Allah rızası için çocuğum olması için okur musunuz?

maviibalonn

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
43
18
33
Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

30 tane topladım 40 tane kaldı

okuyanlardan Allah razı olsun kimin ne muradı varsa versin

Not: adım Özge.

Eklentiler

• IMG-20210418-WA0002.jpg
    IMG-20210418-WA0002.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 35
Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

Canim bi tane okurum insallah adin ne ona hore niyet ediyim

Arapça okuamıyorum türkçe mealini de paylaşırsan okurum inşallah sağlıklı evlat sahabi olursun

1 tane okudum canim rabbim sana hayırlı evlatlar nasip etsin InşAllah.

Şuan regl döneminde olduğum için okuyamıyorum, rabbim yardımcın olsun gönlüne göre versin. Canı gönülden tüm kırık kalbimle dua ediyorum inşaALLAH yavrunu kucağına alırsın..

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻
1 tane okurum

İnsanlarin konusunu sabote etmeyin lutfen yeni konu acip dua isteyin. Bu sekilde kimin kim icin kac tane okudugu karisacak

X