Allah aşkına bana bir akıl verin ne olur

Çok kısa anlatmaya çalışacağım ama ne olur okuyup bir akıl verin Allah aşkına

28 yaşında bir kadınım 3 yıllık bir ilişkim vardı bu ilişkim boyunca eşimin parasız kaldı ben bi şirkette yönetici olarak çalışıyordum son parama kadar hep ona verdim şans bir zaman sonra çok yüklü miktarda bir para kazandı bir yerden neyse bu ilişki boyunca çok kavgalar bağırış çağırışlar fakat aynı zamanda aşk sürpriz huzur mutluluk dolu bir ilişkiydi eşim daha önce evlendiği ve bir çocuğu olduğu için ailem bu ilişkiyi hiç istemedi ama biz öyle aşıktık ki gözümüz hiç birşeyi görmüyordu hele aptal olan benim ooo havalarda uçuyorum onca kavga filan umrumda değil eski eşi filan da ayrıldı ya banane ki

Ama gel gelelim herkes ikna oldu evlendik daha 25 gün oldu vee asıl son o aşk dolu adam gitti yerine her şeye karışan aileme bile laf eden ama ailemin yanına gelince melek gibi bir adam olan yemek yapmayı bilmezdim biliyordun çabalıyorum 25 günde öğrenmeye çalışıyorum yemeklerimi beğenmiyor aşağılıyor memnun kalmıyor sürekli hakaret işten çıkartıldım 1 ay kadar oldu cebimdeki son kuruşa kadar verdiğim adam cebime çocuk gibi 100 TL koyup evdesin zsten diyor sürekli içimde bi ağlama isteği var herşeye kavga ediyor daha 25 gün olmasına rağmen hiç basbasa bir yemeğe bir kahveye bile gitmedik ve bana ne yapacağız evde beraberiz ya diyor

Çıkarttığı donunu bile ortada bırakıp her yerde geğirip gaz çıkartıyor ve sürekli bi hakaret küfür içinde

Ama bir süre sonra mesela hiç bişey olmamış gibi davranıyor marketten bişey alırken bile bişey der mi korkusu yaşıyorum

İçim çürüdü ne olur yardım edin
Merak ettim gerçekten, çok kavga bağırış çağırış yaşadığınız bir ilişkide nasıl ayağınız yerden kesildi? Yani ne yaşattı da bu adam size kavgalara rağmen hem tüm paranızı ona verip hem de evlendiniz? Düşünüyorum bir erkek ne yapmış olabilir de bir kadının gözünü bu kadar boyamış olabilir diye, bulamıyorum. Kendini mutlaka belli etmiştir 3 yılda, uzun bir süre. Kimse 25 günde 180 derece değişmez çünkü.

Yöneticilik yaptıysanız geçmişte demek ki bir vasfınız var. Bir an önce iş bulun, bu adamdan da kurtulmaya bakın.

Ben gaz çıkarmadn sonrasını okuyamadm bir insan rahatsz faln değilse niye eşinin yanında yapar ya bu iğrençliği saygısız terbiyesiz .Böyle bir insana saygı duyamazsn var olan askinda bitmistr zaten nasl bitmesin be adam ulu orta 🤮🤮

Sizin de söylediğiniz gibi baştan beri kavga gürültü halindeymişsiniz. o zamanlar aşk sarhoşluğuyla bunu dikkate almamışsınız. Şimdi ise gözünüzdeki perde kalkmış gerçekleri görüp yorumlayabiliyorsunuz.
Eğer kocanızı bu şekilde kabul edebilecekseniz devam edin. Yoksa ayrılın. Ne yazık ki bu tipler asla değişmezler. Bir kaç gün toparlamış gibi görünse de hemen asıl fıtratlarına dönüverirler. Taşıma suyla değirmen dönmez.
Unutmadan belki düzelir mantığıyla sakın çocuk yapmayın. Bu tip adamlardan çocuk yapmak, ayağına gönüllü pranga takmaktan daha beterdir. Çünkü asla çocuklarına düşkün olmazlar. Sadece "mış" gibi gibi davranırlar.

