Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım aşırı zemin kat 0 bile değil ben pencereyi açmayı bırak evde böcek falan baya var 😔 o gün kızımın alnını bişey ısırdı ama ne bilemiyorum
canim belediyeye bas vurdunuz mu? Evde iki kücük cocuk var. Belki birsekilde yardimci olurlar? Cok üzüldüm. Sevinmisdim ev cikti dediginde 😔 insallah en kisa zamanda gönlüne göre bir yer bulursun 😘

iyi bayramlar kizlar,

seminar üzerine seminar veriyorlar kac gündür, islerim hep kaliyor. Molalarda ve isden sonra uzun kalip biraz kalan isleri hal etmege calisiyorum.
Aksam pek kimse kalmiyor, baya rahat calisdim 😁 evde kiz beklemese, arada bir böyle gec cikmak cok daha iyi aslinda.
Persembe patronum telefon görüsmelerimi dinliyecek. Umarim memnun kalir. 4 ay bitiyor. Zaman nasil cabuk gecdi.

Selamlar arkadaşlar 🙋🏼‍♀️
Son hız toplanmaya devam ediyoruz. Bayram bize iş vesilesi oldu. Bu bayram da böyle geçsin bakalım.
Birikim olarak taşınma masraflarını koydum kenara. Tabii ki alınacak kalemleri bitmiyor. Her gün alsak bir şey alınır yani.
Hediyelik çikolata ve meyve sebze aldım biraz 150 TL gitti bile. Allah tan kıyafet ayakkabı çanta masrafı yok,geçen aylarda sırayla almıştım evdekilere. Onlar bu yazı rahat çıkarır. Keyfi bir kaç parça alınır belki.
kolay gelsin canim. Tasinmak cidden cok yorucu.

Selam kızlar hep okuyorum sizi ama yazmaya çok zaman yok.
Bu hafta tatildeyim, yoğunluğa kısa bir ara verdik.
Bayram sonrası size de daha çok zaman ayiracagim.
Harcama işleri çok garip bir hale döndü bizde, bütçe eşimde aylardir ama hiç birikim yok.
Bir tane kumbaram var birikim kaleminde, aklıma geldikce para atıyorum.
Gerçi herşey aşırı aşırı pahalı. Kızlık hazırlık ve stok da yapmak gerek.
Bu ay tekrar idareyi ele almam şart.
Ev ile ilgili planlar ve hayaller peşindeyiz. Seneye evi satıp daha düzgün bir konumda site içi 1+1 alma hayalim var.
Yılbaşında belki terfi de edersem borcu daha hızlı kapatırız, bunun için de birikim şart.
Onun dışında sürekli kitap okuyorum. Tatilde bile iki kitap bitti. Bayram bitene kadar iki tane daha var.

canim belediyeye bas vurdunuz mu? Evde iki kücük cocuk var. Belki birsekilde yardimci olurlar? Cok üzüldüm. Sevinmisdim ev cikti dediginde 😔 insallah en kisa zamanda gönlüne göre bir yer bulursun 😘
İnşallah canım başvurduk ama bişey çıkacağını sanmıyorum evin metre karesi size fazla bile diyor bir tanıdık belediye evleriyle ilgileniyor o bakacak bizim dosyaya inşallah erken çıkar çıkmasa bile biz bahara doğru çıkarız ev bulursak 🤗😘😘

Selâm altin kizlar 🙋🏻‍♀️
Yaklaşık on gündür çalışmadık ya ne iyi geldi bu izin bize, yalniz az kaldi bitiyor 😀
Tatilimizi yaptik, bayram keza öyle hiç açılmadığımız kadar acildik ilk dozlarsan sonra🙈
Eşim tatil dönüşü ikinci doz aşısını oldu Hiç yan etki olmadi onda ne şanslı.
Bana ilk doz bile yan etki yapmıştı hastalığı da atlattığım için biraz bekleyeyim diyorum.
Yarin da ablamlarla sahil yapacağız bu kez marmaraya, yakin olsun günü birlik olacağı için.
Ertesi gün de kızkardeşime sürpriz babyshower partisi hazırlayacağız 😇

Kurban kemiklerini kaynattim dün, biraz önce buz poşetleri ve karton bardaklara bolusturerek buzluğa koydum donduktan sonra çıkaracağım kaplarından.
Çok faydali kıyamıyorum.
Biraz kardeşlerime de veririm.

Tatil,bayram derken herkese hediyeler aldım.
Ama küçük Görümcem dikkat ediyorum da çok mutlu oluyor hiçbir zaman boş gelmiyorsun dedi.
Bayram zaten yil da iki kez bizde öyle aman aman kalabalik değiliz hepsine illâ alirim birşeyler, hoşuma da gidiyor hediye vermek.

Son düzenleme:
Selam kizlar,
dün kücük bir sinavdan gecdim isyerinde. Patronum telefon görüsmelerimi dinledi. Cok iyi gecti 🧿🎂☺️🤗
Isimi halen seviyorum, ama cidden kendime vakit ayirmanin ne kadar önemli oldugunu anladim. Buna biraz daha dikat edecegim.

Aksam annemle cocukla biraz yürüyüse cikayim diye düsündüm, ama hava cok sicak. Anneme iyi gelmiyor fazla sicaklik.

Sizlerde neker var neker yok?

T tatlu
minikkoala minikkoala
DDaffodil DDaffodil

nerdesiniz ya

Selam kizlar,
dün kücük bir sinavdan gecdim isyerinde. Patronum telefon görüsmelerimi dinledi. Cok iyi gecti 🧿🎂☺️🤗
Isimi halen seviyorum, ama cidden kendime vakit ayirmanin ne kadar önemli oldugunu anladim. Buna biraz daha dikat edecegim.

Aksam annemle cocukla biraz yürüyüse cikayim diye düsündüm, ama hava cok sicak. Anneme iyi gelmiyor fazla sicaklik.

Sizlerde neker var neker yok?

T tatlu
minikkoala minikkoala
DDaffodil DDaffodil

nerdesiniz ya
Hayirli olsun asmin 🤩
Ne zaman kutlama yapiyoruz 💃
Insanin kendine zaman ayirmasi şart iyi düşünmüşsün cnm.

İyi akşamlar kızlar. Biz eşya paketlemeye devam ediyoruz. Ne kadar az desem de bir dünya eşya var evde maalesef. Oysa kullanmadığım her şeyi veriyorum. Büyük boy kolilerle 6 tane kitap kolisi oldu sadece. kızların okuyup elde tutmak istemediklerini bağışladım bir de.
Giysi desem onları her sezon ayıklayıp veriyorum.
Ne kadar minimal olmak istesem de olmuyor bir türlü.
Kızım eve çıkarsa diye kullanılabilir ev eşyalarını da atamiyorum. Halılar,masa takımı,ikili genç odası koltukları,baza yatak, dolap. Hepsi var ve sağlam,temiz durumda. Uygun bir şehre giderse okumaya, 1+1 daire alabiliriz belki ona. Arada biz de ugrariz yanına özleyince falan diyoruz. Off hayatim plan hep benim. 🤣🤣Bezdim bu ara gerçekten. Allah'ım her şey hayırlısıyla bir düzene girse, önümüzü görsek. 🤲

X