Aldatıldım çaresizim yardım edın

Şu an hayatınız nasıl? Iyi misiniz? Boşanmış olmaniza çok sevindim. Insanin en zayıf anında aldığı bir darbeyi alıp ne karar vereceğinizi bilememişsiniz. Ama sağlıklı düşününce sanırım devam etmenin mantıksızlığını anlamışsınız. Ben öyle çıkardım😁
ya hemde nasıl çok şükür yaşın da çok fazla gerçekten farkı var cahillik yıllar sonra okuduğum zaman ne de saçma geliyor. Çok şükür iyiyim valla evlenmedim daha doğrusu düşünmedim tekrar ailemleyimm.:KK76::KK76:

Yaklaşık 1 senedır evliyim kocamla aynı yaştayız sürekli evıme gırıp çıkan yakın bır arkadaş edınmıştım kendıme oda evlı 1 2 ay boyunca eşim ben onun eşi arabayla gezdık tozduk eglendık ve ben 1 hafta önce kocamın o kızla mesajlaştıgını telefonda konuştugunu ögrendım yıkıldım karşı tarafta bu işin farkına varınca dogal olarak kavga çıktı ve kocam haklıymış gıbı o kızın eşini dövdu hadı bundan geçtim aklı hala ondamı dıye kafayı yıcem aglamakta çare olmuyor gıttım kızın kardeşiyle konuşmaya oda ordaydı hmen saklandı benı görünce yuvama aldım onu kuru ekmeğim olsa bıle paylaştım şimdi bu kadar şey bana çok agır gelıyor dayanamıyorum ölsem ailemın tek çoçuguyum annem dayanamaz kahrıma kafayı yıcem sürekli ruyamda onu görüyorum yanı o kızı hala aldatıldığımı söyluyor bana lütfen bana ayrıl kurtul demeyın sevıyorum deliler gıbı sevıyorum eşimin ilk aşkıyım hep öle der .. evde durmaktan bıle korkuyorum o kızın eşi zarar vermeye kalkar dıye sürekli endışelıyım annemlerın olaylardan habaerı yok paylaşmadım eşimin ailesi bılıyor bu olanları psıkolojık bakımdan çöktüm zaten yardım edın ne yapmalııyım ?
Kimseye bu kadar değer vermeyin ve sevmeyin yok arkadasimla kuru ekmeğimi paylaştık yok eşimi çok seviyorum ikisi bir olmuş tabiri caizse s.çmislar ağzınıza.

ya hemde nasıl çok şükür yaşın da çok fazla gerçekten farkı var cahillik yıllar sonra okuduğum zaman ne de saçma geliyor. Çok şükür iyiyim valla evlenmedim daha doğrusu düşünmedim tekrar ailemleyimm.:KK76::KK76:
Kesinlikle yıllar geçtikçe daha iyi anlıyor insan. Evlilik bir amaç olmamalı zaten. Bu nedenle adınıza sevindim.

Eski eşiniz ne yaptı karşı taraf da boşandı mı?

Kimseye bu kadar değer vermeyin ve sevmeyin yok arkadasimla kuru ekmeğimi paylaştık yok eşimi çok seviyorum ikisi bir olmuş tabiri caizse s.çmislar ağzınıza.
canım 2011de yaşanan bi mevzu bu :)
tabi ki kimseye güvenmiyorum evime de almam kimseyi o sondu :KK70:

"Aldatıldım" ve "hala seviyorum" kelimelerini bir arada gördüğüm konularda sadece gülüyorum :)

X