alt bacak inceltmek için bildiğiniz hareket var mı?

be00ste

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
350
26
34
Merhaba arkadaşlar,
Benim üst bölgem ince fakat kalça basen bacak ve malesef alt bacaklarım( baldırlarım) oldukça kalın:KK43:
Mari Winsor Pilates Buns & Thigh hareketleri yapmaya başladım ancak bu sadece basen ve kalçaya etki ediyor. Bacaklarım için;
http://www.youtube.com/watch?v=mGvzVjuY8SY
bunu da yapıyordum fakat okulum ve sınavlarımdan dolayı pek fırsat bulamıyorum bu aralar yapmaya.
Ancak alt bacaklarıma bir çare bulamadım :KK43:
önerileriniz var mı acaba?

Merhaba,
Benim de alt tarafım daha geniş, kilo aldığımda bacaklarıma ve popoma gider direkt.
Eğer fazla kilonuz varsa onları verin sadece egzersizle gidemez. Şekeri ve unu azaltın. Ben 4 sene önce çok güzel kilo vermiştin, bacaklarım incelmişti.
Callanetics + pilates ile. Esneme hareketleri yapın bol bol. zıplamalı hoplamalı sporlar yapmayın.
Bu hafta tekrar kilo verme programıma başladım ve bu yöntemi uyguluyorum. Bu sefer incelince sporu hiç bırakmıycam.

Merhaba,
Benim de alt tarafım daha geniş, kilo aldığımda bacaklarıma ve popoma gider direkt.
Eğer fazla kilonuz varsa onları verin sadece egzersizle gidemez. Şekeri ve unu azaltın. Ben 4 sene önce çok güzel kilo vermiştin, bacaklarım incelmişti.
Callanetics + pilates ile. Esneme hareketleri yapın bol bol. zıplamalı hoplamalı sporlar yapmayın.
Bu hafta tekrar kilo verme programıma başladım ve bu yöntemi uyguluyorum. Bu sefer incelince sporu hiç bırakmıycam.

Tesekkur ederim ben de pilatese ve kosu yapmaya karar verdim umarim artik bir ise yarar ben de rahatsizlik duymaya basladim kendimden artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bunun çözümü standing calf raise egzersizidir. eğer anatomik olarak aşırı bir kalınlık yoksa veya kilolu değil iseniz bu bölgesel antrenman işinize yarayacaktır. aynen bu isimle google de aratın karşınıza çıkar.yalnız bu hareketi yaparken kendinizi zorlamayın yani kasta yanma hissettiğinizde bırakın.ayak uçlarınız karşıya ,içe ve dışa dönük olmak üzere 3 farklı varyasyonda yapın. böylelikle bütün kısımlar çalışır ve erimeye başlar.

bunun çözümü standing calf raise egzersizidir. eğer anatomik olarak aşırı bir kalınlık yoksa veya kilolu değil iseniz bu bölgesel antrenman işinize yarayacaktır. aynen bu isimle google de aratın karşınıza çıkar.yalnız bu hareketi yaparken kendinizi zorlamayın yani kasta yanma hissettiğinizde bırakın.ayak uçlarınız karşıya ,içe ve dışa dönük olmak üzere 3 farklı varyasyonda yapın. böylelikle bütün kısımlar çalışır ve erimeye başlar.

Cok tesekkur ederim. sinavlarim nedeniyle spor yapamiyorum bu aralar :KK43: bacaklarim ve basenlerim rahatsiz ediyor sadece onun disinda fazla kilolu degilim. Alt kismimi eritebilsem kilolu gozukmeyecegim yani :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X