allık önerebilirmisiniz ?

Merhaba kızlar tavsiye edebilceğiniz allık varmı ?

Ne renk arıyorsun canım ben kendi kullandıklarımdan yola çıkarak sana birkaç öneride bulunayım.
MAC'in allıkları çok iyidir özelikle şeftali tonlu, hafif ışıltılı Peachykeen 7-8 saat kalan, tazeleme gerektirmeyen bir allık pembe tonlu Pink Swoon mat ama çok kalıcı, çok pigmentli bir allık kesinlikle verilen her kuruşu hak ediyor.
Uygun fiyatlı bir öneri itersen The Balm'ın allıkları derim her rengi çok iyidir, öneririm.
Maybelline, L'oreal pek önermiyorum açıkcası ben 10 tane olup bir kenarda duracağına 2-3 tane işime yarayan renk olsun tam olsun dediğim için sana MAC, The Balm öneririm.
Fiyat sorun değil dersen Chanel, Nars, Benefit'i de öneririm.:)

Ben kozmetikte makyajda özellikle flormardan vazgeçmem çok güveniyorum bu markaya ve her ürününden açayip memnunum benim senelerdir kullandığım terracota allığım flormar 41 numara bebek pembesi çok güzeldir tavsiye ederim.

ben pastel kullanıyorum :) hem uygun fiyatlı, kalıcılığı fena değil, mat, özellikle pembesi her tene gidebilecek joker bir renk bence

M.A.C kesinlikle tavsiye edebilrim. Terracotta allık tonlarına emın ol bayılacaksın. Face Gümrük Moda
insatgram gumruk_moda dan bı bak derım sana

Nars sarı parlak bişey almıştım zamanında ama hiç kullanamıyorum hafif parlaklık verir cildime diye düşünmüştüm ama ben mi kullanmayı beceremedim acaba??

Merhaba kızlar tavsiye edebilceğiniz allık varmı ?

Allığın markasına rengine karar vermeden önce cildinin alt tonunu belirle derim canım, şeftalimi sana daha çok yakışıyor ya da pembe mi,,, Yanlış alınan kozmetik ürünleri bir süre sonra bir kenara atılıp unutuluyor çünkü

Ben the Balm allıklarını öneririm, gratiste indirime giriyorlar %50 ye kaadar düşüyor fiyatları :KK66:

Allığın markasına rengine karar vermeden önce cildinin alt tonunu belirle derim canım, şeftalimi sana daha çok yakışıyor ya da pembe mi,,, Yanlış alınan kozmetik ürünleri bir süre sonra bir kenara atılıp unutuluyor çünkü

Ben the Balm allıklarını öneririm, gratiste indirime giriyorlar %50 ye kaadar düşüyor fiyatları :KK66:
Zaten o yanlış alınan kozmetik ve kıyafetler insanın canını sıkıyor,burası çok faydalı o yüzden,birbirimizden aldığımız fikirlerle doğru alışveriş yapma şansımız oluyor:KK52:

Ben de ilk mac ve nars ı duydum bu konuda ama cildim zaten biraz al al o yüzden çok renkli durdu bana body shop un allığını çok beğendim kullanınca da çok belirgin diil ama iltifat alıyor kızlar ışıltılı biraz:21:

Ben de ilk mac ve nars ı duydum bu konuda ama cildim zaten biraz al al o yüzden çok renkli durdu bana body shop un allığını çok beğendim kullanınca da çok belirgin diil ama iltifat alıyor kızlar ışıltılı biraz:21:

selammm,

Ben,"fusion beauty" " allığını kullanıyorum ve çok memnunum.Farklı ürünler bol çeşitlilik indirimler mevcut.Dilerseniz siteye bir göz atın:) Linki,,,

Son düzenleyen: Moderatör:
verdiğiniz adreste satılan ürünler sahte.
Yine ön yargı!! Siteyi neden karalıyorsunuz anlamadım! Bu sitenin binlerce müşterisi var yaptığınız hiç etik değil! Tüm ürünler orjinaldir.Orjinal olmayan bir ürünü ispat edin bu kadar kndinize güveniyorsanız ve sahte olduğundan eminseniz..Yazık ama..Bu sitede ki tüm ürünler tekrar söylüyorum %100 ORJİNALDİR..

Ön yargıdan uzak bir yaşam diliyorum size..

Yine ön yargı!! Siteyi neden karalıyorsunuz anlamadım! Bu sitenin binlerce müşterisi var yaptığınız hiç etik değil! Tüm ürünler orjinaldir.Orjinal olmayan bir ürünü ispat edin bu kadar kndinize güveniyorsanız ve sahte olduğundan eminseniz..Yazık ama..Bu sitede ki tüm ürünler tekrar söylüyorum %100 ORJİNALDİR..

Ön yargıdan uzak bir yaşam diliyorum size..
Bir kere alıntıladığım mesaj sizin ki değil ona bir bakın isterseniz. Yaftalamadan önce dikkatlice okuyun derim ben zira ben öyle yapıyorum. Ben nursenacatal adlı kullanıcının mesajını alıntıladım. Bu kişinin verdiği adreste satılan ürünlerin sahte olduğunu anlamak için kozmetoloji diplomasına ihtiyaç yok. Urban Decay'in mesela naked 5 diye bir paleti yok hiç olmadı.
Haa sizin verdiğiniz siteye gelince strawberrynet yani... ben bu siteden yıllarca alışveriş yaptım ta ki gümrük yasağı çıkana kadar. Şimdi strawberrynet Türkiyeye gönderilerine yeniden başladığından PR'a yüklenmiş anladığım kadarıyla. Sizin üyeliğinizde buna en büyük örnek.

nars orgazm allık çok meşhur ama çok duyulmasın yaygınlaşmasında istiyorum ne yapsam söylesem mı kı sana??
ulaşabileceğim bir nars mağazası olmadığı için onun muadili olan hot mama yı aldım yalnız ben onu da tavsiye ederim.mac çok iyi bi marka onun allıkları da dolayısyla iyi ama pahalı biraz.

Allığı evde kendinizde yapabilirsiniz aslında netten araştırın ingilizceniz varsa.Kimseye bağımlı olmadan kendi renk tonunuzu yaratın:KK70:

X