Aldatıldım mı?

Kadın eşinizin egosunu tavana fırlatmış belliki...size carlaması ondan hep..altta kalmayın sakın ama sakın üzülmeyin gerekirse evden kovun defolup gitsin. BAkalım kaç gün kalacak onun bunun yanında ..ahlaksız lar

8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?
14 koca yıldan bahsediyorsunuz, eşiniz böyle birşey yapacak potansiyeldeyse zaten boşu boşuna 14 yıl idare etmişsiniz. Diğer türlü o kadındaki iğrençliği çözemedim. Kardeşim kadın kocamla muhabbet etme hoşlanmıyorum diyor kadın tanısan beni seversin diyor! Ya bu ne saçmalık çözemedim! Kocana gelince sana herhangi bir kadın için bu kadar cephe alıyorsa çocuğunu al ve o evden hızla uzaklaş. Yani eşinizde ki bu genişliğe diyecek kelime bulamıyorum. Konuşmanı istemiyorum yada bu şekilde konuşmanı istemiyorum dediğinizde anlayışlı olup mesafe koymalıydı. Diğer türlü sizde erkek arkadaşlarınızla grup açıp konuşun ohh ne àla memleket.. Evlilik paylaşım birikim ve anlayış çerçevesinde güzeldir. Diyer türlü mecburiyetler girer işin içine çekilmez bir hal alır.. Tavsiyem kendinizi sevin çocuğunuzu sevin. Erkek olgusu pek de mühim değil.

Yani?
Kadın ahbabı olunca aldatılıyor musunuz?
Ne saçma şey bu!
Aldatılma illaki fiziken olmuyor. Ne saçma bir yaklaşım bu ya.. Evli bir erkeğin kadın ahbabı olmaz kardeşim olamaz bu evliliğe zarar verir. Ortak ahbaplar olur evet ama harici silinen mesajlar vs bu ne genişliktir

Yok, tam olarak demek istediğim son cümlenizdi.
Kadın ahbabı olunca aldatılıyor musunuz yani ne saçma diyerek o gruptaki diğer insanların varlığına dikkat çektim.
Arkadaşsa hepsi arkadaş, ne var ki diyerek.

Sırf dişi kişiliğe odaklanılmasının altını büyük büyük çizdim, ilk harfimden bu mesajıma kadar aynı kanıdayım.
3 erkek 1 kadın değil, 4 erkek olsaydı sorun etmeyecek insanlar,
; kadın varlığını da etmesin bir zahmet.
Ben sizi şimdi anladım. 3 erkek 1 kadın değil,4 erkek olsaydı sorun etmeyecek insanlar,kadın varlığını da etmesin bir zahmet 👏👏 yazınızı begenmemistim ama şuan okadar anlamli geldi ki.

