Alınganlık mı ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ki dolama yani bu, posete bile gerek yok, sar buyukcene bi yara bandı, yikan, sonra tekrar bantlarsin.
Terli camasirlarini bile birakmis ortada, cantanin icindeydi diyor sonrada, cantayi mi acip kokladi arkadasi? Gayet açıkta bir yerde ki alip koklamis.
Koy onu saglam posete, bagla agzini, yikanana kadar oyle beklesin madem, dolabin icine koyuyorsan digerlerini bile korkutur, bir de antrenman sonrasi yani, aman aman.
Açıkta değildi of cinnet geçirtmeyin insanı

Ay siz basbaya pissiniz.
6 yaşındaki oğlum bile basket dönüşü çantasından çoraplarını giysilerini çıkarır kirli sepetine atar. Çanta gibi kapalı yerde saklamaya kalkmaz. Yok artık
Yurt odasında çamaşır sepeti kokar. Ağzı kapalı poşet aslında daha iyi. Biz de öyle yapardık odada, diğer türlü açıkçası o sepetten koku gelir çünkü oda çok küçük ve en az 4 kişidir zaten.

Sinirden terleyeceksin simdi, sakin ol lütfen...
Bu forum kadar leş iğrenç insanın sinirlerini hoplatıp hiçbir şey olmamış gibi yapan bir güruh daha görmedim Allahın cezaları her lafı sokup omo bon moğdorom sçarım sizin mağdurluğunuza ne karaktersiz iğrenç insanlarsanız Allah belanızı versin rezreziller

Yurt odasında çamaşır sepeti kokar. Ağzı kapalı poşet aslında daha iyi. Biz de öyle yapardık odada, diğer türlü açıkçası o sepetten koku gelir çünkü oda çok küçük ve en az 4 kişidir zaten.
Keşke sizin gibi anlasalar ha bire laf sokma peşindeler küçük çocuk gibi koskoca kadın ama hepsi

Açıkta değildi of cinnet geçirtmeyin insanı
Ayrıca regl kokmaz. 30 senedir regl oluyorum bir gün koku sorunum olmadı. Reglken de günlük duş almayı ihmal etmezseniz, sık ped değiştirirseniz kokmaz. Sizin hijyende sorununuz var. Öfke parlaması geçirip küfredeceğinize biraz temizliğinize dikkat edin

Ben de yurtta kaldım valla biz böyle kokan şeyleri elde yıkıyorduk. Kazak pantolon gibi şeyler birikirdi. Kokan çamaşır yurtta da olsan biriktirilemz. Bir sabunla banyoda iki dakika yıkamak zor değil

Evet parfüm sıkmayı temizlik sanan bir genç arkadaşımız daha
Oysa pis tene sıkılan parfümden daha kötü birsey yok
Anneme bandaj almistik tamam kirklanmadi ama dus alınır yani bunun tartışılacak tarafı yok.
Ya tabi ki suya sabuna dokunur illaki,keselenemez falan belki,tam randımanlı olmaz normal halindeki gibi ama yine de koku sorunu kalkar ortadan. İnsan hiç birşey yapamasa girer vücudunu yıkar saçını yıkayamıyorsa o an. Sonuçta terliyoruz hepimiz,ufacık oğlumun bile ki 5 yasında el kadar birşey,kafası kokar terleyince. Yetişkin insanlarız bizim kokumuz daha ağır kaldı ki deodorant/parfüm pis tene sıkılınca daha da leş kokuyor bu bir gerçek.

Keşke sizin gibi anlasalar ha bire laf sokma peşindeler küçük çocuk gibi koskoca kadın ama hepsi
Yani tavrınız yüzünden böyle yapıyorlar. Hiçbir şey yapmayıp koksaniz hastalık sebebiyle daha yumuşak yazar insanlar zaten. Ama ortada rahatsız olan insanlar varken çabanız çok az ve diğer arkadaşlara haksızlık. Koku kadar kötü bir şey azdır yani kokusuna dayanamadığım için işten ayrilmisligim var benim 🙄

Ayrıca regl kokmaz. 30 senedir regl oluyorum bir gün koku sorunum olmadı. Reglken de günlük duş almayı ihmal etmezseniz, sık ped değiştirirseniz kokmaz. Sizin hijyende sorununuz var. Öfke parlaması geçirip küfredeceğinize biraz temizliğinize dikkat edin
Isyerimde biri vardi, bir gun saclari acayip yağlı geldi gozume, bu ne dedim, yikanamiyorum reglyim dedi.
10 gun falan sürüyor dedi:) 😂

Bunlarin bahanesi hep var, 10 gün su görmeden...

Regl olayının yikanmaya ne engeli olabilir ya,
Gir yikan çık tak, iyk!

Ben de yurtta kaldım valla biz böyle kokan şeyleri elde yıkıyorduk. Kazak pantolon gibi şeyler birikirdi. Kokan çamaşır yurtta da olsan biriktirilemz. Bir sabunla banyoda iki dakika yıkamak zor değil
Kirli sepeti dedin diye öyle yazdım, yurtta kirli sepeti kullanılmaz. Kokar yani.

Yani tavrınız yüzünden böyle yapıyorlar. Hiçbir şey yapmayıp koksaniz hastalık sebebiyle daha yumuşak yazar insanlar zaten. Ama ortada rahatsız olan insanlar varken çabanız çok az ve diğer arkadaşlara haksızlık. Koku kadar kötü bir şey azdır yani kokusuna dayanamadığım için işten ayrilmisligim var benim 🙄
Yeterince anlayışlı olmaya çalışıyorum dilleri çok ağır düşmanmış gibi eleştiriliyorum

Isyerimde biri vardi, bir gun saclari acayip yağlı geldi gozume, bu ne dedim, yikanamiyorum reglyim dedi.

Gir yikan çık tak, iyk!
Pisliğe de bahane bulmuşlar. Benim ayak parmağım kırıldı alçılıydı. Ayağımın birini poşetle sarıp uzatarak her gün yine yıkandım. Bir tek doğumdan sonra doktorum Sezeryan diye beş gün yıkanma dedi. O beş günde de ben dakika saydım o kadar rahatsız oldum. İnsan kendisi rahatsız olur pislikten kokudan

Gir yikan çık tak, iyk!
Kusma emojisi gelsin artik aşağıya lütfen 10 gün nedir ya🤮🤮🤮🤮

Pisliğe de bahane bulmuşlar. Benim ayak parmağım kırıldı alçılıydı. Ayağımın birini poşetle sarıp uzatarak her gün yine yıkandım. Bir tek doğumdan sonra doktorum Sezeryan diye beş gün yıkanma dedi. O beş günde de ben dakika saydım o kadar rahatsız oldum. İnsan kendisi rahatsız olur pislikten kokudan
Acayip kokanlar kendi kokularini almiyor bence, baksana yatagimi yorganimi kokladim kokmuyor diyor, gerci diger mesajinda da yatagima sindi demisti:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X