Almere de yaşayan arkadaşlar tanışalım..

Simdi baktim da, trenle en az bir bucuk saat burdan oraya, gitmedim daha hic Almereye. Nasil bi yer, degisik kendine ozgu biseyleri var mi oranin? Gezmeye deger mi?

evet anladim vallah bende cok istiyorum biran once su dili ogrenmeyi. disari falan ciktigim zaman kimseyle muhabbet kuramiyorum ancak marketteki kasiyerle cat pat biseyler demeye calisiyorum onlarda anladi artik dil bilmedigimi :)

evet cnm 1,5 - 2 saat falan rotterdam cunku amsterdam buraya 40 dk falan suruyo kaynanamlarda orda gidip geldigimiz icin biliyorum. almerenin degisik ozgu derken daha ben geleli 3 bucuk ay oldu ama gezdigim kadariyla almereyi ben cok begeniyorum. amsterdam yada rotterdam gibi kalabalik degil sakin guzel. cocuk buyutmek icin ideal bi yer :) ve ayrica seti gordunmu buraya yakin benim en cok sevdigim yer orasi denizi cok sevdigimden set ilgimi cok cekti. simdilik bu kadar esim isten geldiginde sorarim oyle ilginc yerlerini. cunku bizde gezmek icin cogu zaman farkli yerlere goturuyo esim amsterdam rotterdam lelystad zandaam vs gibi yerler. neden bilmiyorum belki ilk burayi gordum diye ama almereyi cok sevdim.

Him, gezmek isterim dedigin seti, bakalim su aralar olmaz cunku yaklasik 4 hafta Turkiye'de olacagim cumadan itibaren. Sen ogrenirsen guzel yerleri soylersin bizde severiz esimle gezmeyi, Roterdam'a gelip gidiyorsaniz bekleriz misafiri cok severiz ailecek. ozel mesaj gonderemiyorum halen, gonderebilseydim yazardim msn adresimi filan.

anladim, ay ne guzel bende gidebilsem keske tr ye annemleri cok ozledim
insallah bizde severiz misafiri bekleriz buyrun gelin. bende ozel mesaj gonderemiyorum malesef.

bu arada test sonucum da geldi ogrenme seviyesine snel iyi not vermisler. hayirlisi bakalim. ben en dusuk seviyeden baslamak istiyodum bilerek bi kac soruyada yanlis cevap vermistim ama hayirlisi buymus demekki.

Hollandaya hosgeldin canim...umarim cabuk alisir ve okul hayatinda basarili olursun...Bende 3 bucuk yil oldu geleli.okulum bitti..Okul hakkinda merak ettiklerini sorabilirsin..
Bende arnhemde yasiyorum...
Doei a.s.
Merhaba hala Hollanda'da mısınız?
çok uzun yıllar olmuş çok yaşamak isterdim orda çok şanslısınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…