almanyadan tup bebek tedavisi olan varmi?yasadiklarimizi paylasalim .

Canim bende nacizene fikrimi soylemek Istiyorum.ben kasim 2014 de essende 3.cu denememi yaptim.prof katzorke da. Ama okadar ilgisiz okadar konusmaya selam bile vermeye aciz bir drduki anlatilmaz.. yapilan onerilen uygulanan hicbir degisik birsey olmadi 3.cu denememde. Toplamda 11 yumurta alindi benden ve ertesi gun sadece elde 5 yumurta kalmisti.bu zaten yumurtalarin tam olgunluguna ulasmadan toplandiginin isaretiydi bence.ben blastosist icin kagit imzalamistim cunku 130 euro ekstra aliyorlar bu islem icin. Ve isin en aci tarafi elde kalan 5 yumurtayi sirf 130 euro fazla alsinlar diye 5 gune kadar beklettiler hepsini, ve yumurtalar 5 gune kadar dayanmadi.transfere gittigim gun catala uzandim transfer yapilicak ve dr bana hala durumu anlatmiyo. Bende baslangictan beri 3 yumurta transferi istemistim ama dr 2 de israr etmisti.tam transfer ensasinda gulerek yoksa 3 embriyomu var diye sorunca gercegi biyologtan ogrendim.ne 3 embriyosu dedi, senin butun embriyolarin gelisimini durdurdu geriye birtane kaldi oda zaten kotu durumda onu transfer edicez simdi deyince o an nasil agladim anlatamam.simdi bunun insafla insanlikla ve akilla hicbir izahi yok benim icin.egerki embriyolarin durumu iyi degildi 5 gune kadar beklenicegine erkenden aranip gel denebilirdi...birde bana transfer oncesi sorulabilirdi durum boyle boyle .belki ben son hakkim bitmesin diye transferi red edebilirdim.cunku sonucta elde embriyo kalmamis son birtane gelisimini durdurmus embriyo transferi nedemek.ve birde ben sormasam belku bana demuceklerdi bile.ve ben hala bir suphe icindeyim belki bana hic embriyo transfer edilmedi diye dusunuyorum..
iste arkadasim kusura bakma cokcok uzun oldu ama bilgin olsun diye herseyi anlatmak istedim..tedavimiyi gecmedi diye boyle konustugum dusunulebilir.ama yazilarim okunursa tedavi basladigim andan itibaren klinigin ilgisiz drun cok suratsiz ve alakasiz olduguyla ilgilu ilkandan itibaren isinamadimi yazmistim.
sanada tedavinde olumlu sonuclar almani diliyorum..insaalah yuzun guler..
İnanmıyorum insan nasıl bu kadar vicdansız olabilir ya. Başka deneme hakkın kalmadı mı şimdi İKK ve knappschaft hepsini karşiliyor tedavinin haberiniz olsun 3 hakkınız var inşaallah bir hakkın daha vardır Düsseldorfa termin var bakalım nasıl bir tedavi düşünüyorlar içime sinmezse başka yer araştırırım. Çünkü deneme tahtası değil her negatif de birazdaha azalıyorum..Bu son olsun istiyorum. .ve dilimden gönlümden hayırlısı diliyorum..

Bende buyazdiklarina benzerbir durim yasadim daha 1ay olmadi her sey cok iyi güzel Embryo lar mukkemmel bir gun once 5 adrt rn iyi kalitede dediler transafer gunu yalanmi gercekmi bilmiyorum ama gunahlari boynuna ben inanmiyorum 1adet iyi kalmisda bilmem nneymis bir ay cektigimz eziyetler hava oldu ama hakkimi helal etmiyorum DARMSTADT KINDERWUNSCH yapmistim frau bilgic iyi niri ama cihazlari yok iyi bir yer degil gut isteyen varsa bidaha dusunsun derim

Sende aynisini yasamissin canim ya.hemde pespese yasamisiz :KK43:
Bende hakkimi helal etmiyorum canimmm..okadar eziyet uzuntu heyecan hepsi klinikteki drlar icin sadece para.

İnanmıyorum insan nasıl bu kadar vicdansız olabilir ya. Başka deneme hakkın kalmadı mı şimdi İKK ve knappschaft hepsini karşiliyor tedavinin haberiniz olsun 3 hakkınız var inşaallah bir hakkın daha vardır Düsseldorfa termin var bakalım nasıl bir tedavi düşünüyorlar içime sinmezse başka yer araştırırım. Çünkü deneme tahtası değil her negatif de birazdaha azalıyorum..Bu son olsun istiyorum. .ve dilimden gönlümden hayırlısı diliyorum..

