Aldatmanın bahanesi olurmu

Bak sen cidden dominant bir kadın olsam eşin senden korkar, bırak aldatmayı el pençe divan durur karşında. Sen dominant bir kadın olsan böyle saçmalıkları yemezsin, sen klasik sinmiş bir Türk kadınısın.
Kocan ilk döndüğünde sevgilisi terk ettiği için dönmüş zaten ki o da yeni birini bulana kadar seninle ihtiyaç gidermek için, yeni hirini bulduğu anda tekrar gitmiş. Bu hep böyle olacak, yeni birini bulana kadar ihtiyaç gidermek için sana gelecek.
Adam seni görsel olarak beğenmiyormuş artık zaten, içinde bir şey kalmamış sana karşı aldatma nedeni bu, başka da bir şey değil. Yani tamamen onun ş.refsizliğinden kaynaklı.
Ama o sebep olarak hiç gorselliği dile getirmedi varsa yoksa huylarım kişiliğim saygısız olusum onu dinlemeyişim aldatılmayı sindiremeyip ona sık sık ofkelenmem flan

Ama o sebep olarak hiç gorselliği dile getirmedi varsa yoksa huylarım kişiliğim saygısız olusum onu dinlemeyişim aldatılmayı sindiremeyip ona sık sık ofkelenmem flan
Ben şerefs.zim mi diyecekti yani? Herhalde öyle diyecek. :)

Yani aldatıp ta affeden hiç kadın yok emekleri icin yılları cocukları için
bak şimdi senin eşin söz veriyor mu bir daha yapmayacağım geri dön diye.
hani döneceksin de nereye. seni istemeyen bi kocaya mı. tek taraflı olmuyor malesef evlilik.
yapma gelme Türkiye ye dedik . dinlemedin . çocuklarını bırakma dedik . dinlemedin.
şimdi de yine dinlemiyorsun . çocuklar nerede.

mesleği yok işi yok.
ailesi de sorunluymuş.
çocuklara bakamıyor muhtemelen.
tek çıkış yolu eşinin kendisini affetmesi.
ısrarcı olsun diyorum ben belki yumuşar eşi bir müddet sonra
Bunların hepsi de olsa boşanamazdı, önce bir psikiyatriste gidip tedavi olmalı.

ama ben orada kinaye yaptım o_Oo_Oo_O

şimdi şöyle düşündüm.

bu kadıncağız böyle bi sürü konu açtı.
yazdı yazdı yazdı
hep aynı şeyler
seviyorum. aldattı geldi. beni istemiyor . çocuklar var vs vs vs

yok Türkiye ye döncem vs

ve ikinci bi üyelik alarak farklı bi yorum mu arıyor onu düşünüyorum .

aradığı yorum ne

sen sabırla bekle . kocan aldatsın gelsin. çocukların için katlan. çocukların küçük hem. okula gidiyorlar . sen boşver . evinde dur.
artık evden de ayrılmış ve adam geri istemiyor da. kadın neredeyse yine beni al diye yalvarmak durumuna gelmiş

ama ama ,her cümlesinin ardında, ama seviyor olamaz mıyım.

peki çocuklar ne olacak.

milyon kez cevap verildi ama hala aynı soruları soruyor .

bu da aslında saplantılı olduğunu ve doktora gitmek durumunda olduğunun açık belirtisi.

evet zor durumda .bunları artık aşmalıydı. çok kez yaşadı. çoktan adamdan ayrılmalıydı.

yapamıyorsa böyle kısacık ömrünü bunlarla çürütecek. yarın gözlerini kapasa dönüp bakacak ki hiç yaşamamış.

o nedenle yaşamaya bakmalı. çocuklarıyla . çalışarak. nafaka alarak vs
Bencede psikolojisi baya bi bozulmuş galiba normal değil çünkü bu.ama bi çaba gostermesi lazım. Ve ben inaniyorum ki burda sert yorum yapanlar dahi,konu sahibinin iyiliği icin,kendine gelmesi icin,aklini başına alması icin yapiyor.hemcinslerini böyle gormek.istemiyor kimse

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi

Bunu soruyor olmanıza inanamadım.. Eşiniz mantıklı diyen birisi çıkarsa buna inanacak mısınız? Hem eşinize hem kendi ailenize son derece kararlı ve net olmalıydınız. En başından beri. Kimse öyle yapma etme diyememeliysi size. Duracaklarsa arkanıza durarak, durmayacaklarsa başınızın çaresine bir şekilde bakacağınızı söylemeniz gerekiyordu. Yine de o adama katlanmamalıydınız. Artık sakın bir şey daha sorgulamayın. Hemen boşanın.

