Alt komşudan hakaret ve üstü kapalı tehditler

sen neden çocukları susturuyorsun ki, beğenmeyen gitsin mustakil evde otursun, çocuklarına yazık değil mi tv açıyosun millet gurultuden rahatsız olmasın diye. hem kızı öğlen kapıya gelince neden istersen içeri bak diyorsun. öğlen saati yani, istersen evde tadilat yaptırırsın.
apartmanda yaşıyoruz hepimiz, gunduz olan gurultuye kusura bakmasınlar kimse karışamaz. hele ki çocuk gurultusune.

Eşim de öyle diyor onlar yüzünde TV izletemem yarım saatten fazla ev boydan boya halı zaten koskoca kadın ağzından çıkanı bilmiyor iki yaşındaki bebekten sınır bekliyor

Cocuklu ailelerden şikayet eden komşular a deli gözü ile bakıyorum ben.. Senin komşunun aklı fikri kavgada

aynen valla, bu olayın yılmaz savunucusuyum ben de.
insan çocuk sesinden rahatsız olur mu ya. bağırma çağırma değil, oyun oynamışlar çok mu.
aynı kişiler belalı komşuları olsa, sabah akşam karılarını döven komşuları olsa gak demez otururlar yerlerinde.
çocuklara yetiyor guçleri.

Susmayin bir daha ayni sey olur kapiniza gelirlerse bile iceriden kapiyi acmayacaginizi ve tekditlerine devam ettigi takdirde ivedi polis cagiracaginizi soyleyin devam ederse de gercekten cagirip sikayet edin pabuc birakmayin boylelerine bi ugrassinlarda bi daha yapamazlar

Komşunun derdi ses falan değil, kaos. En az kendisi kadar çirkef birine denk gelecek ki sesi kesilsin. Biri benim suçum olmadığı halde bana böyle mağaradan çıkmış gibi saldırsa asla suyuna gitmem. Aksine onu ne delirtiyorsa onu yaparım. Çünkü medeniyetsizler bu dilden anlar.

Bende çocuk sesinden gürültüsünden haz etmem ama düşünüyorum çocuk yani ne yapabilirsin ki
Kavga gürültü duymaktan iyidir herhalde

Bazı çocuklar gerçekten çok yaramaz ve sinir yıpratıcı olabiliyor ama anladığım kadarıyla siz de öyle bir durum da yok.
Tehdit falan çok ağır şeyler bunlar muhatap olmayın gerekirse polis çağırın gerçekten.

Siz zaten olmasi gerekeni yapıyormuşsunuz. Ayni durumda olsam hic tinlamam isterse bir tarafını yırtsın. bu nedenle çocuğumuda kendimide yıpratmam.Yöneticiye eğer tekrar kapima gelirse ve çirkinlesirse savciliğa gidecegini söyle. Şikayetler yönetici kanaliyla yapilir . Yöneticinin görevi bu. Belliki komşunuz huzursuzluktan zevk alıyor
Bazı insanları hic anlamiyorum sanki kendileri hiç çocuk olmamişlarda saksıda büyümüs gibi davraniyorlar.

Çocuk sesleri farklı. Mesela benim üstümde de çocuklu oturuyor sesler geliyor ama boş veriyorum çünki normal. Bazen koşuyor ama dediğim gibi rahatsız etmez. Anne babasının çıkardığı sesler daha rahatsız edici, ona da takmıyorum. Komşum var çocuklu, üstünde de çocuklu aile. Ama onlarda bir saat oturunca deliriyor insan, o üstteki çocuk öyle koşup zıplıyor ki sakin durmak mümkün değil. Tahammül edilemez. Gene de öldürmek filan tehdit insan ses var diye adam mı öldürür? Kafa gitmiş.

O kadar rahatsız oluyorsa bahçeli bir ev bulsun defolup gitsin

Apartman da yaşamasını bilmeyen kişi ya bahçeli evde oturucak yada kurallara uyumak

Ne yapsın kadın çocuklarını çivilesin mi
Kalmasına diye
Tv açma ses geldi top sesi hemde basket topu

Ben sizin yerinizde olsam bu öldürme kısmına takılırım. Eşinizle gidin konuşmaya böyle böyle bir ifade kullandınız özür dileyecek misiniz yoksa savcılığa mı şikayet edeyim diye. Eğer umrunda değilse savcılığa şikayet edin edilebiliyorsa

Bende bunu yazacaktım.
Tehtit ettiği için şikayet mi etseniz acaba
Beşki uslanır
Öyle ağrıma gitti ki anlatamam bir şey de diyemedim hep kusura bakmayın modunda konuşuyordum çocuk işte oluyor öyle diye.Bir daha olursa kesinlikle edeceğim durdukça koyuyor insana.

Esim dedi istersen abiyle konuşayım mi diye böyle konuşmaya hakkınız yok diye.Esi iyi birisi normal birisi en azından eşimle görüşüyorlar.Ben dün olayın şokuyla hayır dedim ama yöneticiye mesajla anlattım hepsini ben konuşurum dedi çok sinirlendim durdukça.Onlar şirret insan görmemişler

bırak ya. geceleri ve sabah çok erken saatlerde dikkat edin yeterli. zaten duvarlar çok ince. sizden çocuk sesi gelmese normal sohbet sesiniz falan da gidecek bu defa da konuşmayın mı diyecekti ruh hastası manyak? ben de sevmem çocuk gürültüsünü ama ne yapalım? koşma sesinden hele nefret ediyorum ama eğer çocuk koşma, yapmadan anlayacak yaşta değilse yapacak bir şey yok. koridora futbol kalesi falan kurup çocukla top oynayan manyaklar var mesela o kadarı fazla. ama çocuk burdan şuraya gitmiş zaten koşarak gider yani durmaz ki, bizim gibi yürümez onlar. hatta ben yürüyen çocuk görmedim sürekli koşarlar. niye çocuğa tv izletiyorsunuz? o aptal şeye maruz kalmasın. bu komşuyu da fazla sallamayın siz kendinizi bildikten sonra... hiçbir şey yapamaz.

önümüz bahar, yaz. havalar güzelleşiyor. çocukları arada dışarı çıkarın zira ben taraftar değilim çocuklar apartman dairesi gibi aslında küçük alanlarda sınırlı ve kapalı kalmasından. dışarı çıkıp enerjilerini atsınlar. ama bunu komşunuz için değil çocuğunuz için yapın.

ben küçükken evde futbol oynadığımı hatırlıyorum ama bizim altımızda kimse yoktu, zemindeydik ses üste gitmiş olsa şikayet ederlerdi ama eden olmadı. çok zevkli oluyordu ya. koca salonda top koşturmak. ama daha geniş alan olsa daha keyifli olurdu.

Çocuk koşma sesine ben de sinirleniyorum eski evde öyleydi şimdi en üst kata tasındık kurtulduk. Bu evler nasil bu kadar ses geçirebiliyor? İlerde evlenicem ama evi neye göre seçmeli bilemiyorum seste imkani yoo uyuyamam da çünkü.
Siz de haklisiniz aslinda eğer cokbgec vakitte ses olmuyorsa ama onlarda eve gelip dinlenmek ve sessizlik istiyor olabilir. Çalışanin halinden de çalışan anliyor acikcasi

Notere gidin ihtarname gönderin.

Aman benim çocuğum olsa ne yaparlardı acaba. Ben tehdit ettiği için polise şikayet ederdim. Ahlaksız kadın.

Arkadaşın çocuğu 6 yaşında değil biri 2 yaşında biri 4 çokta laftan anlayacak bir yaş değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…