Gercekten ben bile hala inanamiyorum olanlara.ki baslamadan oncede bu klinik cok iyi biryer diye duyup arastirip gitmistim.ama hersey herkes icin ayni olmuyormus malesef :KK43:
Haklarim bitti canim benim ya :KK43: zaten essendeki bu kotu durumdan sonra sanirim psikolojimde artik kaldirmicak gibu geliyo bana.ustelik 3 denemeden sonra bana kalan tartidaki 5 kg fazlalik oldu :)
Simdi o 5 kg veremiyorumda malesef

Gercekten ben bile hala inanamiyorum olanlara.ki baslamadan oncede bu klinik cok iyi biryer diye duyup arastirip gitmistim.ama hersey herkes icin ayni olmuyormus malesef :KK43:
Haklarim bitti canim benim ya :KK43: zaten essendeki bu kotu durumdan sonra sanirim psikolojimde artik kaldirmicak gibu geliyo bana.ustelik 3 denemeden sonra bana kalan tartidaki 5 kg fazlalik oldu :)
Simdi o 5 kg veremiyorumda malesef
Burda hakkın kalmadıysa biraz para biriktirip Türkiye de denersin canım. .Hastahane Dr ne kadar iyi olursa olsun rabbim ol demedikçe olmaz. Hayırlı zamanda kucaklarımız dolsun allah korkusu olan vicdan sahibi insanlarla karşilaştırsın rabbim

Amin canim dualarin icin coookkkk tebrik ediyorum Allahim yavrunu sana esine bagisladin uzun omur versin.Düsseldorf daki merkezin tlf yazabilirmisin bebegini opyrm

amin canim allah razi olsun allahim cümlemize nasip etsin. hayirli saglikli evlatlar versin. amin❤️

tabi ki kinderwunschzentrum düsseldorf kö diye geciYor tel:+49 (0) 211 3113550 numarasi. praxiste iki doktor calisiyor sadece ortam sakin. frau dr. emde birde fr. dr behler var. benim doktorum dr. behler idi biraz sert durusu var tam alman ama cok anlayisli bide isini iyi bilen güven veren bi doktor. hic bir zaman sirf para olsun extra tedavi olsun diye hareket etmedi. benim gibi cok zor olan durumda bile cok iyi tedavi uygulayip takip etti. düsük dozda ilac tedavisinde bile cok yumurta olusmustu bende dogru devam tedavi ve zamaninda yumurta alimiyla ve transferden sonraki iyi takiple güzel bi sekilde sIkintisiz atlatmistim elhamdulillah. erken yumos toplandigi icin 10 olgun yumurta toplanmisti sadece ama besi döllenmisti iki gün sonra iki tane biri dört biri bes hücreli transfer edilmisti. biri tuttu cok sükür. allahim herkese nasip etsin bol bol saglikli bebisler versin. amin❤️

biraz uzun oldu yazim ama tam tekmil yazim dedim bilgi olsun diye. allahim kucaklarimizi doldursun. amin❤️

allahim bizleri hayirli kisilerle karsilastirsin. amin bütün arkadaslarim allahim hakkimizda hayirlisini ve kolayligini versin. amin. cok hassas bir konu ve cok zor bir imtihan. allahim kucaklarimizi doldursun. amin

ben burdaki arkadaslarin bilgisi olsun diye yaziyorum sigortalarda AOK yi da arastirin aokdada üc deneme hakki var. yarisini direk karsiliyorlar yarisini transfer olduktan sonra belgeleri sundugun zaman aninda geri veriyorlar. bide her yerde subeleri var cok ilgililer ondan dolayi biz knappschafta degil aokya gecmistik esimle. allahim cümlemize kolaylik versin amin. dualarimdasiniz❤️

amin canim allah razi olsun allahim cümlemize nasip etsin. hayirli saglikli evlatlar versin. amin❤️