Bencede psikolojisi baya bi bozulmuş galiba normal değil çünkü bu.ama bi çaba gostermesi lazım. Ve ben inaniyorum ki burda sert yorum yapanlar dahi,konu sahibinin iyiliği icin,kendine gelmesi icin,aklini başına alması icin yapiyor.hemcinslerini böyle gormek.istemiyor kimse
kesinlikle.
yani biz isteriz ki evliliği kurtulsun.
ama evlilik temelleri kalmamış . tüm evlilik şartları çiğnenmiş atılmış.
evlilik bozulmuş. tek kağıt üzerinde. sadakat vs bitmiş . kadın hala seviyorum diyor .

nasıl bi akıl isterdin bizden @Wovy
ne demememizi isterdin sana.
git evine dön
al çocuklarını . kocana da söyle ,dönmek istiyorum , tekrar birleşelim de , mi diyelim. .bu mu.

Bunu soruyor olmanıza inanamadım.. Eşiniz mantıklı diyen birisi çıkarsa buna inanacak mısınız? Hem eşinize hem kendi ailenize son derece kararlı ve net olmalıydınız. En başından beri. Kimse öyle yapma etme diyememeliysi size. Duracaklarsa arkanıza durarak, durmayacaklarsa başınızın çaresine bir şekilde bakacağınızı söylemeniz gerekiyordu. Yine de o adama katlanmamalıydınız. Artık sakın bir şey daha sorgulamayın. Hemen boşanın.
İşte ailem boşanma davası açmamı da istemiyo elim kolum bağlı ne olup bitecek diye bekliyorum

İşte ailem boşanma davası açmamı da istemiyo elim kolum bağlı ne olup bitecek diye bekliyorum
bekle bakalım. bekle dur .
çocukların arıyor mu . kocan arıyor mu seni.
y okluğunu hissediyorlar mı.
gel diyen var mı . bi ses var mı o taraftan.

ailen istemez tabi. ah ah..

Benim karşımda böyle gurursuz bir kadın olsa bende pişkinleşir aldatırdım herhalde. Pişman olmam içinde aldatma yüzünden beni affetmemiş çocuklarına bakabilecek kadar ayakları yere basan sağlam karakterli bir kadın olması gerekirdi.

Borderline hastaları yoğun olarak kaybetme kaygısı yaşar, kaybetmek istemez. Sürekli olarak terkedilme duygusunun yarattığı panik ile mücadele eder, bu yüzden sürekli konu acıyor.
aslında hatice çocukları eşine bırakıp ayrılmak istiyordu.
hatta eski sevgi mevzusu bile vardı.
eşine o derece bağlı değil bence.
benim o yazdığım sebeplerden dolayı şu anda köşeye sıkışmış vaziyette.
tek çıkış yolu eşinin kendisini affetmesi.
yalvarıyorum affetmiyor yazmıştı ilk mesajında.
yoksakendisene bahane arıyor değil affetmek için.
o dönecek eşinin yanına da adam kesinlikle istemiyorum diyormuş.

kesinlikle.
yani biz isteriz ki evliliği kurtulsun.
ama evlilik temelleri kalmamış . tüm evlilik şartları çiğnenmiş atılmış.
evlilik bozulmuş. tek kağıt üzerinde. sadakat vs bitmiş . kadın hala seviyorum diyor .

nasıl bi akıl isterdin bizden @Wovy
ne demememizi isterdin sana.
git evine dön
al çocuklarını . kocana da söyle ,dönmek istiyorum , tekrar birleşelim de , mi diyelim. .bu mu.
Tekrar birleşelim de dedim sen değişmezsin huyların değişmez dedi kabul etmedi

X