Alım satimla para kazanilir mi

__busra__

🟤🟫🤎
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
41.361
132.364
Merhaba.
Malum ekonomik sartlar herkesin belli durumda. Biz de gitgide zorlandığımız bir doneme girdik.
Biri 4.5 biri 2 yaşında iki kızım var. İşyerine giderek iş bulmamda şuan gidip gelmemde çok zor.
Evden alim satim yapmayı düşünmeye başladım. Ne satacağım, satabilecek miyim onuda bilmiyorum...
Bijuteri ürünleri gözlük, saat, çanta, aksesuar, parfüm vb. Satışı yapabilir miyim sizce?
Yada alternatif neler önerirsiniz?

Bijuteri cok riskli. Paslanır, oksitlenir guvenli degil. Giysi satsanız beden sorunu var. Musterinin bedeni elinizde kalmadiysa satış olmaz. Iç çamaşırı satsanız cok kalemli bir alan. O da zor.
Bedensiz, bozulmayacak ürünler satabilirsiniz. Çanta gibi. Ama satabilme beceriniz, cevrenizin begeni algısı gibi konulari siz bilirsiniz. Siparis uzerine sarma, borek, mantı satabilir misiniz?

Bijuteri cok riskli. Paslanır, oksitlenir guvenli degil. Giysi satsanız beden sorunu var. Musterinin bedeni elinizde kalmadiysa satış olmaz. Iç çamaşırı satsanız cok kalemli bir alan. O da zor.
Bedensiz, bozulmayacak ürünler satabilirsiniz. Çanta gibi. Ama satabilme beceriniz, cevrenizin begeni algısı gibi konulari siz bilirsiniz. Siparis uzerine sarma, borek, mantı satabilir misiniz?
El becerim yok pek maalesef. Firinimda sorunlu, hizli pişirip yakar...

Şimdi hediye kutuları çok tutuluyor gördüğüm kadarıyla ama önce ınstagramda iyi bir takipçi sayısına ulaşmalısınız. Direk böyle hesap açıp büyütmek zor olabilir.

X