Aldatma kafada baslar

Umutlu1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
1.261
1.344
32
Slm kizlar. Bugün maalesef bazi duyumlarim oldu. Ne kadar cok unutmak istesemde gecmisim bi sekilde beni yakaliyor. Eski sevgilim (kendisi bana nisanlanmak icin cok baski yapmisti) iliskimiz sirasinda birden degisti anlam verememistim. Bugün duydumki eski sevgilisinin pesindeymis. Yani barismak icin ugras veriyormus. Zaten o kizi hic unutamadigini hissediyordum. Peki benden 1,5 yil ne istedin be adam. Kizi kiskandirmak icin sanirim, hadi öyle olsa bile neden nisanlanmak istedin?
Bir yandanda sansliyim diyorum, ya evleneikten sonra o kiz icin beni biraksaydi?
Simdi lütfen gecmis gecmisde kaldi demeyin. Kaldi tabi ama kimseyle dertlesemiyorum bu konuda. Icim icimi yiyor.
Tek dilegim bir gün pismanliklar icinde karsima dikilmesi. Adamin eski iliskisi biteli nerdeyse 4 yil olmus. Bi erkek bir kizdan neden vazgecemez? Ve benim eksigim neydi diye sorup duruyorum kendime..
Okudugunuz icin tsk

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Bazı insanlarla yaşananlar farklı olabiliyor bazen. Bu seninle ilgili değil, karşındaki adamla ilgili. Seni de sevmiştir eminim, çabalamıştır mutlu olmak için. Ama diğer kadının yeri farklıymış demek ki. Olur öyle, üzülme.

Umutlu1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
1.261
1.344
32
Eski sevgilisi de onu terketmiştir de kıymetli olmuştur.
Aynı şeyleri kendisi için o da düşünüyordur.
Eksiğim neydi demiştir,tamamlamak için de kızın peşinden gidiyordur.

Evet kiz birakmis . Ondan sonra kac sevgilisi oldu buda bunlari görmesin ragmen hala pesinde

triskadan nagmeler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
8.567
12.740
Sen niye takıyosun bu durumu önüne bakmalısın
Onla yakaladığı uyumu onda gördüğünü başkasında göremediyse peşindedir oldu mu ?

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
Peki benden 1,5 yil ne istedin be adam
Bir gün döner umuduyla 1.5 sene seninle devam etmiştir. Çevremde böyle iki çift var ben çocukların kızları unutmadığını biliyorum. Erkekler sevmedikleriyle kadınlara göre daha kolay ilişki yaşayıp evlenebiliyor. Eksiğin olmaz bu arada öyle düşünme. Onu tamamen unutana kadar ilişkiye başlamamalıydı. O ise unutmak için başlamış becerememiş.