Allah rzas iin ablama Dua edermisiiz

livaza

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
1.196
3
2 saat filan oldu ögreneli hastaedeymiş tam bilmiyorum nesi var annemle eşim gittiler bakmaya sanımı kaza olmuş rabbim herşeyin ama herşeyin hayırlısını versin cocugum yok diye üzülüyodum ama az önce annemi o halde görünce cok kötü oldum daha babamın haberi yok sıkıntılı stresli güler bizi bekliyo r allahım yardımcımız olsun öğrendikce ayrıntıları yazarım belki bi sürede cevap veremem yazdıklarınıza ama lütfen dua edin senağlama

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3242 gün geçti.

livaza

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
1.196
3
şimdiden allah razı olsun hiç aklıma gelmezdi böle bi konu acacagım şimdi eşim aradı başından darbe almış yogun bakımdaymış uyutuyolarmış kızlar ne olur dua edin yazık 6 yaşında oglu var lütfen allah ogluna bagışlasın onu

Arsima

mamutun tavuğu
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
7.620
3
35
Allah yar ve yardımcısı olsun
sizlere sabır ve dayanma gücü versin ki ona yoğun bakın günlerinde bol dua edebilesiniz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3372 gün geçti.

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.346
9
Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin canım. Dualarımız seninle. Sizlerede sabır diliyorum, iyi şeyler düşünün.

ggbmzuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5
0
35
yuce Rbbim onu ogluna ve sıze bagıslasın...dualarmız senınle ve ablanla...sabır dılıyorum metanetlı ol senden cok sey bekleyenler olacaktır guclu ol canım acıyı veren rebbım sanrınıda verır durumunu haberdar et emı!

livaza

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
1.196
3
sagolun arkadaşlar kötü bi kaza olmuş cok kan kaybetmiş dr lar bişi demiyomuş bütün tetkik tahlil filmler olmadan rabbim sen yardım et aile içi olaylar biteli rahat bi nefes alalı 3 aycık olmuştu nezaman kalkıcak bu kara bulutlar üstümüzden imtihan dünyası işte

bartuarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
747
1
ayy cnm çok geçmiş olsun. allahım acil şifalar versin çocuğuna bağışlasın ablacığını inş iyi haberlereini burdan alıcağımızı düşünüyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2907 gün geçti.

myhope

Umudum çiçek açtıııı:)))
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
3.917
17
canım Allah acil şifalar versin inşallah biran önce iyileşip eşinin çocuğunun ve de sizlerin arasına döner:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Gunicen

Ve aşk,eş anlamlı adınla!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
7.422
1.175
Çok Geçmiş Olsun..Allah Sevdiklerine Bağışlasın.. :Saruboceq:

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
3.955
9
Çok geçmiş olsun canım Rabbim yardımcınız olsun.İnşallah iyi haberleri alırsın tez zamanda sağlığına kavuşur.

TuRuNCu

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
7.839
4.930
Canım çok geçmiş olsun...
Rabbim acil şifasını versin .
Ablanızı size ve ailesine bağışlasın....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1720 gün geçti.

PamukPrensesPathem

14.02.2011 sözlendik:)
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
10.445
3
cok gecmıs olsun
allah acıl sıfa versın cocuguna bagısalsın yar ve yardımcısı olsun ısallah

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
1.342
5
Çok geçmiş olsun..
Allah tez zamanda şifasını verir inşallah..
iyi haberlerinizi bekliyoruz