bu islerden anlayan bir yardimci almayi dusunuyorum yanima. Ancak gece vakti kapiya falan gelirse iceri al beni diye ne yapacagim bilmiyorum polisle falan hic ugrasmak istemiyorum. Allahtan vurma kirma sinir gibi huylari yok. Aldatma konusuna gelirsek de bugun tum sosyal medya hesaplarini maillerini falan inceleyecegim

Evli değilsin bişey değilsin. Hangi iş gururdan daha önemlidir ki? Ortaya milyonluk sermaye mi koydun sanki. Adam aldarmis nihayetinde.
Aynen iyi ki evlenmeden yakaladim cunku evlenmeyi de dusunuyorduk. Iskoligim ben o nedenle fazla kafaya takiyor olabilirim. Evden gonderdim zaten bundan sonra ki surecte geri almayi da dusunmuyorum.

Ev tamamen annemin destekleriyle kuruldu ancak su an yonetimini ben kendi paramla yapiyorum denebilir. Dediginiz gibi bu islerden anlayan bir yardimci almayi dusunuyorum yanima. Ancak gece vakti kapiya falan gelirse iceri al beni diye ne yapacagim bilmiyorum polisle falan hic ugrasmak istemiyorum. Allahtan vurma kirma sinir gibi huylari yok. Aldatma konusuna gelirsek de bugun tum sosyal medya hesaplarini maillerini falan inceleyecegim
Bakın öyle yaparsa polise gitmekten çekinmeyin, emin olun sizin için daha iyi, kaldı ki adam aldatma izlerini çoktan silmiştir, bunu da o telefon kırılmasa ve unutmasa silmişti çoktan. Bence artık geriye bakmaktan vazgeçin elinizdeki veri gayet yeterli adamı bırakmak için. Ayrıca şiddet eğilimi yok demişsiniz ya o konforu kaybettiğinden emin olunca görürsünüz o adamın şiddet eğilimini, sonuçta iki gün önce böyle planlı aldatılacağınızı da dğşünmrzdiniz eminin, en ufak bir teşebbüsünde gidin şikayetçi olup uzaklaştırma alın hemen.

Bir ‘düzen’ uğruna kendinize nasıl yedireceksiniz ayakta uyutulmuş olmayı?

illa düzense derdiniz, evden o gidecek.
işiniz için de, bedel belirleyin, ödemeyi kabul edenin olur iş.
olur da siz de kalacaksa, aynı işi yapmamasına dair sözleşme yapın. Öğrendiği işi yapamasın. Sıfırdan başlasın.
Çok nitelikli olmasına rağmen işsiz insanlar var. Sizin sevgilinizden kat be kat iyilerdir.
Alırsınız birini işe, eminim daha ucuza da gelir.

Bakın öyle yaparsa polise gitmekten çekinmeyin, emin olun sizin için daha iyi, kaldı ki adam aldatma izlerini çoktan silmiştir, bunu da o telefon kırılmasa ve unutmasa silmişti çoktan. Bence artık geriye bakmaktan vazgeçin elinizdeki veri gayet yeterli adamı bırakmak için. Ayrıca şiddet eğilimi yok demişsiniz ya o konforu kaybettiğinden emin olunca görürsünüz o adamın şiddet eğilimini, sonuçta iki gün önce böyle planlı aldatılacağınızı da dğşünmrzdiniz eminin, en ufak bir teşebbüsünde gidin şikayetçi olup uzaklaştırma alın hemen.
Guvenlikli sitede oturuyorum ev kontrati benim uzerime guvenlige soyleyecegim bugun gelirse iceri almasin. Ama dedigim gibi bana siddet uygulayacagini dusunmuyorum tek yapacagi sey aglayip surekli aramak olur.

Bir ‘düzen’ uğruna kendinize nasıl yedireceksiniz ayakta uyutulmuş olmayı?

illa düzense derdiniz, evden o gidecek.
işiniz için de, bedel belirleyin, ödemeyi kabul edenin olur iş.
olur da siz de kalacaksa, aynı işi yapmamasına dair sözleşme yapın. Öğrendiği işi yapamasın. Sıfırdan başlasın.
Çok nitelikli olmasına rağmen işsiz insanlar var. Sizin sevgilinizden kat be kat iyilerdir.
Alırsınız birini işe, eminim daha ucuza da gelir.
Evden o gitti bile. Is konusuna gelince butun yasal islemler bana ait. Yani iste bende kaliyor. Ayrica piyasada ticaret gecmisi cok onemli yani sifirdab is bile kuramaz o. Cunku onda oyle bir girisimcilik ruhu yok. Aklima geldikce sinirlerim tepeme cikiyor yemin ederim ki. Dunden beri yalan makinesi sallamadigi sey kalmadi kendini temize cikarmak icin.

Bu sadece senin yakaladığın aldatma peki birde bilmediklerin var bence bitir affetme senin değilde düzeni bozulmasın istiyor paşa Gerçekten pişman olan insan konuşması değil kendime sevgilime affettirmek istesem düzen ne alaka ya sevdiğimi aşkımı pişmanlığımı söylerim iyi düşün.

Yakin zamanda degil ancak 2019 yilinin nisan ayinda aldatildigimi dun sabah ogrendim. O zamanlar kullandigi telefonu kirilmisti ve yaptirmamisti baska bir telefon almisti onu kullaniyordu. 1 hafta once kullandigi telefonu da kirilinca eski telefonunu yaptirdi kullanmaya basladi. Normalde hic huyum degildir ancak dun dustan ciktim azicik yatayim dedim seytan durttu su telefona bi bakayim dedim.

