Aldatmaninda kalitelisi olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Varsın bel soğukluğu olsun adam açık açık anlatmış ötesi var mı

işte süregelen bir aldatma var.
önceki sayfalarda bana böyle söyledi bilmiyorum demiş ya.
adamın söylediğini akıl süzgecinden geçirmeden doğru kabul etme var yani.
anlattığı masala inanan bir daha aldatılmayacağına da inanır yani.

Kimse öyle bir anda çocuk sesinden falan etkilenmez işini görmeye bakar, duymaz bile. Polis bekçi falan bastı belki de, veya hiçbir engel çıkmadı iş bitince normal şekilde ayrıldılar.
Şu anda boşanmak istemiyosunuz anladığım kadarıyla, boşanmayın ozaman. Ama bu olay içinizi kemirmeye devam edecek ne yazık ki eşinize hiçbir zaman güvenemeyeceksiniz, belki de bu yüzden orgazm bozukluğu hatta vajinismus bile olabilirsiniz.
İçinize sinmediğini anlayacağınız noktaya kadar devam edebilirsiniz ancak...

Bir de, bu sizin hayatınız. Evlilik çocukların evliliği değil sizin ve eşinizin arasında paylaşılan o yatakta çocuklar yok. Kimseye bir şey borçlu değilsiniz, ispatlamak zorunda değilsiniz. Çocuklarınıza iyi bir anne olmanıza engel değil boşanmak. Bunları aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ederim.

Akıl süzgecinden geçirmiyor değil bence işine öyle geliyor hanfendinin.

Adamdan geçtim normal yaşantısı olan bir kadının 15 yıldır görmediği bir adamla arabasına aldı diye hemen uluorta sevişeceğini sanmıyorum ben de. Günahları boyunlarına zaten ne fark eder ki kim olduğu. İnşAllah size bir şey bulaşmamıştır. Adi adam bari sizinle olmasaydı halsizim covid şüphesi filan deseydi. Ne adilik yaa pisliği al getir evdekine. Allahım sizi kurtarsın, hepimizi de korusun öyle adamlardan. Lütfen çocuklar bu adamı evde barındırmanıza bahane olmasın. Küçük kıza söylemek için ve devamında süreci kolaylaştırmak için iyi bir uzmandan yardım alırsınız. İlk yıllarda istediği zaman baba ile görüşmesini sağlarsınız ev dışında. Gidip babada kalmasına destek olursunuz. Ne çocuklar atlatıyor, sizin çocuklarınız da atlatırlar inanın buna. Zaten ileride durumu anladıklarında sizden yana olacaklardır. Çocuklar için olduğu kadar kendiniz için de güçlü olun. Hiç bir hatanız yok bu ayrılıkta. Demek ki sizi ve yuvayı hak edememiş. Üzülen o olsun.

15 sene önce tanıdğı kadını yol kenarında görmüş hımm atma ziyaa diyemediniz mi?
Allahtan üstümde çakı var.. Çektim çakıyı, atladım aslanın üstüne.. Karnına tak tak tak.

Boyle yazınca ziyaya bile inandım ben, kocaya inanmadım.

Basbaya yalan söylüyor yani arkadaştan felan hastalık ne alaka ki baya sizi kandırmak için hikayeler uydurmuş bide

Alışkanlık mı!! Artık odanın birinde mi yatar!!.. Ben de adama ne hakaretler etmiştim sizin için üzülüp te. Delimiymişim ne. Adam evinden bile olmadı, rahatı bile bozulmadı ohhh! Kv kp bile öğrendiler ve adam şeyinin bulaşıcı hastalığını, ay çok pardon elinin kirini yıkadı yundu tertemiz çıktı ortaya!! Bir tek şeyi merak ettim. Acaba kendi kendine "afferin aslanım errrkekksin sen, aynen böyle devam" da demiş midir ki!.. Neyse ben sustum ve kaçtım. Haydi geçmiş olsun.

belli kızınızı bahane edip boşanmayacaksınız ama
gerçekten ilk defa olduğuna inandınız mı
hastalık sebebiyle ortaya çıkmış yoksa ruhunuz duymazdı

ben yazamadan olay tatlıya bağlanmış
o da iyiymiş
hayat erkeklere güzel valla

vay arkadaş bizimkiler çocuk değildi herhalde ya
tek babasız kalacak çocuklar bunlarda
Adam sizi kalitelide aldatmak istemiş yine boşanmamissiniz . Madem boşanmayacağıniz takip programı neden kullandınız ? bu olayida örtersiniz siz kalite aldatmamis 15 dakika zevk ne olucak
ben de ilk değildir diyorum
nasıl da unutmuşum aldatmanın bir seferlik olmadığını
adam zaten sabıkalıymış
15 senede ilk demez mi bi de
ben kendi 15 yıl önceki fotomu görünce kendimi tanıyamıyorum bazen.
adam büyük yalancı, hadi yalancılığı geçtim resmen dalga geçiyor.
lise arkadaşlarımla karşılaşıyorum hatırlamıyorum
üniversite arkadaşlarım yazıyor netten çıkaramıyorum
15 sene yarı ömür yahu
daha konuyu açalı 24 saat bile olmadı
24 saat yazıyla yazıyorum yirmi dört saat
çok şükür bugün de başkası adına utandık ve üzüldük

Her anne baba bır sans ver demiyor.

anlamıyorum gerçekten bizim kadınlarımız aldatmayı bir kadın/erkeğin bi tarafına dokunmak mı zannediyor
her şeyden önce bi şerefizle daha sonra ise bir vefasızla hayırsızla ahlaksızla yalancıyla çıkarcıyla yaşıyorsunuz
ve çocuklarınızı da bu insanla yaşatıyorsunuz
adına da sevgi alışkanlık ekonomi çocuk vs diye kılıf uyduruyorsunuz
sizlerle yaşayan çocuklarınız ya nefretle dolup şiddete meyilli suçlular ya da her şeyi sineye çekip ailem de böyleydi diyen sefiller oluyor

anlamıyorum gerçekten bizim kadınlarımız aldatmayı bir kadın/erkeğin bi tarafına dokunmak mı zannediyor

Evet.
"Bu adam arkamdan iş çevirmiş. Gözümün içine baka baka bana yalan söyledi de bir gram utanmadı. Beni salak yerine koydu, bir gram vicdanı sızlamadı. Bu ne biçim insan" demiyorlar.
"Biraz gönlünü eğlendirmiş, şeytana uymuş, karşıdaki kadın aklına girmiş" diyorlar.

Konu sahibinin ilk aldatılışı değil zaten. Adamın telefonuna takip programı bile kurmuş, o derece güveni yok. Nesine şok olmuş anlamadım.
Gerçi şoku da çabuk atlattı.
Allah mesut etsin, ne diyelim

Ama bı defaya yapan yine yapar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…