Aldatılmak , hayal kırıklığı

Şansınız yaver gitmiş ki yakalamışsınız ya evlendikten sonra öğrenseydiniz. Yolunuz bahtınız açık olsun.

Çok daha güzel bir hayat seni bekliyor. Amasiz ,fakatsiz, acabasiz.

Vay pislik. Karşına, ayakları üzerinde dimdik duran, anne babası olmadan yaşamına en güzel şekilde devam etmeye, yuva kurmaya çalışan bir kadın çıksın, sen gözün dışarıda, otellerde sabahla.

İyi ki yol yakınken kurtulmussunuz bu pislikten. Affedip evlenseydiniz devam edecekti aranmaya ve hiçbir zaman mutlu olamayacaktınız çünkü adamın kanı bozuk!

çok karakterli ve onurlu bir duruşun var bana göre olması gerekeni yapmışsın ve konu tamamen karşı tarafın karaktersiziğinden ötürü bırak düşünme olanların suçlusu sen değilsin Allahın sevdiği kulusun evlenmeden görmüşsün gerçek yüzünü çoçuk sevindir

Allah kurtarmis.Dugunden önce böyle birşeyi öğrenmeniz iyi olmuş.l
Egerki duygularınız ağır basıp affederseniz birbirinize güvensiz bir ilişkiniz olur.
Uzuleceksiniz ağlayacaksiniz sonra emin olun rahatlayacaksiniz.Allah yardımcınız olsun.

Normalde tinder kullanma potansiyeli olan birini az çok bilirsin ya. Eski nişanlınız o konuda renk vermediğinden karşılaşınca şoke olup, doğal olarak da kim bilir daha nelerini saklıyor şüphesine düşmüşsünüz ki haklı da çıkmışsınız. Çok iyi insanlar ds var bizler gibi hassasiyetleri olan, Allah onlardan birini çıkarsın karşınıza. Gururunuz da incinmesin, olay adamın karakteri, muhtemelen hayatına giren herkesin karşılaşacağı bir durum bu. Mutluluklar

geçmişte tinder kullandığını nerden nasıl öğrendin ?
günümüzde bu tarz uygulamalar çok popüler ve hayatında kimse olmayan kişilerin kullanması normal
ha tinder kullanmış ha arkadaş ortamından her ay farklı birileriyle tanışmış , bana göre arada fark yok
ancak ilişki içinde sana sadık kalmamış ve yapman gerekeni yapmışsın
sakın arkana bakma sakın affetme
bi kere yapan yine yapar

Helal olsun sana.

Cok şükür cok şükür yerinizde olsam cocuk sevindiririm firinlara ihtiyac sahiplerone "askida ekmek" birakirim rabbim kurtarmis
İşin çok daha garibi genelde kazancımın bir kısmını bu tür yardımlara harcarım fakat düğün telaşından bir şekilde olmadı bir önceki gün bağış yaptım bir sonraki gün bunları yaşıyorum , tevafuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…