Aldatmayan erkek

karpuz değil ki ıcını acamıyoruz sonucta şans yani seni ne kadar sevdiği ile alakalı.Varsa müzeye konulmalılar korunmalılar.:ıslık:

karpuz değil ki ıcını acamıyoruz sonucta şans yani seni ne kadar sevdiği ile alakalı.Varsa müzeye konulmalılar korunmalılar.:ıslık:
Canım bence biraz abartıyoruz ve bizim bu tutumumuzdan dolayı çevrede aldatan erkeği normal karşılayanların sayısı artıyor. Bense inatla normal olmadığının üzerine basıyorum. Aldatmak normal bir durum değildir ve olamaz da. :)

Canım bence biraz abartıyoruz ve bizim bu tutumumuzdan dolayı çevrede aldatan erkeği normal karşılayanların sayısı artıyor. Bense inatla normal olmadığının üzerine basıyorum. Aldatmak normal bir durum değildir ve olamaz da. :)

evet normal değil yorumum yanlıs anlasılmasın mesrulastırılmasıda benı kafi derecede sinir ediyor.)

Aynen canım. Umarım hepimiz sadık insanlarla beraber olalım her alanda. Biz sadık olursak karşımızdaki de sadık olmaya çalışır bence..

insallah canım yaa aminn kişinin karakterine bağlı işte.

Ben rahat birakiyorum esimi. Rahat dedigim oda ne yapmasi gerektiğini bildigi için birakiyorum. Icimde en ufak bir kusku yok daha dogrusu o kuskuyu hiç oluşturmadi kafamda. Disari ciktiginda istediğim an ulasabiliyorum ne yapip ne ettigini bana anlatiyor. Ama biz bu kopruyu ilk tanistigimizda kurmuştuk o nedenle ne o sıkılıyor ne ben geriliyorum. Bu arada 10 yildir beraberiz. Aldattiginida dusunmuyorum

Elbette değildir. Başkasıyla kısa 's'ler vermeyen erkekler inançlarından dolayı yapmıyor gibi. Onlar da 4 tane hakkımız diyor:)))))
Canım sen biraz fazla abartıyorsun bence :) Ya da çevrende hiç öyle erkek görmemişsin. Benim çok emin olduğum insanlar var çevremde ve inançla direkt ilgisi yok.

Herkesi aynı kefeye koyamam ki canım misal sana bir örnek vereyim benim 2 abim var 1 tanesini çok sakin ağır başlı bu güne kadar 1 tane sevgilisi bile olmadı(hoca kendisi) 2. Abim ise tam tersi ağır başlı ama sakın bi insan değil bu güne kadar bir çok sevgilisi oldu 1. Abimden hiç beklemem aldatma olayını 2. Abimden bekleyebilirim ama inşaAllah kimse eşini aldatmaz karşılarında beni bulurlar vallahi yengelerimi kimseye ezdirmem abim bile olsa

bencede ummadık taş baş yarar diye boşa söylenmemiş :KK70: diğeri aldatırsa şaşırmam :)

çok rahat eşim diyebilirim 12 yıllık sürecimizin 11 yılında ( 1 yıl tanıma aşamasıydı) kendimden şüphe ederim ama ondan etmem :KK60: hatta onu tanıyan herkes söyler bunu he bundan sonrada böyle devam eder asla aldatmaz der miyim? diyemem insan beşer kuldur şaşar demişler Allah şaşırtmasın Hoppa

Bütün erkekler ve kadınların çoğu -belki abartı oldu- evliyken , sevgilisi varken başka birinden etkilenebilir , beraber olmak isteyebilir. Bunu erkekler daha kolay yapar. Çünkü aldatmak onlara haktır , elinin kiridir , normaldir. Aldatmayan erkek de kendini tutmuştur. Karakterlidir. Tabi varsa. Yok gibi. :)

Kızlar nedir bu " bir cinsiyetin tamamknı genellemek falannn filaaaan" erkek bu ya.

Her şeyi yapar.

Bence aldatmayan erkek yok.
Benim çok yakın bir erkek arkadaşım vardı evliydi.. Bu zamana kadar hiçbir sevgilimi aldatmadım karımı da asla aldatmam aldatamam böyle şeyleri sevmiyorum dedi..

Sonrasında başka bir kıza aşık oldu ve kızla görüşmeye başladılar buluştular vs. karısına yakalandı affettirdi kızla ayrı kaldılar uzun bir süre sonra tekrar görüşmeye başlamışlar tekrar ayrılmışlar ama arkadaşım hala kızı sosyal medyadan neler paylaşıyor diye takip ediyor bunları gördükten sonra bir daha erkeklere olan güvenim kalmadı asla yapmaz dediğim insanlar bile yapıyorken aldatmayan erkek bence yok..

X