Aldatmaninda kalitelisi olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana çok inandırıcı gelmedi bu hikaye ama ne farkeder ki öyle ya da böyle sonuçta aldatmış.
Bana eşinizin anlattığı hiç mantıklı gelmedi tesadüfen denk gelen eski tanıdıkla eli bacağına değdi diye halka açık bir alanda sevişmek ...Sanki eşiniz tepkinizden korktuğu için uydurmuş gibi. Aman ne fark eder ki sonuç ne ihanet bunun kalitelisi olmaz sizinle aynı şeyi düşünmüyorum bu konuda. Karar sizin elbette ama ben böylesi durumlarda çocukların hazır olmasını bekleme gibi bir şeyi doğru bulmuyorum. Çocuk buna asla hazır olmaz zaten. Yapılacak tek mantıklı şey var eşinizle bir arada çocuklarla toplanıp neden belirtmeden biz artık ayrı evlerde yasayacağız ikisi de sizin eviniz olacak ama biz anlaşamıyoruz artık o yüzden aynı evde yasamayacağız gibi bir açıklama yapmak .Açıklarken ki tavırlarınız çok mühim. Tedirgin sinirli vs olumsuz duygularınızı hissederler mümkün olduğunca olağan davranın.

Ne ilginç anne babaymış onlar, kızları torunları cybh tehditi altında iken yuvadan bahsedebiliyorlar.

Sevindim sonuçlarınıza. Hayat sizin karar sizin ama pek kabullenecek bir yapıda olmadığınızı hissettim.Tek tavsiyem özsaygınızı kaybetmeyin .Herşey güzel olsun hayatınızda.

Konu sahibi sizin hiç kendinize saygınız yok mu ? Adamın sizi kaçıncı aldatılısıymıs. Sizin evliliğinizde normal demek ki.

Hayır ister affet ister affetme orası sizin bileceğiniz iş , bari biraz burnunu sürtseydiniz affedecekseniz de. Bu kadar kolay mı yahu ?

Barisacaksiniz affedeceksiniz madem niye bosanmaktan bahsediyorsunuz. Valla biz sistik sizin yerinize sizin masallahiniz var. Sey deyin esinize ben de bir sey aciklamak istiyorum ben de seni aldatmistim bir seferlik bir olaydi ama orgazm olmadim deyin bakalim nasil bir tepki verecek. Bir yuva kolay yikilmiyormus ya bakalim. Tovbe estagfurullah

Hayat sizin karar sizin.
"O da, odanın birinde yatar artık" demişsiniz de, ben mesela kullanmadığım eşyaları, giymediğim kıyafetleri bile elden çıkarırım.O yüzden böyle kocayı evde hiç tutmazdım.Neyse.

Kocanız yalan söyledi, siz de bu yalana inanmak istediniz. Aileniz de enteresan bir şekilde destek verdi ve bu yolu seçtiniz. Bundan sonra bize birşey demek düşmez.

madem boşanmayacaksınız ne milleti ayağa kaldırıp getirtiyorsunuz?

Akşamında kutlama yaparsınız artık

Gozunuz aydin bu kez kurtarmissiniz da bu kafayla hastaliga yakalanmaktan uzun sure kacamazsiniz gibi.

Arabada cocuga yakalanmamislar Parkin kuytu bi yerine gidip sevismisler O sirada uzaktan cocuk sesi gelmis Kafasina dank etmis yaptigimiz yanlis deyip dönüp gitmis ... falan filan iste Sonuc ayni

kabullenmemek için neden direniyorsunuz anlamıyorum. adam sizi ayakta uyutmaya çalışıyor böyle saçma hikayelerle. çocuk sesi duydu ve birden yoldan geçen kadınla park köşesinde sevişip karısını aldatacak tiynette adaın göğsüne gökten vahiy mi indi ?
allah aşkına çocuklarınıza acıyıp ayrılın bu adamdan.

burada bir sürü kadın, geçim derdi çekecek olduğu halde ailesinden zerre kadar destek görmeyecek olduğu halde tasını tarağını toplayıp gidiyor. bu arkadaşın böyle sorunları da yokmuş.
bence çaresizce saplantılı ve ayrılamıyor. belki de acilen psikolojik destek alması gerekli.

Velhasıl konu sahibi yazdı yazdı yazdı biz burda delirdik delirdigimizle kaldık merak ettiğim sadece su bugün olmaz yarın olur yarın olmaz 1ay sonra olur o adamla sevişirken mideniz nasıl kaldıracak ? Yaa insan neden bunu kendine yapar anlamıyorum

Kusura bakmayın ama sizin konu “Nişanlımla iç çamaşırı üstümüzde sürtünme ile bir şeyler yaşadık,hamile kalır mıyım?” tadında saçma olmuş.
Bel soğukluğu bu, grip mi ki dokunmadan bulaşacak?
Kızınız da bir ağlar iki ağlar alışır.
Asıl bu çocuğu böyle bir babaya maruz bırakmak yanlış.

konu sahibinin bu duruşu ve tepkileri üzerine "3. çocuğuma hamileyken aldatıldım" konusu bile gelir, bekliyorum artık.
adam hem aldatmış hem de resmen dalga geçerek anlatmış, bir de detaylar vermiş yahu.
buna rağmen sadece ayrı odalarda yatarak cezalandırıp herşeyin düzeleceğini umuyor. adam karısından ayrı yatmaktan erinecek olsa yolda gördüğü ne idüğü belirsiz kadını arabasına almazdı zaten.
yine konu sahibi yerine kk kadınlarının şiştiği bir konu olarak efsaneler listesine giren bir konu oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…