Aldatıldım mı ?.. Neler oluyor .....

benzeri benim başıma geldi.Bir gece telefon geldi açtım, kadının biri utanmıyormusun evli erkeklerle konuşmaya vs başladı küfürler etmeye .Noluyoruz falan diyorum kocamın peşini bırak diyor kadın bana, kocan kim diyorum levent diyor ee ben tanımıyorum böyle birini hala bağırıp çağırmalar.Kadına telefonu kapat numarayı kontrol et beni tekrar ara özür dile dedim yoksa seni mahkemeye vericem.. yok hala küfür hakaret.aradan beş dk geçti kocası aradı ee benim hanım yanlışlıkla aramış sizde eşime bağırmışsınız.Eşinizi mahkemeye vericem benden özür dilemezse dedim ee benim eşimin morali ne olacak dedi bana :)) benlemi aldattın kardeşim dedim eşini de ben düşüneyim eşinin durumunu ya ben evli olsaydım eşim duysaydı ne olacaktı vs. vs. yani yanlış kişiye telefon açması olası eşiniz zaten yüzleşelim demiş boşuna kuruntu yapmayın.oluyor böyle şeyler.
Ya işte demekki o an ki sinirle herkes herşeyi yapabiliyor sizinkide çok kötü bi durummus ya Allah korusun da gerçekten insanlarin ruh sağlığı falan kalmadı iyice bugün benimkide gidiyodu bi ara dedim yoksa eşim gece gidiyo haberimmi yok dedim içimden o derece kadın bir anlatıyor haftanın 5gecesi ya bide bana demezmi hiç mi anlamadınız kaldım öylece evde olan adamı nasıl anliyim:)

Ya işte demekki o an ki sinirle herkes herşeyi yapabiliyor sizinkide çok kötü bi durummus ya Allah korusun da gerçekten insanlarin ruh sağlığı falan kalmadı iyice bugün benimkide gidiyodu bi ara dedim yoksa eşim gece gidiyo haberimmi yok dedim içimden o derece kadın bir anlatıyor haftanın 5gecesi ya bide bana demezmi hiç mi anlamadınız kaldım öylece evde olan adamı nasıl anliyim:)
:)))

Karşı taraf bı halt yemiş kendi derdiyle bırakın onu. Davaya falan gerek yok. Yanlış anlaşılma olmus

Anaaam biz kücukken eve gelmisti bi manyak .
Anlatti anlatti ama annem kendinden emin ,bizde evde kalabalığiz .Hırsız dolandiricı gibi biseymis .
Cağırsada gitmeyin .Polise verin .
Tabi babaminda hali vakti yerinde taninmış .Sonra toparlandı gitti .Pencereden baktik taxiyle bekleyen adamlar aldı gitti kadını.Birdahada ses yok .

Kadının elinde sadece isim soy isim var bilinmeyen numaralardan sağdan soldan bakıp aynı isme sahip olanlara yazıyor sanırım. Onun için de zor bir durum olsa gerek. Sizin de şüphelenmeniz yersiz bence.

Nasıl bir resim ve senin numaranı nerden bulmuş
Resimi yüklesem sorun olurmu adamın resmini attı bize görüştüğü adam benim eşimin adı soyadı ama resim farklı. Bilinmeyen numaralardan almış bende aradım açık numaram adımı soyadımı söyleyerek kendi numaramı dün aldım:)

Kadının elinde sadece isim soy isim var bilinmeyen numaralardan sağdan soldan bakıp aynı isme sahip olanlara yazıyor sanırım. Onun için de zor bir durum olsa gerek. Sizin de şüphelenmeniz yersiz bence.
Ruh hastası ama insanları huzursuz etmeye hakkı yok madem öyle evli olduğunu bile bile görüşmeyecekti bu kadar masum değil. Dünden beri kimbilir kaç kadın benim gibi huzursuz oldu. Çok teşekkür ederim sağolun.

Arkadaşlar sizce resimi yüklemem sorun olurmu belki tanıyan çıkar?.. Sonuçta bütün konuşma ses kayıtları elimde yani suçlu karşı taraf ?..

Anaaam biz kücukken eve gelmisti bi manyak .
Anlatti anlatti ama annem kendinden emin ,bizde evde kalabalığiz .Hırsız dolandiricı gibi biseymis .
Cağırsada gitmeyin .Polise verin .
Tabi babaminda hali vakti yerinde taninmış .Sonra toparlandı gitti .Pencereden baktik taxiyle bekleyen adamlar aldı gitti kadını.Birdahada ses yok .
Bu bayanda ısrarla benim olduğum yere gelin deyip durdu. Allah korusun dediğiniz gibi heran herşey olabilir yani bende herşeyi düşündüm dünden beri...

bana da olmustu
kadının teki beni aradı.
kocamla yatmıssın dedi
yahu ben kocanı tanımıyorum diyorum kocasının ismini söyledi adını daha önce duymadım bile.
sonra aradı isim vbenzerliği olmusmus
bence aldatma yok
kocanın hareketlerinden de buna inanıyorum

bana da olmustu
kadının teki beni aradı.
kocamla yatmıssın dedi
yahu ben kocanı tanımıyorum diyorum kocasının ismini söyledi adını daha önce duymadım bile.
sonra aradı isim vbenzerliği olmusmus
bence aldatma yok
kocanın hareketlerinden de buna inanıyorum
Çok teşekkür ederim sağolun. Eşim kendinden çok emin bana kamera kayıtlarına kadar çıkarıcaz dedi. Ama ne kadar kötü bi durum düşünsenize, size iftira attıklarını, yaydiklarini yani insanlar bu kadar rahat davranmamalı, bu kadarda basit olmamalı bence.

Bence adamı bulmaya çalışıp ne kendinizi ne eşinizi üzün. Aldatılmadığınız gün gibi ortada. Eşinize de helal olsun sitem bile etmemiş benden nasıl beklersin bunu diye. Allah mutluluğunuzu bozmasın unutun gitsin.

X