Aldatıldığımı çok acı öğrendim hissiz umutsuzum

yahu böyle madde bağımlısı birinden normal tepkiler, insani şeyler bekleyemezsin. kim bilir beyin hücreleri ne halde. kendini kurtar daha çok küçüksün bu sebeple saçmasapan şekilde kendini suçlama. yanlış insanları seçiyorsun demek ki. bir de bu kadar hızlı gitmek zorunda değilsin. bir süre kendinle baş başa kal. bunlar sana tecrübe olsun herkese hemen güvenme bu devirde. bir daha biriyle ilişki kuracağın zaman düşün taşın tart. yakışıklı vs. diye birini seçme. karaktere bak önce. yoksa üzülmeye devam edersin.

15 yasinda olan o kiz benim yasim 18. Onunla 3 yildir birlikte olmasi komik hadi onunla oldun benimle de birliktesin bu daha komik. Biz ilk basladigimiz zamanlar madde alkol kullandigini biliyordum sonra azalticam falan dedi son baristigimizda aradi 1 saat boyu aynen ''Yildiz canim benim söz veriyorum çok değiştim kimse bir sen olamaz sen üzülürdün artık o maddeleri iliskimizin sağlığı açısından kullanmıyorum asla ağzıma sürmem'' dedi. Kizin dogum gununde de biseyler kullanmis kiz dedi o hic bir zaman birakmaz onlari onu tanidim taniyali hep bagimliydi diye yani nasil bulduysam boylesini kendi halime sinirden gülüyorum

15 yasinda olan o kiz benim yasim 18. Onunla 3 yildir birlikte olmasi komik hadi onunla oldun benimle de birliktesin bu daha komik. Biz ilk basladigimiz zamanlar madde alkol kullandigini biliyordum sonra azalticam falan dedi son baristigimizda aradi 1 saat boyu aynen ''Yildiz canim benim söz veriyorum çok değiştim kimse bir sen olamaz sen üzülürdün artık o maddeleri iliskimizin sağlığı açısından kullanmıyorum asla ağzıma sürmem'' dedi. Kizin dogum gununde de biseyler kullanmis kiz dedi o hic bir zaman birakmaz onlari onu tanidim taniyali hep bagimliydi diye yani nasil bulduysam boylesini kendi halime sinirden gülüyorum

böyle birinde mantık arama. kendine de kızma. olan olmuş. bir an önce unutmaya bakıp kendi yolunu çiz bir daha da böyle tiplere asla bulaşma.

Tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin ya suan icin icimde hic bir duygu yok unutmuş gibiyim çok seviyordum ama bu olaydan sonra duygularım uçtu gitti. Umarim olayin şoku degildir de gercekten silmisimdir degmez ona hicbisey:KK58:

Baslığı görünce aile içi aldatma olduğunu düşündüm. Fakat yaş 18 i görünce hııııh dedim gençlik başımda duman ilk aşkım ilk heyecan vakası..
Yıldızcığım biraz uçlarda yaşıyorsun hislerini sanki. Konuşmaların bile normal değil kendini büyütme. Bırak zaman aksın için kıpırdasın sevgilin olabilir tabiki ama bu odak noktan olmasın. Gül geç.
Ne demek 2. Kadın.. bunu olabilmen için kırk fırın ekmek yemen lazım. Tabi hiç olma da bu yasta olman tamamem imkansız. Kötü bir yakıştırma bir daha asla yapma kendine. Hayatının en güzel zamanları oku, kendini geliştir, gez toz ve 18 yasının farkında ol 38 yasında gibi bir tavıra bürünme.
O çocukdan onun arkadaslarından o kızdan hepsinden uzak dur. Güzel cevren olsun..
15 yasında 3 yıllık ilişki nedir yahu birde birliktelik... çocuk hiç normal değil

Cocuk zaten normal degil madde kullandigi geceler sokağıma gelir asla bırakamam seni cok seviyorum hep sevicem der gözleri dolardi. Sonra biz senle ayrilsak sende unutursun zamanla beni illa diyip kendini cok buyuk gormeye basladi. Bende o lafin uzerine suan seninle birlikteyim ve beni baskalariyla mi dusunuyorsun kafanda bunlari mi kurdun oylesine mi yeniden beraber olduk sevgiyi yitirdiysek ilerletmeye gerek yok diye hakli bir tepki verdigimde bak seni döverim öyle fena döverim ki diyordu. Diger kiz anlatiyor beni zaten dovuyordu hep kollarim mosmor oluyordu annesi aramizda girip bizi baristiriyordu gece birlikte kaliyorduk falan nasil igrenc sacma seyler anlatiyor. Duydum dedim Allah beni bundan da uzak tuttu bu tuhaf ailesinden de. Cocugun babasi vefat etmisti diyordu bana ölmüs babam ustune yemin ederim seviyorum seni baska kimse olamaz diye aynisini o kiza da diyormus cocugun babasina saygisi yok. Eskiden eve kiz attigini falan gururla anlatti son bulustugumuzda eskiden bana karsi asla sapikca tavirlari yoktu son tavirlari tamamen bel altina dayalı davrandı bunlar da ustune tuz biber oldu bitti sukur

Ahh 18 yaş..
Keşke tekrar 18 olabilseydim.
Aşka meşke bu kadar derin dalmazdım. Okuluma, hayatıma bakardım.
Lütfen kendini topla.
2. Kadın nedir Allah aşkına.. Çıtı pıtı kızsın sen daha, ne kadını?
15 yaşındaki kıza hiç girmiyorum bile!
Düzgün insanları sok hayatına, böyle serserilerle işin olmasın.
Aşkı uçlarda yaşama. Seni bilinmezliğe götürür. Beni götürdü, seni götürmesin.

X