Aldatıldım mı?

Siz esinizin bu arkadaslarini taniyor muydunuz? Esiniz yuzyuze gorusur mu, size bahseder mi? Saklayacak bir seyi olmayan insan acikca bahseder, eger kendiniz gormeden haberiniz olmadiysa sorun olan kisim orasi. En yakin iki arkadasim da erkek ve 10kusur senedir arkadasiz, esim de cok sever onlari cunku iliskimiz ciddiye biner binmez tanistirmistim.

En azından bizim içinde bulunduğumuz cenahta öyle değil. Sizin başınıza geldiğinde siz öyle davranirsiniz

‘Asıl doğal olan’ kaç senelik kocasının kendisinden gizli senelerdir bir arkadaş grubuyla gece gündüz iletişimde olmasıdır.
İçlerinden birinin kadın olması değil.

Ne güzel dünya yahu, gerçekten vajina sahibiyiz diye potansiyel her durumda tehlikeyiz birbirimize ne ala memleket!

Sen ciddi misin ya?
Ayni seyi Sen kabul eder misin? Bunun cinsiyet ayrimi ile ne ilgisi var bel alti konusmaslari yapıp, evdeki kadinin da burnundan getiriyor tutmus diger kadini mi savunuyorsun

Ara ara haberim olurdu ama coin veya hisse üzerine bu denli sohbetin olduğunu hiç duymamıştım haliyle

Konu sahibi merak ettiğim bir sey var. Merakımı bağışla lütfen. Belaltı dan kastınız nedir? Böyle sohbetler +18 isveli cilveli seyler mi cümleler falan? Yoksa hitap biçimi mi? Birbirlerine misal (*mk) demek gibi bu içeriği öğrenmek istiyorum.

Eski bi erkek arkadasım erkek gruplarıyla çok konuşurdu birbirlerine küfürlü vs. Bir kere kız arkadasına ses attığını duymustum. Seste (.... koyayım) diyordu kız arkadasına yani. Bu benim için bitirme sebebi ve soğuma sebebi olmuştu. Kızda hiç anlayışlı tepki gösterememistim.

Erkekler aldatma eylemini büyük bir yüzde ile maalesef ki vajina sahipleriyle yapıyor

Amk gibi basit şeyler değil tabi ki daha ilerisi

Sanırım sizin de öyle bir grubunuz var. Korkmayın eşlerinin sizden haberi varsa problem olmaz. Eğer haberleri yoksa ve öğrenince sinirlenirlerse de bir zahmet burada yazdıklarınızı onlara söylemeyin, komik ve gerçek hayatta karşılığı olmayan cümleler çünkü. Sırf birileriyle bel altı geyik yapacak diye eşinin gönlünü kıran, üçüncü kişileri daha üstün tutan bir adam hiç evlenmemeli zaten orası ayrı. Evlilik liseli ilişkisi gibi yürümez.

Konu sahibi sabahlara kadar bir erkekler cinsellik konuşuyor olsa ve eşi gorse muhtemelen " penisi var" diye de potansiyel olurdu. Vajina dusmanligi yapmiyor kimse sakin olun.

Siz kendi arkadas cevrenizde cinsiyetsiz goruyor olabilirsiniz ama bu boyle degil genel olarak.

Pardon da ben bel altı muhabbeti savunmuyorum ki, algılayamadınız.

Ben bu adamı boşarım:)
Sebebi o kadın değil, benimle paylaşmadığı bu kadar ilgi gösterdiği gizli bir hayatı olduğu için.
O grupta kadın olmasaydı da tepkim bu olurdu ama bir yerde sırf kadın var diye tüm yanlışlığın ‘kadın’ varlığına yüklenmesi çok sinir bozucu.

Dediğinize katılıyorum. Asıl problem kocada zaten. Ben konu sahibinin kadına yüklenmesini doğru bulmuyorum. Ama şunu anlatmaya çalışıyorum bu ilişki "sadece arkadaşlar yeaa ne var" diyip geçilemez. Adam da kadın da sek suçsuz değil. Anlatmaya çalıştığım bu.

Ara ara haberim olurdu ama coin veya hisse üzerine bu denli sohbetin olduğunu hiç duymamıştım haliyle
Peki eşinize sordunuz mu? Benim sözüme karşılık onun sözünü sayıyorsun, beni nasıl küçük duruma düşürdüğünün farkında mısın diye?

Çünkü ben bunu kaldıramazdım. O kadına yazmanız hata bile olsa eşinizin o noktada bu sohbeti sonlandırıp karısını seçmesi gerekiyordu.

Hanımefendi bel altı diyor, açıklaması daha yok.
Cinsellik midir bu ya da küfürlü argo konuşma mıdır, her şeyi geçtim evli bir adamın kadın erkek farketmeksizin orada ne işi olduğunu sorgulamayıp, kadına takılıyorsa gayet cinsiyetçi yaklaşımdır bu.

Gerçekçi olalım grupta kadın olmasa amaan oyunda tanışmıştır, liseden sık görüşmediği arkadaşlarıdır deyip geçilirdi. İşin içinde gizlenen bir kadın olması ve bel altı muhabbetler konunun ana teması bence.

Kavgadan oraya sıra gelmedi ki daha doğrusu kırıp dökmekten kadına karşılık olarak ne dedi onu bile bilmiyorum sadece 4 yıllık dostlariymis birbirlerine değer verirlermis herseylerini konusurlarmis aileleri dahil. Oyle bir şey yokmuş ama içime sinmiyor birsey var

Evet tek kadının suçlu olmadığını da biliyorum ben zaten

O kadar şeye takılmayıp gizli hayati olduğuna mi takilacaksiniz yapmayin canim siz onu da kendi icinizde aklarsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…