Algae yosun özü çatlakları yok ediyormuş kullanan var mı yardım

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
19
0
35
Algae yosun özü çatlakları yok ediyormuş kullanan var mı yardım Doğru mudur sizde ya eğer kullanan varsa lütfen yazsın yoksa karnımı gerdiricem maalesef ikiz annesiyim ve çok çatlağım var

Sende benim instagramdan mı haberdar oldun :110: valla kandım sipariş verdim 3 kutu ama herkes dolandırıcı filan yazmış bilemedim

Sende benim instagramdan mı haberdar oldun :110: valla kandım sipariş verdim 3 kutu ama herkes dolandırıcı filan yazmış bilemedim
Cidde'n mi ya bende vericem yazar mısın bana alınca ya inanmıyorum herşeye para verdim bu çatlak derdine hiç işe yaramıyor işte

Valla Can'ım o kadar nefret ediyorum ki bu çukur çukur halimden 120 tl hiç gözüme görünmedi aldım direk. Sitede 7. Gün 14. Gün filan diye etkilerini yazmışlar. Bebeğimden fırsat buldukça yazarım. Sende arada dürt beni Tmm mı :KK25:

Valla Can'ım o kadar nefret ediyorum ki bu çukur çukur halimden 120 tl hiç gözüme görünmedi aldım direk. Sitede 7. Gün 14. Gün filan diye etkilerini yazmışlar. Bebeğimden fırsat buldukça yazarım. Sende arada dürt beni Tmm mı :KK25:
Merak etme dürterim tabi :KK66: olmadı gerdiricem ben zaten sen etkileri yaz ama olur mu

Bende düşünüyorum karın gerdirme ama daha 6 ay oldu silikon ve lipo yaptırdım.

Silikonu ne kadara yaptırdın Can'ım ben germeye 6bin TL fiyat aldım tanıdık die ama pek tanıdık işi olmadı gibi :KK66:)

Ve ben o kadar para veremem ama :KK66: ama karın gerdirme yapıcakmışsın Can'ım nie lipo yaptırdın zaten yapıyolar o sırada

Maalesef çatlaklara çare yok boşuna paranızı harcamayın kremle falan estetikle o bölgeyi aldırmak lazım

Kızlar günaydın. Kapıya kadar gelen kargoyu iade ettim. Herkes dolandırıcı filan yazıyordu. Birde siteleri çok güvenli gelmedi bana. Nereye tıklasam aynı sayfayı açıyordu. :110:

Kızlar günaydın. Kapıya kadar gelen kargoyu iade ettim. Herkes dolandırıcı filan yazıyordu. Birde siteleri çok güvenli gelmedi bana. Nereye tıklasam aynı sayfayı açıyordu. :110:
o siteleri gördüm hemen kapılmayın ama

orijinal olanlar yosun özlü sabunu veya yosun tozu var düşündünüz mü tamamen içerisi aynı

Son düzenleme:
Kızlar merhaba
Ben dayanamayıp bugün aldım ve bugün kullanmaya başladım. Düzenli olarak 2 ay kullanacağım. Ben doğum yapmadım ama fazla kıloları verip cok zayıfayınca benımde kalcam ve bacak aralarım çatladı. Ürüne gelince pek çakma gibi durmuyor. Sürünce vücudunuza işlediğini hissedebiliyorsunuz. Zaten yosun gibi kokuyor. Satış yapan çok site var. Ama ben bir blog yazarının önerdiği siteden aldım. Bi kaç hafta sonra azalma olup olmadığını yazarım :)

Bnm de çok büyük bi sorunum bu çatlaklar inşallah bi çaresini buluruz arkadaşlar herkese sağlıklı günler diliyorum

Kızlar merhaba
Ben dayanamayıp bugün aldım ve bugün kullanmaya başladım. Düzenli olarak 2 ay kullanacağım. Ben doğum yapmadım ama fazla kıloları verip cok zayıfayınca benımde kalcam ve bacak aralarım çatladı. Ürüne gelince pek çakma gibi durmuyor. Sürünce vücudunuza işlediğini hissedebiliyorsunuz. Zaten yosun gibi kokuyor. Satış yapan çok site var. Ama ben bir blog yazarının önerdiği siteden aldım. Bi kaç hafta sonra azalma olup olmadığını yazarım :)
Canım merakla bekliyoruz cevabını inşallah fayda görürsün

Arkadaşlar Merhaba Algae Yosun Yağını bende wep sitesinden satın aldım. O kadar inandırıcı reklam yapmışlarki malesef bende kandım. Ürünü 20 gündür düzenli kullanıyorum. Tavsiye edilen kullanım günde bir kez fakat ben daha hızlı sonuç alabilirim belki diye günde iki kez bolca sürdüm ve çatlak olan bölgelerime masaj yaptım. Ne yazıkki hiç fark yok. Kargo ücreti ödemeyeyim diye 3 kutu aldım ve şuan iki kutu boşta duruyo. Algae Yosun Yağını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşuna paranızı çöpe atmayın..

Arkadaşlar Merhaba Algae Yosun Yağını bende wep sitesinden satın aldım. O kadar inandırıcı reklam yapmışlarki malesef bende kandım. Ürünü 20 gündür düzenli kullanıyorum. Tavsiye edilen kullanım günde bir kez fakat ben daha hızlı sonuç alabilirim belki diye günde iki kez bolca sürdüm ve çatlak olan bölgelerime masaj yaptım. Ne yazıkki hiç fark yok. Kargo ücreti ödemeyeyim diye 3 kutu aldım ve şuan iki kutu boşta duruyo. Algae Yosun Yağını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşuna paranızı çöpe atmayın..
Üzüldüm canım paranın boşa gitmesine. İnsanları böyle kandırıyorlar. Dün beni tekrar aradılar ürününüzün çıkışını yapıyoruz dedim ne münasebet iptal ettiğim ürünü neden gönderiyorsunuz. Siz neden istemiyorsunuz diyolar birde:sinirli: dedim çünkü ürününüz hakkında çok fazla olumsuz yorum var sahtekar diyorlar sizin için dedim Tmm teşekkür ederiz dedi kapattı. İyiki almamışım. Bende 3 kutu sipariş etmiştim

Üzüldüm canım paranın boşa gitmesine. İnsanları böyle kandırıyorlar. Dün beni tekrar aradılar ürününüzün çıkışını yapıyoruz dedim ne münasebet iptal ettiğim ürünü neden gönderiyorsunuz. Siz neden istemiyorsunuz diyolar birde:sinirli: dedim çünkü ürününüz hakkında çok fazla olumsuz yorum var sahtekar diyorlar sizin için dedim Tmm teşekkür ederiz dedi kapattı. İyiki almamışım. Bende 3 kutu sipariş etmiştim

İyi yapmışsınız. Bende keşke almak için acele etmeseydim belki o zaman baska kullanıcılar olumsuz yorum yapardı bende almaktan vazgeçerdim. Neyse sağlık olsun. Dün gece özellikle üyelik oluşturdumki baska almak isteyenler mağdur olmasın diye. Bide ürünü terbiyesizler eksik yollamışlar kapıda ödeme yaptığım için iş işten geçti diye yardımcıda olmadılar.Yani Hediyesi olan Yosun Kreminide yollamadılar. Algae yosun yağı çatlaklara iyi gelseydi hediyesi umrumda olmazdı. Ama yalan söyledikleri için ürün çatlakları geçiriyormuş gibi anlattıkları için hertürlü hakkım haram olsun..

X