Allah'ım ne olur mizahı kuvvetli, geyiği kaliteli, buluttan nem kapmayan, ota b.ka alınmayanlar gelsin amin

Kızlar bu platformda okuduğunuz en acayip şey ne :KK70: aslında acaio dedikodular döner burada kafa Bi grup kurulsa
Bide şey vardı eşi gay çıkmıştı yurt dışındaydı kadın napacam felan demişti herkeste boşan kurtul ne demek napacam felan diye sert yorumlar yapınca herkese beddua etmişti bütün kk ya🤣🤣

Bide şey vardı eşi gay çıkmıştı yurt dışındaydı kadın napacam felan demişti herkeste boşan kurtul ne demek napacam felan diye sert yorumlar yapınca herkese beddua etmişti bütün kk ya🤣🤣
Ben onu kaçırmışım 🤔

Bi üye vardı isim vermek yasaktır diye yazmıyorum ben onu unutamıyorum. Sevgilisi evliydi binlerce yorum yapılmıştı ahahah kesin troldü ama olsun ne eğlenmiştik. Acayip değildi ama eğlenceliydi 😅😅
Acaip eleştirenler olmuştur çünkü üyelerin yarısı aldatılıyor yarısı bebek istiyor birde aldatıldığını bildiği halde halde bebek yapanlar var birde olaydan bağımsız dedikodu okuyum az yorum yapıp ortalug garuşturuyum diyenler var 😀

Zaten konu sahibi haklı bulunmayınca çirkefe bağlıyorsa o konu çok eğlenceli oluyor 🙈😅
Aynen sonra olay mizaha döndü zaten biri sınava girecekti abla benim sınavım var bana beddua etme maazallah geçemem felan dedi bizde niye söylüyorsun kesin beddua etti sana da demiştik 🤣🤣🤣

X