Aldatıldım Mı?

Kızın telefonunu al aç ara söv. Seni rezil ederim okuluna işinden olursun, kocamdan uzak dur kötü kadın… de. Korkutun gözünü. Kocanızda pek bir sorun görmedim sadece saf oluyorlar evet belki biri de demiş ego tatmini için belki de biraz meraktan konuşmuş.

Hayır aldatılmadınız ama karşıdaki kadın hışmınıza uğramayı hak ediyor!!

Merhaba kizlar ben araniza yeni katildim. Yazim biraz uzun olacak okudugunuz icin simdiden cok tesekkur ederim. Esimle 4 yillik bir sevgililik döneminden sonra evlendik, 2 yillik evliyiz. Birbirimizi cok severek evlendik. Esim sakin karakterli bana bagli biridir. Yani en azindan ben oyle saniyorum. Kendisi bilgisayar muhendisi ve kamuda calisiyor. Bende kutuphaneci olarak kamuda calisiyorum. Bu arada aramizda 5 yas var ben ondan buyugum. Bir kac ay evvel, esime transkrip lazim olmustu. O da okuluna gitti. Ne olduysa orda olmus zaten. Normalde esimin telefonu hep ortada durur.

Telefonunda sifre var ama ben biliyorum sifreyi. Kendisi bana soylemisti. Soruna gelecek olursak, gecenlerde kiz kardesimle whatsapdan goruntulu konusuyorduk. Ancak benim sarjim bitince telefonum kapandi. Esimin telefonunu aldim ve gorusmeye ondan devam ettim. Gorusmeyi kapattiktan sonra whatsapdan bir konusma dikkatimi cekti numara kayitli degil.

Gorusmeye tikladigimda bir bayan. Konusmalara baktigimda esimin eski kiz arkadasindan geldigini anladim. Ve gercekten cok sinir bozucu. İlk mesaji kiz atmis
Kendini tanitip selam vermis esimi okulda gordugu falan soylemis.

Mesaja karsilik esimden cevap yok kiz tekrar mesaj atmis.
Neden yanit atmiyorsun diye esimden yine cevap yok. Kizin ucuncu mesajina esim yanit atmis sizi tanimiyorum karistiriyorsunuz sanirim diye. Daha sonraki konusmalarda kiz kendini iyice tanitmis ve biraz konusmuslar.

Eski defterler falan acilmis kiz bizi neden yarim biraktin diye bir mesaj atmis. Esimde oyle gerekiyordu demis.
Yaklasik 1 hafta kizla mesajlaşmışlar . Esim evli oldugunu vs yazmis. Esim hep hep sizli bizli konusmus. Ama kizin niyeti hic iyi degil gibi geldi. Konusmalarinda sanki bir bolumu yok gibi. Esime bu durumu sordugumda bana aramizda bir sorun olmasin diye anlatmadim dedi ama bazi kacamak cevaplarida olmadi degil. Konuşmaların devami nerde diyorum bu kadar diyor yalan konusma diyorum bana guvenmiyormusun diyor.

Ama eminim ki bir kismi silinmis gibi. Esim istersen kizi ara sor benim saklayacak bir seyim yok diyor. Kendi yapisti diyor. Tabi bu olay benim guveni cok sarstigi icin buyuk tartisma cikti aramizda.
Kiz universitede arastirma gorevlisiymis. Ayni bolumde okumuslar uzun sure sevgili olmuslar. Sonra ayrilmislar. Esimle aramiz cok kotu bozuldu acaba baska seyler de konusuldu mu hic yuz yuze gorustuler mi kafamda bu gibi sorular var. Ne yapacagimi bilemiyorum esimle bir kac gundur konusmuyoruz. Kizlar sizce bu aldatmaya girer mi? Bundan sonra nasil davranmaliyim?
Silinen mesajlar size gerçeği söyleyecektir

X