tabi ki kinderwunschzentrum düsseldorf kö diye geciYor tel:+49 (0) 211 3113550 numarasi. praxiste iki doktor calisiyor sadece ortam sakin. frau dr. emde birde fr. dr behler var. benim doktorum dr. behler idi biraz sert durusu var tam alman ama cok anlayisli bide isini iyi bilen güven veren bi doktor. hic bir zaman sirf para olsun extra tedavi olsun diye hareket etmedi. benim gibi cok zor olan durumda bile cok iyi tedavi uygulayip takip etti. düsük dozda ilac tedavisinde bile cok yumurta olusmustu bende dogru devam tedavi ve zamaninda yumurta alimiyla ve transferden sonraki iyi takiple güzel bi sekilde sIkintisiz atlatmistim elhamdulillah. erken yumos toplandigi icin 10 olgun yumurta toplanmisti sadece ama besi döllenmisti iki gün sonra iki tane biri dört biri bes hücreli transfer edilmisti. biri tuttu cok sükür. allahim herkese nasip etsin bol bol saglikli bebisler versin. amin❤️

biraz uzun oldu yazim ama tam tekmil yazim dedim bilgi olsun diye. allahim kucaklarimizi doldursun. amin❤️
Amin canim insallah tez zamanda Allahim banada yasatir.xoook saol Allah razi olsun optm

Ami
Burda hakkın kalmadıysa biraz para biriktirip Türkiye de denersin canım. .Hastahane Dr ne kadar iyi olursa olsun rabbim ol demedikçe olmaz. Hayırlı zamanda kucaklarımız dolsun allah korkusu olan vicdan sahibi insanlarla karşilaştırsın rabbim

Amin canim..evet cok haklisin..yaradan ol demezse olmuyor..

Merhaba arkadaslar... herkes bir sessizlige burundu... nasilsiniz ? Tedavide olan arkadaslar vardi nasil sonuclandi?
Insaallah hepimiz dilegimize kavusuruz..

ağlamak istiyorum kımse yardımcı olmuyoooooooooor:KK43:((((((((((((((((((
ya ben küraj oldum 2.ci adetimde dondurulmuş embrıyo transferı için erken mi değilmi bilğisi olan ltfen yazsıınn

ya ben küraj oldum 2.ci adetimde dondurulmuş embrıyo transferı için erken mi değilmi bilğisi olan ltfen yazsıınn
Doktorun olur dediyse olur canim. Ben de düsükten sonra ikinci adetimde basladim.

Bence çok erken keşke biraz bekleseydin rahmin kendini temizleseydi dr la konuş hayırlısı olsun. .

Merhaba arkadaslar bende ilk tedavimj Dusseldorfta yapmistim. Hic ama hic memnun kalmadim. 15 yumurtaliktan hic biri döllenme olmamisti. Cunku catlatma ignesinin saatini tutturamamislar ve kalitesi cok dusuktu. Simdi Remscheid dr.Luchaus dayim. Burda 32 yumurtalik toplandi 16 tanesi dollendi. 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edildi ama sonuc negatif oldu. Ama burdaki tedavimden ve doktorumdan okadar memnunumki bdnim hala umudum var. Simdi dondurulmuslarla ikinci transferimzi yapicazm yadin us kontrolum var daha sonra transfer gerceklesicek insallah. Remscheid yakinlarinda olan varsa siddetle oneriyorum size.kisiye ozel tedavi ve ilac. Guler yuz ve ilgi. Herseyden memnunum. ilk trahsferimde her sey eksiksiz ve iyi ilerliyodu ama Allah ol demeyince olmadi malesef. simdi ikinci transferim icin kendimi hazifladim. Allah yuzumuzu guldursun karnimizi ve kucagimizi bos birakmasin insallah

Interdisziplinäres Kinderwunszentum völliger str. Deki ama tabikide ben beğenmedim olumsuz oldu diyede genel olarak kötüleyemem illaki ordada olumlu sonuç alip memnun kalanda vardir. Herşey Allahtan doktor bahane aslinda. ALLAH OL dedikten sonra doktora bile ggerek kalmaz

Interdisziplinäres Kinderwunszentum völliger str. Deki ama tabikide ben beğenmedim olumsuz oldu diyede genel olarak kötüleyemem illaki ordada olumlu sonuç alip memnun kalanda vardir. Herşey Allahtan doktor bahane aslinda. ALLAH OL dedikten sonra doktora bile ggerek kalmaz
Evet aynen canım rabbim hayırlısını nasip eylesin insaaallah. .vicdanlı dr denk getirsin hepimizi. .

X