Meraktan soruyorum, yönetici nasıl işten çıkarılıyor yav o kadar kolay mı o işler tazminatınız falan yok mu

Çok kısa anlatmaya çalışacağım ama ne olur okuyup bir akıl verin Allah aşkına

28 yaşında bir kadınım 3 yıllık bir ilişkim vardı bu ilişkim boyunca eşimin parasız kaldı ben bi şirkette yönetici olarak çalışıyordum son parama kadar hep ona verdim şans bir zaman sonra çok yüklü miktarda bir para kazandı bir yerden neyse bu ilişki boyunca çok kavgalar bağırış çağırışlar fakat aynı zamanda aşk sürpriz huzur mutluluk dolu bir ilişkiydi eşim daha önce evlendiği ve bir çocuğu olduğu için ailem bu ilişkiyi hiç istemedi ama biz öyle aşıktık ki gözümüz hiç birşeyi görmüyordu hele aptal olan benim ooo havalarda uçuyorum onca kavga filan umrumda değil eski eşi filan da ayrıldı ya banane ki

Ama gel gelelim herkes ikna oldu evlendik daha 25 gün oldu vee asıl son o aşk dolu adam gitti yerine her şeye karışan aileme bile laf eden ama ailemin yanına gelince melek gibi bir adam olan yemek yapmayı bilmezdim biliyordun çabalıyorum 25 günde öğrenmeye çalışıyorum yemeklerimi beğenmiyor aşağılıyor memnun kalmıyor sürekli hakaret işten çıkartıldım 1 ay kadar oldu cebimdeki son kuruşa kadar verdiğim adam cebime çocuk gibi 100 TL koyup evdesin zsten diyor sürekli içimde bi ağlama isteği var herşeye kavga ediyor daha 25 gün olmasına rağmen hiç basbasa bir yemeğe bir kahveye bile gitmedik ve bana ne yapacağız evde beraberiz ya diyor

Çıkarttığı donunu bile ortada bırakıp her yerde geğirip gaz çıkartıyor ve sürekli bi hakaret küfür içinde

Ama bir süre sonra mesela hiç bişey olmamış gibi davranıyor marketten bişey alırken bile bişey der mi korkusu yaşıyorum

İçim çürüdü ne olur yardım edin
Ben uzman değilim. Ama inşallah eşiniz narsist değildir.. Eğer evlenmeden önce ayaklarınızı yerden kesti, evlendikten hemen sonra sizi yerlere attıysa, kuvvetle muhtemel narsist. Narsist koca için ha kadın ha ortadaki sehpa.

Kendimi şey gibi hissediyorum bok gibi o yönetici kadın gitti 1 ayda çalışmadığım için kendimi bana bık gibi hisssettirdi
Bazen şeyi düşünüyorum annem babam yanımda olsa böyle olmazdı gidip anlatayım diyorum sonra diyorum ki çok yaşlılar ve kalp hastası ikis de dayanamazlar

Çocuklu adamla evlenmenize dayanmışlar da boşanmanıza mı dayanamayacaklar?

Yol yakınken dön sen bu işten, çocuk mocuk yapmadan. Merak etme ailene de birseycikler olmaz, evlenirken olmadıysa

Bütün parayı yemiş sanırım hiç kenarda köşede paraniz yok mu hepsini mi bitirdi bu süreçte. Gerçek yüzünü hiç görmemiş olabilirsiniz. Şimdi gördünüz ve tepkinizi verin. Ya kendine gel yada benden uzağa deyin

Kendimi şey gibi hissediyorum bok gibi o yönetici kadın gitti 1 ayda çalışmadığım için kendimi bana bık gibi hisssettirdi
Bazen şeyi düşünüyorum annem babam yanımda olsa böyle olmazdı gidip anlatayım diyorum sonra diyorum ki çok yaşlılar ve kalp hastası ikis de dayanamazlar
Anne babaların böyle konularda hep kalbi var birşey olur diye düşünüyoruz halbuki biz üzülunce birşey olur. kendinizi düşünün biraz. konuşun o adamla ya düzelsin yada... deyin

X