Allah korkusu yok bunların Allah belalarini versin !

Vanilya Bitter

Akrep Kadını 🦂
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
1.682
1.765
İyi aksamlar hanimlar . TV de Mert adında 9 yasında bi çocuğun haberini gormussunuzdur çocuğun katili bulunmuş 23 yaşındaki hayvanın teki gerçi hayvanlara hakaret etmiş oluyorum neyse cocugu kandırıp şehir dışına götürüp önce araba kullandirmis sonra çocuğa defalarca tecavüz edip çocuğu öldürmüş ş.refsiz ulan genelevler ne güne duruyor o kadar merakliysan gitsene oraya it resmen kanım dondu bide sonra hiçbirşey yokmuş gibi arabasını yıkatip TV de haberleri görüp baskasinin arandığını sanıp işine hiçbirşey yokmuş gibi geri dönmüş yakalanınca deli takliti yapmış Allah belasını versin boylelerini vercekler halkın eline öldürsünler yasamak haram !

İyi aksamlar hanimlar . TV de Mert adında 9 yasında bi çocuğun haberini gormussunuzdur çocuğun katili bulunmuş 23 yaşındaki hayvanın teki gerçi hayvanlara hakaret etmiş oluyorum neyse cocugu kandırıp şehir dışına götürüp önce araba kullandirmis sonra çocuğa defalarca tecavüz edip çocuğu öldürmüş ş.refsiz ulan genelevler ne güne duruyor o kadar merakliysan gitsene oraya it resmen kanım dondu bide sonra hiçbirşey yokmuş gibi arabasını yıkatip TV de haberleri görüp baskasinin arandığını sanıp işine hiçbirşey yokmuş gibi geri dönmüş yakalanınca deli takliti yapmış Allah belasını versin boylelerini vercekler halkın eline öldürsünler yasamak haram !

Bırakın kadın olmayı çocuk olmak bile zor bu ülkede artık.Allah'a emanet yaşıyoruz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İslam hukuku hakim olması lazım onun için. Kısas. Hem genelevdeki kadınlara da yazık. Oraya yönlendirmişsiniz de sapık herifi.

Söylenecek sözlerin bittiği an. Bunlar toplum düşmanı yaşamaya bile hakları yok bunları bir ordu ... içine atacaksın..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:

ohaaa çüşşş
rahatlığa bak.
Allah senin bin belani versin inşallah.rezil.

yav o değilde 9 yaşında ki çocuk hiç tanımadığı birisine nasıl takılıp gider.
kesin bunu yapan tanidik birisidir.

lanet olsun.ne biçim bir ülke olduk anlamiyorum.
DEVLET BÜYÜKLERİNE SESLENİYORUM.BU ADİ ADAMA MÜEBBET VERİLSİN.
IÇERDE GÖRÜR EBESİNİN A...Nİ...

ALLAH ASKİNA BUNLARIN YAPTIĞI YANINA KALMASIN.

tüylerim diken diken oldu.:KK47:

ohaaa çüşşş
rahatlığa bak.

Tanıdıkmış maalesef..
Fotoğraflarını çarşaf çarşaf yayınladılar,sonu hayır olmaz inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İçerde de şu an tek başına kalıyormuş. Halkın içine bilerek salmıyorlar bunu. Allahın belası pislik ya rezil herif. Ne günlere kaldık yarabbi

İslam hukuku hakim olması lazım onun için. Kısas. Hem genelevdeki kadınlara da yazık. Oraya yönlendirmişsiniz de sapık herifi.

Tecavüz olarak oraya yonlendirmedim isteklerini oradan karşılayabilirler anlamında kastetmistim sinirden ne yazdigimi yada takilcaginizi düşünmemiştim çok sinirlendim çünkü insan evladınıddışarı bırakmaz henüz anne değilim evli bile değilim ama hem korkutucu hem çok ürkütücü Allah ıslah etsin iti

tüüuü rezil.ŞU OKUNAN EZANLAR YÜZU SUYU HURMETİNE
ALLAH SENİ KAHRETSİN.ACI ÇEKEREK GEBER İNŞALLAH.

İlla o hapishane koğusuna alınacak ve odasında kendini asarak intihar edip ölü! bulunacak. Hapishanede genelde yarım kalan adaleti tamamlıyorlar.

ohaaa çüşşş
rahatlığa bak.

Aynen benimde tuylerim diken diken oldu kanım dondu resmen :KK43: özellikle ettiğiniz büyük harfli sözlere katılıyorum sonuna kadar En Büyük KK

Malesef bunun gibi pislikleri ,yine aynı suçtan içerde yatanlarla aynı koğuşa koyuyorlar ,yani hepsi birbirinden pislik ,hiçbişey olmaz ona içerde .olan 9 yaşındaki çocuğa oldu ,allah ailesine sabır versin.

böyle haberleri duydukça bu kadar aşağılıklarla dolu bir dünyada yaşadığıma nefret ediyorum.
bunları ilkel yöntemlerle hadım edip salıcan taksime beyoğluna gerisini halk halleder zaten

Malesef bunun gibi pislikleri ,yine aynı suçtan içerde yatanlarla aynı koğuşa koyuyorlar ,yani hepsi birbirinden pislik ,hiçbişey olmaz ona içerde .olan 9 yaşındaki çocuğa oldu ,allah ailesine sabır versin.

Bende tam tersi biliyorum bu durumu.
Tore cinayeti, namus cinayetinden yatanlarla tecavuzden yatanlar ayni yerde duruyorlar.

X