Allah rzas iin ablama Dua edermisiiz

canlarım allah hepinizden razı olsun müminin mümine karşılıksız allah rızası içim ettigi dua kabul olurmuş sizinkilerde kabul oluyo inşallah :Saruboceq: ablamı yogun bakımdan cıkardılar beyin cerrahi servisinde annemde refakatçisi iyiye gidiyomuş durumu inşallah kısa sürede eski günlerine döner allahım hakkımızda hayırlısını versin bütün hastalara şifa versin

CANLARIM az önce telefonda konuştum daha görmedim ama gözüm az görüyo dedi bide konuşurken takılıyo baş agrısı fazlaymış kolay deil kırık sonuçta bunada cok şükür iyi olucak inşallah allahın izniyle

Canım çok geçmiş olsun, merak etme dualarımız ablanla, en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Sevgiler.

Canım geçmiş olsun. Rabbim ablana acil şifalar versin Allah'ım sevdiklerine bağışlasın

çok üzüldüm.açil şifalar canım,tez günde iyileşir inşallah,allah yavruusuna,gençliğine,sevdiklerine bağışlasın

Slm canım çok geçmiş olsun aylardır siteye girmiyordum şimdi gördüm allah ayaga kaldırsın inşallah eski haline döner en kısa zamanda

iyi haberlerine çok sevindim. inşallah zamanla daha da iyi olacak. moralini yüksek tutun. bu daha hızlı iyileşmesini sağlar. güzel haberlerini bekliyoruz.

iyileşmeye başlamış inş en kısa zamanda sağlığlına kavuşur allah darda olanların yardımcısı olsun ablanızında inş

cok gecmıs olsun canım.allah ablana acıl sıfalar versın.ıns kısa zamanda eskı saglıgına kavusur ablan.

çok geçmiş olsun. rabbim şifa haznelerinden acil şifalar versin ablanıza ve tüm hastalara... ne yazıldıysa o olacak ömrü varsa dualarınızla dahada iyi olucak inşallah. bol bol dua birde sadaka verin derim ben bir fakire en azından günlük yemek parası inanın faydası olur. çünkü bir hadiste şöyle buyurulmuş ki : az sadaka çok belayı def eder....

lütfen haberdar edin merak ediyoruz

geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim yavrusuna ve sevenlerine bağışlamış
iyi haberlerini yazdıkça sen seviniyorum inşallah rabbim dualarımızı duyuyordur

sagolın canlarım inşallah iyi olucak allahın izniyle 2 gündür iyiye gidiyodu sontasını filan cıkarıcaklardı dün fenalaşmış bayılmış tekrardan oksijen tüpü mama devanlı tansiyonunu ölçen bi alet daha takmışlardı annem yazık mahvolmuştu ama evlat işte yanında garibim allahım sen onlara yardım et bütün dua edenleri kabul et herkese herşeyin en hayırlısını ver AMİN

rabbim kısa zamanda şifasını versin inşallah sevdiklerine bağışlasın amin...

çok geçmiş olsun tez zamanda sağlığına kavuşur inş...

Rabbim şifa versin inşallah
dualarımız ablanla Rabbim onu ve onun gibi şifa bekleyenleri sevindirsin inşallah

X