Söz Kesimi Aldatmak istiyormuş

Katibin Ruhu

Şeytanım diyene inan da meleğim diyene inanma. 💅
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
23.471
89.074
33
Ne varmış halinde , şeyi şeyine denk şu an. 😂

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.885
16.312
34
Senin kadınlığını yemeğini sorgulayacağına kendi adamlığını sorgulasın hödük :tokat:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2022

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Magnifiaque

🫶🏻💛
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
9.618
25.986
Merhabalar ciddi düşündüğüm ilişkim vardı uzak mesafe ilişkisi. Bir gece arayıp kadınlık yapmıyorsun yemek yapmayı bilmiyorsun seni ne diye alacağım.. eğer aldatırsam suçlu olarak beni bulma dedi bütün bağlantımı kestim. Geçen sosyal medyadan gizli uygulamadan baktım bende ekli değil kız ve erkek arkadaşlarıyla fotoğraf çekinip beni bu hale getirdiler gibi bir replikle paylaşmış? Bu adam pişman olup gelecek eminim ama huylu huyundan vazgeçer mi sizce?
Bazi insanlar beni banlanmam icin cidden zorluyor adamla evli dahi degilsin sana kadinlik yapmiyorsun diyor
Sen gidip o doner pisman olur diye mi arastiriyorsun sana biraz akil versin rabbim

Laviiaa

Einzigartig ist viel besser als perfekt.
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
197
339
Yerinizde olsan takip etmem. Gelse ne olur böyle bi serefsizle devam etmiceksiniz herhalde.

Xxxbrrdd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2021
121
6
35
Yerinizde olsan takip etmem. Gelse ne olur böyle bi serefsizle devam etmiceksiniz herhalde.
Kesinlikle devam etmem o an bağlantımı kestim zaten ama eminim ki o pişman olup gelecek geldiği zamanda kabul etmeyeceğim buradaki yorumların hepsi benim için çok değerli