Allah rzas iin ablama Dua edermisiiz

Yazınızı okuyunca içimden birşeyler koptu, gitti.
Neler hissettiğimi size anlatamam. Çünkü geçtiğimiz yıl 11 kasımda benimde ablam
bir trafik kazası geçirdi. Kelimenin tam anlamıyla ölümden döndü. Halihazırda ayağa
kalkabilmiş değil, yatalak durumda. Şuanda neler hissettiğinizi, çaresizliğin ağırlığını
anlıyorum. Lütfen güçlü olun ve dua edin. Dilerim sizin ablanız şanslı olur ve rabbim onu
önce yavrusuna sonra sizlere bağışlar. Allah yardımcınız olsun. Tüm kalbimle size dua
edeceğim.

inşallah bir an önce iyileşir ve sevdiklerinin yanında olur allahımdan acil şifalar diliyorum....

Geçmiş olsun Canım.
Rabbim acil şifalar versin. Sevenlerine bağışlasın İnşaallah.
Hiç karamsarlığa kapılma tatlım. Pozitif düşünmeye çalış.
En kısa zamanda - Sağlığına kavuşacak. İnan buna.

cok geçmis olsun
Rabbim çocuguna ailesine bagislasin insallah
Daima umitli olun, insallah sagligina kavusacak, sizlerin arasina donecek

canım allah şifa versin en kısa zamanda iyi haberlerini alırsınız inş

canım çok çok geçmiş olsun.allah acil şifalar versin inşallah.moralinizi yüksek tutun.allahın izniyle iyileşip aranıza dönecek......dualarımız sizlerle....

çok çok geçmişolsun.
inşallah önemli birşeyi yoktur ve biran önce sağlığına kavuşur.
allah sizin de yardımcınız olsun...
iyi haberlerini alırız inşallah...

çok geçmiş olsun. acil şifalar versin rabbim.
Allah yavrusuna ve size bağışlasın inşallah! :Saruboceq:

cok uzuldum canim cok...........iyisallah sagligina kavusur biran once,iyi haberlerle yazarsin bize,,,,,,,,,,,:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bugün 4. gün hala aynı hiç müdahale edilmyo bekleyip görüceez diyo doktoru yarın geldiginizde çok iyide diyebilirim öldüde dedi çok zor ya bilinci açık hiç yarasi yok ama beyin kemigi kırılmış beyin zarar görmüş diolar dün babam girmişti yanına gözlerim görmüyo gibi demiş zaten günde bir kez 2 dakika bir kişi alıyolar yanına allahım yardımcımız olsun ogluna bagışlasın cok zor cok kötü bi durum ama allahım beterinden saklasın hepinizden allah razı olsun iyi dilekleriiz için

yine hastanede bizimkiler inşallah güzel bişiler olur bende size güzel haberler veririm

Allah yavrusuna bagislasin onu, allah en kisa zamanda acil sifalar versin canim...:Saruboceq:

Cok üzüldüm, sabirli olun icinizi ferah tutmaya calissin yanina giderseniz 2 dakika bile olsa ona sevginizi ihtiyaciniz oldugnu hissetirin ve söyleyin...:çok üzgünüm:

Offf bogazim dügümlendi inan, allah yardimcisi olsun...:çok üzgünüm::Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım rabbim şifasını versin.eğer biliyosanız salatı tefrice duasını okuyun rabbim inşallah çare olur.dualarım sizinle :KK43:

bugünde annem girmiş yanına ogluma iyi bak demiş aglamış kac gündür sadece serum veriyolardı bu gün bide su verceklermiş yavaş yavaş sıvı gıdalara başlayacaklarmış iyi demişler ama detaylı bilgi yarın verilecekmiş sagolun kızlar cok destek oluyosunuz şizlerle paylaşmak güzel

Allah korusun ablani canim cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda bu skntilari atlatir canim Rabbim yaninda olsun ablanin...insallah hayirli haberler verirsin canim

X