8 yıl flört + 6 yıl evlilik + bir kızım var. Bahsettigim 14 yıl süre zarfında surekli çalıştım. Eşime de kendimden daha çok güvenirdim. Sorgulamak karıştırmak aklıma bile gelmezdi sonra bir sebepten isten ayrıldım. Eşim coin veya hisse senedi nedeniyle son zamanlarda telefonu elinden hiç düşürmez oldu ortalıkta da bırakır ama benim de bakmak zaten aklıma gelmez. Bir gün evdeyken bir bakayım dedim. 4 kişilik bir grup kurulmuş 3 erkek 1 kadin. Ama her türlü konuşma var belden aşağı konuşma da var günlük rutin yaşam da var aileler de var. Sonra ben bunu taktim bir kaç gün ama ima da etmeye başladım. Sonra telegramdan grup dışında kadınla yapılan özel görüşmeler silindi ben de okumamıştım ardından arama kayıtları silindi. WhatsApp unutulmuş ama orda eşime kadın gece normal bir konuşmanın sonunda hadi yat uyu diyor eşim birsey demiyor üzerine karın beni kesecek diyor. Bu erkeklerin yaptığı belalti muhabbetlerin hepsinde kadın var o da katılıyor. Mesajlar silinince ipin ucu koptu tabi 1 aydır. 1 aydır eşim benim tavırlarımi idare ediyordu ben de zaten mesafe koymuştur diyip bıraktım dun tekrar karıştırayim dedim yine sohbet muhabbet devam. Hiç boşluk yok. Ben de kadını insatgramdan buldum birkaç ağır da olmayan şeyler söyledim. Bu sabah erkenden ima etmeye başlamış gruptan ve eşim de anlamış zaten. Bugün de kızımın kresinin ilk günüydü beni kapının önünde nasıl skstriyor ne dedin diye çocuğu unuttu resmen. Sonra kadın buna benim attığım mesajları atmis eşim üzerine bana ne laflar saydırdı. Ben öyle bir adam mıyım diye söylendi küfürler hakaretler evi kırdı geçirdi. Aynı şekilde de sohbetine devam ediyor. Ben kahroluyorum onlar sohbetine devam ediyor. Kadın bizim grubumuz cinsiyetsiz o yüzden rahatız beni tanısan çok seversin diyor bana. Eşim sanki ben suçluymusum gibi annemi aramış memleketteydi gelin bu işi birseye bağlayalım ben artık uğraşamiyorum demiş kendi bel altı konuşmalarını hiç görmüyor.
Cok darda kaldım kimseye de anlayamıyorum üzerine ev başıma yıkılıyor çocuğumla ilgilenemiyorum. Tükendim artık. Neye inanacagimi inanacak miyim sasirdim. İnanmazsam ne olacak çocuğum da var. Çok kötüyüm bittim artık ağlamaktan bittim. Arkadaş grubuymus 4 yıllık. Olsa şimdiye kadar olurmuş diye savunma aldim. Ama içime sinmiyor hicbirsekilde kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki artık ben bir can bile taşımıyorum. Resmen tercih yapıldı ve ben tercih olmadım. Senelerim boşa gitti disimle tirnagimla kurduğum bu yuva cehenneme döndü artık söyleyin siz de nedir doğrusu?
Bu ne ya?Bunları yapıyor sen eşini değil kadını uyarıyorsun? Kadını uyardın diye esin sana kizabiliyor? Üstüne anneni arayıp gel al diyor? Ne okudum ben saçmalıklar silsilesi

Hic yapmayacağı birsey iken şimdi oturup evli bir erkek olarak bir kadınla bel altı seviyesiz sohbetler yapıyor gece yarılarına kadar
Anlatmakla görmek farklı. Yaşayan biliir ama mantıkla yaklaşın. Öfkenizi ve sinirinizi hatta gururunuzu bi kenara bırakın ve sadece mantıgınızla düşünün derim ben

Ben olsam bende 3 erkeğin olduğu bir gruba dahil olup cinsiyetsiz muhabbet edeceğim rahatsız olmazsın değil mi ? derdim. nedense bu mesajlaşma olaylarında biz kadınlara şizofreni muamelesi çekilirken aynı şeyi biz yapsak ne iffetsizliğimiz ne namusuzluğumuz kalır. benim eski kv kişisi de sadece mesajlaşma demişti prenses oğlu için. nefret ediyorum şu zihniyetten

Yine narsist koca örneği.
Her haltı yer ama suçlu sensin.
Ona doğruluğun silahı anında sana çevirir.
Asla değer vermez.
Boşanalım desen boşanmaz.
Seni de kendine bağımlı yapar.
Öyle manipülasyonlar yapar ki
Tüm suçu kendinde ararsın,
Doğruyu yanlışı ayırt edemezsin.
Aldatır ama haklı sebepleri vardır beyefendinin.
Namus anlayışı sıfırdır.
Narsist erkekler hep böyle duygulu, merhametli, affeden alttan alan hassas kadınları tercih ederler çünkü ancak bu kadınlar tahammül eder yaptıklarına.

Çoğu kadın 20 - 30 sene sonra uyanır.
Bir bakar ki hayatı ziyan olmuş gitmiş

X