Gorduklerim karsisinda basimdan asagi kaynar sular dokuldu. O zamanlar 2 haftaligina ailemi gorucem diye baska sehire gitmisti. Ancak beyimiz surekli disarida sabah kahvaltidan sonra disari bir cikiyor eve gecenin 3unde giriyor. Ariyorum disarida hep. Sen ailenin yanina onlari gormeye gidiyorsun ancak annenle babanla vakit gecirmiyorsun dedigimde de surekli gecistiriliyorum. O 2 haftalik donemde zaten benimle iletisimi de minimuma dusmustu. Dondugune biz her seye kaldigimiz yerden devam ettik. (Su an iliskimizin 4. Yilindayiz.)

Gel gelelim telefonda gorduklerime; kizin tekini ismiyle bile kaydetmemis ben anlamiyim. Ilkten kiza ssst yaziyor ancak ilk mesaji attigi zaman benimle birlikte henuz ailesinin yanina gitmemis, gitmeden 1 hafta onc3 falan. Sanirim bu planlanmis bir aldatma. Kiza surekli alayim mi seni yazmis. Kiz da gel al yazmis. Sonra geldigin gibi hemen beni optun yazmis benimki cilvelesmisler falan. Donus yolunda da keske benimle gelseydin sen de seni sevise sevise bayiltirdim otelde kalirdik demis. Kizin numarasini da ariyorum dunden beri ancak numaraya ulasilamiyor.

Sabah kavga dovus uyandirdim benim serefsizi. Bu gorduklerim ne dedim zirvalamaya basladi. Yok arkadasinin zoruyla konusmus, arkadasina yapmakmis asil amaci. Afedersiniz ama ben de siz bu kadar serefsiz misiniz ilk once sen yapacagini yapacaktin kizla sonra o mu dedim. Basladi aglamaya. Hic yuz vermedim direk yatak odasina gittim esyalarini bavulun icine doldurdum bavulu kapinin onune attim onu da kapi disari attim. Dunden beri surekli beni ariyor. Ben gelicem geri biz seninle bi duzen kurduk yapma etme ben senin ustune gul koklamam klasik muhabbetleri yapiyor benimle. Eve geri gelmek icin surekli diretiyor dunden beri. Zaten iki uc sokak otemizde oturan bi arkadasinin evindeymis.

Simdi sorum su; ben bu adamla artik duygusal bir sey dusunemiyorum. Hatta evden cikip ailemin yanina donmeyi dusunuyorum ancak pandemi derken bu surec oldukca uzayabilir. En onemlisi de bizim ortak bir isimiz var. Belki aptal diyebilirsiniz bana ancak 4 yil icinde kurmus oldugumuz bu duzeni bozmak oldukca zor geliyor bana. Kendimi bildim bileli ayaklarimin uzerinde duruyorum ve simdi ailemin yanina donmek istemiyorum. Ancak artik o serefsizle ayni yatakta yatma ihtimali bile icimi disimi allak bullak ediyor. Siz olsaniz ne yapardiniz? Aldatan kisi bir daha aldatir mi? Cok ani bir karar mi verdim sonucta uzerinden neredeyse 2 yil gecmis? Isimiz ne olucak ben tum bu isleri tek basima yurutemem gibime geliyor? Bu yaz nisan gibi bir sey dusunuyorduk esya aliyorduk ancak simdi her seyi onun yuzunden yikiyoruz. Ancak acabalarla yasamak istemiyorum cunku henuz daha cok gencim.
İşimiz ortak demişsin yavaştan tek başına adapte olmaya başlasan onuda biraz salla bu arada

Bacım çok geçmiş olsun üzüldüm. Ya bidaha yapmayacak olsada. Sen şimdi bunu kafandan nasıl atarsin nasıl tekrar güvenirsin bilemedim. Tekrar güvenebilir misin ? Buna değer mi ? Aslında senin değil onun kaybedecek çok şeyi var. Kendine ufak bi ev tutsan , bi düzen kursan nasıl olur. Biliyorum evinizin düzeninizin dışına çıkman çok zor. Aile yanına dönmekte sana zor olur. Ama tekrar güvenebilir misin . Bilemedim :KK43:

Evden o gitti bile. Is konusuna gelince butun yasal islemler bana ait. Yani iste bende kaliyor. Ayrica piyasada ticaret gecmisi cok onemli yani sifirdab is bile kuramaz o. Cunku onda oyle bir girisimcilik ruhu yok. Aklima geldikce sinirlerim tepeme cikiyor yemin ederim ki. Dunden beri yalan makinesi sallamadigi sey kalmadi kendini temize cikarmak icin.
E daha ne ki derdiniz?
iş sizde, ev sizde. Hangi düzen bozulacak tam olarak?
duzenli olarak arkanızdan iş çevrilmesine ve aldatılmaya falan mı alıştınız?

Bacım çok geçmiş olsun üzüldüm. Ya bidaha yapmayacak olsada. Sen şimdi bunu kafandan nasıl atarsin nasıl tekrar güvenirsin bilemedim. Tekrar güvenebilir misin ? Buna değer mi ? Aslında senin değil onun kaybedecek çok şeyi var. Kendine ufak bi ev tutsan , bi düzen kursan nasıl olur. Biliyorum evinizin düzeninizin dışına çıkman çok zor. Aile yanına dönmekte sana zor olur. Ama tekrar güvenebilir misin . Bilemedim :KK43:
Evden ayrilmayi dusunmuyorum pandemi bitene kadar. En azindan biraz birikim yaparim belki ailemin destegiyle araba falan alirim cunku su an tasinmak cok maliyetli olur benim icin. Zaten kesinlikle affetmeyi dusunmuyorum. Olaylar soguyunca daha da mantikli dusunuyor insan. Onunla bana hayat yok artik.

X