ALDATILDIM 2 yaşında bir çocuk 3 aylık hamileyim

fmrvt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2021
49
41
29
Merhaba
Burada devamlı başka yaşantıları okuyup okuyup üzülürdüm. Şuan hamile hamile ağlayarak ben konu açıyorum..
Nerden başlayacağımı bile bilmiyorum 5 yıllık evliyim eşim ile tanışıklığımız 10 seneyi buluyor.. ama malesef defalarca aldatıldım. Devamlı internetten başka hesaplar açıp başkalarına yazmalarına şahit oldum.. ozamanda ufak oğluma hamileydim. Ailelerin baskısı. Onun yalvarmaları birdhaa yapmayacağımm demeleriyle barıştım cocuğum babasız büyümesin diye. Ve okdr şeyide yapsa malesef deli gibi sevdiğim için…
İstemeden oldu ama oldu 2. Cocuğa hamile kaldım. 14 haftalıkk oldu malesef gene ozaman açtığı hesabı kullandığını fark ettim.. evden yolladım. 2 hafta oldu bir tane karnımda bir tane 2 yaşında kucağımda.. oğlum her gün babam nerde diye sorup duruyor ama onun okdr şeyden sonra bir özrü bile yok. Cocuğunu bile görmeye gelmiyor. Ağlamaktan gözlerim şişti artık hamileyim onun umrumda bile değil..

insan hak etmediği şeyleri yaşayıp birde pişman olmayan bir insanla karşı karşıya kalması ne kadar acı. Eminim de suan hayatında başkası bile var. Dilekçeyi yazdım davayı açacağım. Ama içimin acısı yangını geçmiyor… ağlamaktan uyku uyuyamıyorum.. Napıcağımı bilmiyorum. Herkes boşa gitsin onun içinmi ağlıyorsun diye yorumlar yapacak eminim. Ama ben sevdiğim insan mutlu mesut cocuklarımı büyütmekten başka birşey istemedm. Şuan bu yaşadıklarım cok zoruma gidiyor..

Tek başıma doğum yapacağım 2 cocuğumu tek başıma büyüteceğim.. hep bir yanları eksik büyüyecekler korkusu aklımdan çıkmıyor 😭😭😭😭😭 oğlum akşama kadar camda babam nerde nereye gitti diyip duruyor nasıl dayanıcam bilmiyorum …

Benim teyzemde aldatıldı, hamileyken boşandı.
Evladıyla öyle huzurlu ve mutlular ki. Hep der hayatımın en doğru kararıydı diye.
Gücünüzün farkına varın, paşalar gibi çocuklarınızı büyütürsünüz de mutlu da olursunuz.
Umarım en kısa zamanda içiniz ferahlar, yolunuz kolaylaşır.

aynı şeyler yapıp farklı sonuç beklemişsiniz. Allah yardımcınız olsun. Aldatılmaya dair kuvvetli delil toplamadan boşanma davası açmayın, aldatmayı mahkemede ispat zor. Tüm haklarınızı sonuna kadar isteyin

boşanma olursa çocuklar babasız büyüyecek anlayışını yanlış buluyorum. Boşanınca baba ölmüyor, anne baba ayrılıyor sadece. Anne baba İki medeni insan olursa babayla çocuklar sık sık görüşebilir.

Benim teyzemde aldatıldı, hamileyken boşandı.
Evladıyla öyle huzurlu ve mutlular ki. Hep der hayatımın en doğru kararıydı diye.
Gücünüzün farkına varın, paşalar gibi çocuklarınızı büyütürsünüz de mutlu da olursunuz.
Umarım en kısa zamanda içiniz ferahlar, yolunuz kolaylaşır.
İnşallah hergün dua ediyorum Rabbim bir an önce bu pisliği kalbimden de aklımdan da alsın mutlu olmak istiyorum 😭😭😭

10 haftadan sonra kürtaj yapılmıyor ayrıca psikolojik olarak yıpranmış bı insanın aklına böyle bı fikir getirmek hoş değil.
Kürtaj hakkı geçtiyse yapacak hiçbir şey yok ama keşke daha erkenden farketseydi aldatıldığını, iki tane bebekle çok zor olacak şimdi. Allah yardımcısı olsun.

Merhaba
Burada devamlı başka yaşantıları okuyup okuyup üzülürdüm. Şuan hamile hamile ağlayarak ben konu açıyorum..
Nerden başlayacağımı bile bilmiyorum 5 yıllık evliyim eşim ile tanışıklığımız 10 seneyi buluyor.. ama malesef defalarca aldatıldım. Devamlı internetten başka hesaplar açıp başkalarına yazmalarına şahit oldum.. ozamanda ufak oğluma hamileydim. Ailelerin baskısı. Onun yalvarmaları birdhaa yapmayacağımm demeleriyle barıştım cocuğum babasız büyümesin diye. Ve okdr şeyide yapsa malesef deli gibi sevdiğim için…
İstemeden oldu ama oldu 2. Cocuğa hamile kaldım. 14 haftalıkk oldu malesef gene ozaman açtığı hesabı kullandığını fark ettim.. evden yolladım. 2 hafta oldu bir tane karnımda bir tane 2 yaşında kucağımda.. oğlum her gün babam nerde diye sorup duruyor ama onun okdr şeyden sonra bir özrü bile yok. Cocuğunu bile görmeye gelmiyor. Ağlamaktan gözlerim şişti artık hamileyim onun umrumda bile değil..

insan hak etmediği şeyleri yaşayıp birde pişman olmayan bir insanla karşı karşıya kalması ne kadar acı. Eminim de suan hayatında başkası bile var. Dilekçeyi yazdım davayı açacağım. Ama içimin acısı yangını geçmiyor… ağlamaktan uyku uyuyamıyorum.. Napıcağımı bilmiyorum. Herkes boşa gitsin onun içinmi ağlıyorsun diye yorumlar yapacak eminim. Ama ben sevdiğim insan mutlu mesut cocuklarımı büyütmekten başka birşey istemedm. Şuan bu yaşadıklarım cok zoruma gidiyor..

