Aldatma kafada baslar

Umutlu1988

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
1.261
1.344
35
Slm kizlar. Bugün maalesef bazi duyumlarim oldu. Ne kadar cok unutmak istesemde gecmisim bi sekilde beni yakaliyor. Eski sevgilim (kendisi bana nisanlanmak icin cok baski yapmisti) iliskimiz sirasinda birden degisti anlam verememistim. Bugün duydumki eski sevgilisinin pesindeymis. Yani barismak icin ugras veriyormus. Zaten o kizi hic unutamadigini hissediyordum. Peki benden 1,5 yil ne istedin be adam. Kizi kiskandirmak icin sanirim, hadi öyle olsa bile neden nisanlanmak istedin?
Bir yandanda sansliyim diyorum, ya evleneikten sonra o kiz icin beni biraksaydi?
Simdi lütfen gecmis gecmisde kaldi demeyin. Kaldi tabi ama kimseyle dertlesemiyorum bu konuda. Icim icimi yiyor.
Tek dilegim bir gün pismanliklar icinde karsima dikilmesi. Adamin eski iliskisi biteli nerdeyse 4 yil olmus. Bi erkek bir kizdan neden vazgecemez? Ve benim eksigim neydi diye sorup duruyorum kendime..
Okudugunuz icin tsk

Bazı insanlarla yaşananlar farklı olabiliyor bazen. Bu seninle ilgili değil, karşındaki adamla ilgili. Seni de sevmiştir eminim, çabalamıştır mutlu olmak için. Ama diğer kadının yeri farklıymış demek ki. Olur öyle, üzülme.

Eski sevgilisi de onu terketmiştir de kıymetli olmuştur.
Aynı şeyleri kendisi için o da düşünüyordur.
Eksiğim neydi demiştir,tamamlamak için de kızın peşinden gidiyordur.

Evet kiz birakmis . Ondan sonra kac sevgilisi oldu buda bunlari görmesin ragmen hala pesinde

Sen niye takıyosun bu durumu önüne bakmalısın
Onla yakaladığı uyumu onda gördüğünü başkasında göremediyse peşindedir oldu mu ?

Peki benden 1,5 yil ne istedin be adam
Bir gün döner umuduyla 1.5 sene seninle devam etmiştir. Çevremde böyle iki çift var ben çocukların kızları unutmadığını biliyorum. Erkekler sevmedikleriyle kadınlara göre daha kolay ilişki yaşayıp evlenebiliyor. Eksiğin olmaz bu arada öyle düşünme. Onu tamamen unutana kadar ilişkiye başlamamalıydı. O ise unutmak için başlamış becerememiş.

Evet biliyorum
Suan olay yeni oldugu icin cok üzgünüm.

Adı üzerinde "Eski sevgili".

Geçmiş, geçmişte kaldığı zaman daha ferah, daha yüklerinizden arı hissedeceksiniz.
Sizi aldatan basit bir insan, zamanınızı ve ilginizi hak etmiyor. Kendinize bu haksızlığı yapmayın.
İmkanınız varsa, bir gününüzü baştan aşağı arınma günü ilan edin ve kişisel bakım yapın, uzuun uzun köpüklenin, saçlarınızı tarayın vb. Kendinizle ilgilenin, iyi gelecektir.

Adı üzerinde "Eski sevgili".

Geçmiş, geçmişte kaldığı zaman daha ferah, daha yüklerinizden arı hissedeceksiniz.
Sizi aldatan basit bir insan, zamanınızı ve ilginizi hak etmiyor. Kendinize bu haksızlığı yapmayın.
İmkanınız varsa, bir gününüzü baştan aşağı arınma günü ilan edin ve kişisel bakım yapın, uzuun uzun köpüklenin, saçlarınızı tarayın vb. Kendinizle ilgilenin, iyi gelecektir.

Tsk ederim haklisiniz kendine söz geciremiyor insan

Ne demek,kaç kişi oldu bunları görmesine rağmen??
Kötü mü oldu kız kaç kişiyle görüşünce.
Neden böyle bir soru soruyorsun ki? Diyelimki konu sahibi bir bayanın bir çok erkekle görüşmesini doğru bulmuyor, yanlış mı bu? Yada herkes bunu desteklemek zorunda mı? Ortada hakaret yok, aşağılama yok. Nedir yani? Doğru. Adamın bunu görmesi lazım. Demek ki kız için hiçbir değeri olmamış. Olsa o adamdan sonra neden başkalarıyla görüşsün ki? Böyle bir soruya gerek var mı? Onu anlamak istedim.

Neden böyle bir soru soruyorsun ki? Diyelimki konu sahibi bir bayanın bir çok erkekle görüşmesini doğru bulmuyor, yanlış mı bu? Yada herkes bunu desteklemek zorunda mı? Ortada hakaret yok, aşağılama yok. Nedir yani? Doğru. Adamın bunu görmesi lazım. Demek ki kız için hiçbir değeri olmamış. Olsa o adamdan sonra neden başkalarıyla görüşsün ki? Böyle bir soruya gerek var mı? Onu anlamak istedim.

Bende bunu anlatmaya calistim. Yani kizi ayiplamiyorum ama ben birini cok sevsem unutamasam baskasiyla olamam. Bu kiz cok kisi ile oldu. Resimlerini paylasti sosyal medyadan. Eski sevgilim bunlari görmesine ragmen hala pesinde. Buna anlam veremiyorum kiz deger vermiyor ona iste ama o hala onu seviyor istiyor

X