Allah rzas iin ablama Dua edermisiiz

livaza

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
1.191
4
2 saat filan oldu ögreneli hastaedeymiş tam bilmiyorum nesi var annemle eşim gittiler bakmaya sanımı kaza olmuş rabbim herşeyin ama herşeyin hayırlısını versin cocugum yok diye üzülüyodum ama az önce annemi o halde görünce cok kötü oldum daha babamın haberi yok sıkıntılı stresli güler bizi bekliyo r allahım yardımcımız olsun öğrendikce ayrıntıları yazarım belki bi sürede cevap veremem yazdıklarınıza ama lütfen dua edin senağlama

şimdiden allah razı olsun hiç aklıma gelmezdi böle bi konu acacagım şimdi eşim aradı başından darbe almış yogun bakımdaymış uyutuyolarmış kızlar ne olur dua edin yazık 6 yaşında oglu var lütfen allah ogluna bagışlasın onu

Allah yar ve yardımcısı olsun
sizlere sabır ve dayanma gücü versin ki ona yoğun bakın günlerinde bol dua edebilesiniz

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin canım. Dualarımız seninle. Sizlerede sabır diliyorum, iyi şeyler düşünün.

yuce Rbbim onu ogluna ve sıze bagıslasın...dualarmız senınle ve ablanla...sabır dılıyorum metanetlı ol senden cok sey bekleyenler olacaktır guclu ol canım acıyı veren rebbım sanrınıda verır durumunu haberdar et emı!

sagolun arkadaşlar kötü bi kaza olmuş cok kan kaybetmiş dr lar bişi demiyomuş bütün tetkik tahlil filmler olmadan rabbim sen yardım et aile içi olaylar biteli rahat bi nefes alalı 3 aycık olmuştu nezaman kalkıcak bu kara bulutlar üstümüzden imtihan dünyası işte

ayy cnm çok geçmiş olsun. allahım acil şifalar versin çocuğuna bağışlasın ablacığını inş iyi haberlereini burdan alıcağımızı düşünüyorum.

canım Allah acil şifalar versin inşallah biran önce iyileşip eşinin çocuğunun ve de sizlerin arasına döner:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Çok Geçmiş Olsun..Allah Sevdiklerine Bağışlasın.. :Saruboceq:

Çok geçmiş olsun canım Rabbim yardımcınız olsun.İnşallah iyi haberleri alırsın tez zamanda sağlığına kavuşur.

Canım çok geçmiş olsun...
Rabbim acil şifasını versin .
Ablanızı size ve ailesine bağışlasın....

cok gecmıs olsun
allah acıl sıfa versın cocuguna bagısalsın yar ve yardımcısı olsun ısallah

Çok geçmiş olsun..
Allah tez zamanda şifasını verir inşallah..
iyi haberlerinizi bekliyoruz

Allahım ablanı yavrusuna ve tüm sevdiklerine bağışlasın. son mesajından beri üç saat geçmiş. umarım ablacığın iyiye gidiyordur. haber alınca bizede bildir. dualarımız sizinle...

canlarım cok sagolun dualarınız için eşimle annemler hastanedeydi şimdi geldiler beklenecek bişi yok demişlerva hastanede önce allaha sonra dr lara emanet kafa kemiginde kırıklar varmış yüzünün bi tarafı sürtmüş yere 1 hafta filan kalırmış yogun bakımda ne olcak bilmiyorum bugünkü gelişmeler bunlar allahım sonumuzu hayır eylesin dert verip dermen aratmasın

:Saruboceq: derdi veren rabbim dermanını da vericektir inşallah.... acil şifalar diliyorum... kalbim ve dualarım sizinle:KK43:.... :Saruboceq:

canlarım cok sagolun dualarınız için eşimle annemler hastanedeydi şimdi geldiler beklenecek bişi yok demişlerva hastanede önce allaha sonra dr lara emanet kafa kemiginde kırıklar varmış yüzünün bi tarafı sürtmüş yere 1 hafta filan kalırmış yogun bakımda ne olcak bilmiyorum bugünkü gelişmeler bunlar allahım sonumuzu hayır eylesin dert verip dermen aratmasın

canım ya.. nasıl üzüldüm anlatamam. Allahım tez günde şifalar versin.

Allah herşeyin hayırlısını versin ve yardımcınız olsun. Dilerim tez zamanda iyileşir.

X