Aldatmanın bahanesi olurmu

Artık ben yokum 3. Kez kavgadan sonra o terketti anasının eve gitti bende evi terkedip anamın evine gittim o gidince önceden hep oturup beklersim dönsün diye bu kez yapamadım
Şimdi ailemin yanındayım ve yine ben yalvaran o hayır artık olmaz diyen konumunda
aynı senin gibi bi tanıdığım vardı
aldattı adam . kadın geri aldı
aldattı geri aldı
aldattı aldattı
kavgalar . terk etmeler.
kadın 2 çocuğum var dedi.
sinir krizleri giçirdi.
doktora gitti.
gitti kadınların evini bastı dövdü bu kadın arkadaşım.
sürekli kocasındaydı aklı. seviyordu . kıyamıyordu.
adam da geliyordu bunu fısrat bilip . temiz gömlek . ütülü pantolonları giyip gidiyordu

neyse en sonunda adam temelli gitti. o kadınlardan birine de nikay kıydı. arkadaşım ise sürekli paralarını yedirdi o adama o zamana kadar . ve hala adam gelecem dese gel der. hayatına bi yön vermedi.

sadece cocuklara cok uzuldum.
Bende ama 10 çocuk olsa dahi böyle bir pişkinliği kimse kaldiramaz konu sahibine hayret ettim.buraya konu açıp derdini anlatabiliyorsa,pekala boşanıp kendi ayakları üstünde durmasinida bilir

Bende ama 10 çocuk olsa dahi böyle bir pişkinliği kimse kaldiramaz konu sahibine hayret ettim.buraya konu açıp derdini anlatabiliyorsa,pekala boşanıp kendi ayakları üstünde durmasinida bilir
konunun sahte olmasini umdum ama gercek galiba.konu sahibinde oyle bir gayret goremedim sayet oyle kaniksamis ki adam 3. sefer aldatiyor yine birlesmek icin yalvariyor

Bu kez aldatma yoktu yani 3. Bi aldatma olmadı ben buyuku bir kavga çıkardım kavga sonunda suratına tükürdüm o da ertesi gün evden gitti durum bu

Siz bu duruma kendinizi yakistiriyorsaniz bu 100 kerede olsa affedersiniz onemli olan hangi karar dogrudur diye kendinizi sorgulamanız. Allah basa vermesin ama ben evlenmeden once tek affetmeyecgm sey ALDATILMAK dedim. Bebegim de olsa dag gibi aileme siginirim oda yaptigi terbiyesizle o tarz kadinlarla hayatni yasar onun ne es ne cocuk sahip olmaya hakki yok. ALLAH ıslah etsin:KK39:

Bosansin hakim bütün cocuklara yetecek kadar nafaka bağlar zaten.babası yanında olunca cocuklar daha mi cabuk daha mi iyi büyüyor. Yapmayın nolur
ama ben orada kinaye yaptım o_Oo_Oo_O

şimdi şöyle düşündüm.

bu kadıncağız böyle bi sürü konu açtı.
yazdı yazdı yazdı
hep aynı şeyler
seviyorum. aldattı geldi. beni istemiyor . çocuklar var vs vs vs

yok Türkiye ye döncem vs

ve ikinci bi üyelik alarak farklı bi yorum mu arıyor onu düşünüyorum .

aradığı yorum ne

sen sabırla bekle . kocan aldatsın gelsin. çocukların için katlan. çocukların küçük hem. okula gidiyorlar . sen boşver . evinde dur.
artık evden de ayrılmış ve adam geri istemiyor da. kadın neredeyse yine beni al diye yalvarmak durumuna gelmiş

ama ama ,her cümlesinin ardında, ama seviyor olamaz mıyım.

peki çocuklar ne olacak.

milyon kez cevap verildi ama hala aynı soruları soruyor .

bu da aslında saplantılı olduğunu ve doktora gitmek durumunda olduğunun açık belirtisi.

evet zor durumda .bunları artık aşmalıydı. çok kez yaşadı. çoktan adamdan ayrılmalıydı.

yapamıyorsa böyle kısacık ömrünü bunlarla çürütecek. yarın gözlerini kapasa dönüp bakacak ki hiç yaşamamış.

o nedenle yaşamaya bakmalı. çocuklarıyla . çalışarak. nafaka alarak vs

Bu kez aldatma yoktu yani 3. Bi aldatma olmadı ben buyuku bir kavga çıkardım kavga sonunda suratına tükürdüm o da ertesi gün evden gitti durum bu
Bak sen cidden dominant bir kadın olsam eşin senden korkar, bırak aldatmayı el pençe divan durur karşında. Sen dominant bir kadın olsan böyle saçmalıkları yemezsin, sen klasik sinmiş bir Türk kadınısın.
Kocan ilk döndüğünde sevgilisi terk ettiği için dönmüş zaten ki o da yeni birini bulana kadar seninle ihtiyaç gidermek için, yeni hirini bulduğu anda tekrar gitmiş. Bu hep böyle olacak, yeni birini bulana kadar ihtiyaç gidermek için sana gelecek.
Adam seni görsel olarak beğenmiyormuş artık zaten, içinde bir şey kalmamış sana karşı aldatma nedeni bu, başka da bir şey değil. Yani tamamen onun ş.refsizliğinden kaynaklı.

ama ben orada kinaye yaptım o_Oo_Oo_O

şimdi şöyle düşündüm.

bu kadıncağız böyle bi sürü konu açtı.
yazdı yazdı yazdı
hep aynı şeyler
seviyorum. aldattı geldi. beni istemiyor . çocuklar var vs vs vs

yok Türkiye ye döncem vs

ve ikinci bi üyelik alarak farklı bi yorum mu arıyor onu düşünüyorum .

aradığı yorum ne

sen sabırla bekle . kocan aldatsın gelsin. çocukların için katlan. çocukların küçük hem. okula gidiyorlar . sen boşver . evinde dur.
artık evden de ayrılmış ve adam geri istemiyor da. kadın neredeyse yine beni al diye yalvarmak durumuna gelmiş

ama ama ,her cümlesinin ardında, ama seviyor olamaz mıyım.

peki çocuklar ne olacak.

milyon kez cevap verildi ama hala aynı soruları soruyor .

bu da aslında saplantılı olduğunu ve doktora gitmek durumunda olduğunun açık belirtisi.

evet zor durumda .bunları artık aşmalıydı. çok kez yaşadı. çoktan adamdan ayrılmalıydı.

yapamıyorsa böyle kısacık ömrünü bunlarla çürütecek. yarın gözlerini kapasa dönüp bakacak ki hiç yaşamamış.

o nedenle yaşamaya bakmalı. çocuklarıyla . çalışarak. nafaka alarak vs
Borderline hastası sanırım o yüzden bırakamıyor eşini.

kocanızı bırakamamakla kırıla kırıla bir parçacık kalmış olan gururunuz arasında kalmışsınız, bizden kocanızı affetmenizi söylememizi istiyorsunuz. bana göre aranızda kağıt üzerindeki evlilikten başka bir şey yok.

X