Allah'ım ne olur mizahı kuvvetli, geyiği kaliteli, buluttan nem kapmayan, ota b.ka alınmayanlar gelsin amin

Neyse şurada sessiz sessiz okuyim ben belki bana dejavu olur arada 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Fındıkta iyi para var 😎
Ahh be calcicim keşke onca yıl okumadan önce tanısaydım seni belki daha erken bu nasihatte bulunurdun.
Kim bilir belki şimdiye köşeyi dönmüştük.
Neyse bazı şeyleri telafi etmek için hala geç değil 😂
Sen 2.çocuğa hazırlanırken ben kadrolu bekarlıktan dolayı emekliliğe doğru adım adım ilerliyorum.
Bekarlığımdan mütevellit hala genç ve sağlıklıyım.
Sanırım bu sitede değişmeyen yegane şey 😉
Bir tanede kurdeleli kadın vardı trol o geldi aklıma bak. Yüzüstü yatınca bebeğine bir şey olduğunu düşünen falan üşenmeden yazardı uzun uzun 😂
Genç ve kanı hızlı akan bir kk kullanıcısı olarak staj yaptığım dönemlerde böyle bir konuya şahit olmuştum sanırım. Böyle ikonik bir konuya şahit olanlardan biri olduğum için kendimle iftihar ediyorum. 😂

Ahh be calcicim keşke onca yıl okumadan önce tanısaydım seni belki daha erken bu nasihatte bulunurdun.
Kim bilir belki şimdiye köşeyi dönmüştük.
Neyse bazı şeyleri telafi etmek için hala geç değil 😂
Sen 2.çocuğa hazırlanırken ben kadrolu bekarlıktan dolayı emekliliğe doğru adım adım ilerliyorum.
Bekarlığımdan mütevellit hala genç ve sağlıklıyım.
Sanırım bu sitede değişmeyen yegane şey 😉

Genç ve kanı hızlı akan bir kk kullanıcısı olarak staj yaptığım dönemlerde böyle bir konuya şahit olmuştum sanırım. Böyle ikonik bir konuya şahit olanlardan biri olduğum için kendimle iftihar ediyorum. 😂
Ay yok fındık deme bana ne toplarım ne parasını alırım. Evlenince hele çocuk olunca çoküp gidiyorsun🤪

Asıl kullanıcı adını söylersen gelebilirsin. :ıslık:
Demek beni aranıza almak için şart koşuyorsunuz aman Allahım dışlanıyor muyum:110: ben kendimi yanlış izah ettim iki sene öncesinde kk’da üyeliğim vardı güzel arkadaşlıklar edinmiştim ama o üyeliği iptal etmek zorunda kaldım yani iki üyeliğim yok tek hesabım bu.

Demek beni aranıza almak için şart koşuyorsunuz aman Allahım dışlanıyor muyum:110: ben kendimi yanlış izah ettim iki sene öncesinde kk’da üyeliğim vardı güzel arkadaşlıklar edinmiştim ama o üyeliği iptal etmek zorunda kaldım yani iki üyeliğim yok tek hesabım bu.
Kimsin acaba ya merak ettim ben seni dünkü konudan 🤣🤣🤣

X