Tek başıma doğum yapacağım 2 cocuğumu tek başıma büyüteceğim.. hep bir yanları eksik büyüyecekler korkusu aklımdan çıkmıyor 😭😭😭😭😭 oğlum akşama kadar camda babam nerde nereye gitti diyip duruyor nasıl dayanıcam bilmiyorum …
Şu an zorunuza gitmesi çok normal. Üstüne hamilesiniz bir de. Siz affettikçe daha da yüzsüzleşecek ve aldatmaya devam edecek. zor bir durum evet ama yapılması gerekeni yapmışsınız. rabbim yardımcınız olsun

Çocuklarınız eksik kalmayacak merak etmeyin.Zorlu bir süreç evet ama boşanmış ailelerin çocuklarının diğer çocuklardan hiçbir şeyi eksik değil.Babaları ölmüş de değil.Gelip görebilir,babalık edebilir yine.Etmezse zaten gerçekten baba olmadığını,öylesine rol yaptığını anlamış olursunuz,bu da sizin suçunuz değil.

Sanki çocuklarınızın mutsuzluğundan siz sorumluymuşsunuz gibi kendinize haksızlık etmeyin.Eşinize bir kere şans vermişsiniz,bunu iyi kullanamamış.Bundan sonra iyice yüzsüzlüğe vurur bir daha affederseniz,o yüzden sakın o yola girmeyin artık.Çıkın hayatından.

Bikere kürtaj neden olasınki..o yavrunun ne suçu var.atiyorum kocası şehit düşen kadınlar babasız buyutecegim diye kurtajmi olsunlar.bikere o yavruyu kocanuzdan ayrı birey olarak düşünün.babasizda olsa insanın evladının olması çok güzel bir nimet.madem bu adam sana koca cocuklara baba olamayacak sen.daha güçlü olmaya çalış.sana tavsiyem boşanicaksan bile düzenini bozma.o gitsin.

Çocuklarınız eksik kalmayacak merak etmeyin.Zorlu bir süreç evet ama boşanmış ailelerin çocuklarının diğer çocuklardan hiçbir şeyi eksik değil.Babaları ölmüş de değil.Gelip görebilir,babalık edebilir yine.Etmezse zaten gerçekten baba olmadığını,öylesine rol yaptığını anlamış olursunuz,bu da sizin suçunuz değil.

Sanki çocuklarınızın mutsuzluğundan siz sorumluymuşsunuz gibi kendinize haksızlık etmeyin.Eşinize bir kere şans vermişsiniz,bunu iyi kullanamamış.Bundan sonra iyice yüzsüzlüğe vurur bir daha affederseniz,o yüzden sakın o yola girmeyin artık.Çıkın hayatından.
Öylede oldu zaten her küsmede 1 hafta sonra barıştırıldık. Alışmış kudurmuştan beter işte.. şuan tasmasından kurtulmuş gibi gece gündüz takılıyor sokak sokak. Ne cocuğu ne ben hiç bişey umrumda değil en cok zoruma gidende azcık bile pişman olmaması. Hayatına bakabiliyor olması.

Allah sağlıkla çocuğunuzu büyütmeyi nasip etsin . Yapacağınız şey ayrılmaksa ailenize yakın bir yerde ev ve iş bulmak . Belki ilk etap da bunları bulamayabilirsiniz o zaman da ailenizin yanında olun bence . Hamilelikte hem tek hemde küçük başka bir çocukla olmak sizi zorlayabilir . Evliliğe devam etmek isterseniz de aile terapisti gerekirse eşiniz için ayrıca aldatmanın altında yatan sorun için psikolog öneririm.

Çok zor olan bu süreci en kolay şekilde atlatmanız dileğiyle. Hayatımız kendi tercihlerimizin bir sonucu. Doğru ve ya yanlış tercihlerimizi yaptıktan sonra geriye kalan onun arkasında durmak oluyor. Hamilesiniz asla üzmek kırmak istemiyorum ama kendinize şunu deyin ve farkında olun. Evet ben bunları yaşama ihtimalini göze alarak bile bile devam ettim ve yaşadım. Bu benim tercihimdi sonucuna da razıyım.

Bir de hala özür bile dilemedi diyorsunuz 😔 özür dilese kabul edecek gibisiniz .

Çocuklarınız ile çok mutlu bir hayatınızın olması dileğiyle 🌼🌺

Bikere kürtaj neden olasınki..o yavrunun ne suçu var.atiyorum kocası şehit düşen kadınlar babasız buyutecegim diye kurtajmi olsunlar.bikere o yavruyu kocanuzdan ayrı birey olarak düşünün.babasizda olsa insanın evladının olması çok güzel bir nimet.madem bu adam sana koca cocuklara baba olamayacak sen.daha güçlü olmaya çalış.sana tavsiyem boşanicaksan bile düzenini bozma.o gitsin.
Hamile olduğuma okadar çok sevinmiştimki salaklık işte mutlu olucaz sanıyordum.. ama yaşadıklarım okadar ağrıma gidiyorki onun bekar gibi takılacağı benim 2 cocuk büyütüyor olacağım umursamayacağı beni o düşünceye bile soktu malesef.. çok şükür ev benim evim giden o oldu.

X