Bursa Aşılama doktor önerisi

serappp809

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
88
17
24
Merhaba arkadaslar bizim 1,5 senedir sebepsiz infertilite. Artık aşılama yaptırmak istiyoruz bursada tavsiye edebileceginiz doktor varmı? Maddi olarak sınırlıyız ve sömürülmek istemiyoruz. Var mı memnun kaldıgınız önerebilceginiz yerler

Merhaba arkadaslar bizim 1,5 senedir sebepsiz infertilite. Artık aşılama yaptırmak istiyoruz bursada tavsiye edebileceginiz doktor varmı? Maddi olarak sınırlıyız ve sömürülmek istemiyoruz. Var mı memnun kaldıgınız önerebilceginiz yerler
Bende doktor arıyorum aşılama için hiç görüştüğünüz yer var mı

Bursada eurofertili cok duydum ama hiç gitmedim. Hayat hastanesinde merve hanıma gidiyorum ben aşılama yaptırmadım ama muaynede kendisinden memnun kaldım

Uludağ üniversitesini tavsiye ederim bi dünya para vermene gerek yok bedava yapıyorlar 2 denemeden sonrada tüp bebek hakkın doğuyor canım

Randevuyu 2 ay sonraya bulabildim anca. Siz orada mı yaptırdınız aşılamayı hemen yapıyorlarmı ben sıraya alıyorlar sıra cok geç geliyor diye duydum oyuzden beklemek istemedik

Anladım siz nasıl randevu aldınız acaba? Ben googlea yazıp giriyorum siteye ordan intertiliteden alıyorum ama doktor adı falan cıkmıyor dogru mu aldım bilmiyorum

Bursada eurofertili cok duydum ama hiç gitmedim. Hayat hastanesinde merve hanıma gidiyorum ben aşılama yaptırmadım ama muaynede kendisinden memnun kaldım
Bahçeci tüp Bebek merkezi aşılama yapıyor mu bende onun için görüşmeye gidicem. Labaratuvar önemli olan

Anladım siz nasıl randevu aldınız acaba? Ben googlea yazıp giriyorum siteye ordan intertiliteden alıyorum ama doktor adı falan cıkmıyor dogru mu aldım bilmiyorum
Doğru ama erken randevu almak istiyorsan direk hastaneye kadın doğum infertilife bölümüne git daha erken tarih verebiliyorlar ekip halinde çalışıyorlarmış 30 kişilik ekip

Burda herkes aşılama icin cok yüksek fiyatlar yazmıstı ben korkuyordum bana yüksek gelmisti 20-30 bin tl ama ben bursada özele gittim hiç yüksek bi fiyat cıkmadı önemli olan doktorun sana yazdıgı ilaçlarmış meğer. Herkesin tedavisi farklı kimisinin ilacı cok oldugu icin oda yüksek fiyat oluyormus. Benim ilaclarımda az ve cok pahalı degil. 10.000i bile bulmayacak yaptırırsam ama daha kararsızım olmazsa diye korkuyorum

X