Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,
dün kücük bir sinavdan gecdim isyerinde. Patronum telefon görüsmelerimi dinledi. Cok iyi gecti 🧿🎂☺️🤗
Isimi halen seviyorum, ama cidden kendime vakit ayirmanin ne kadar önemli oldugunu anladim. Buna biraz daha dikat edecegim.

Aksam annemle cocukla biraz yürüyüse cikayim diye düsündüm, ama hava cok sicak. Anneme iyi gelmiyor fazla sicaklik.

Sizlerde neker var neker yok?

T tatlu
minikkoala minikkoala
@DDaffodil

nerdesiniz ya
Asmin zor ama başarma hissi de çok güzel değil mi. İş sonrası kafa dinleme fikrin çok mantıklı. Kendini tam olarak çocuğuna verebilirsin eve gittiğinde böylece.

Selâm altin kizlar 🙋🏻‍♀️
Yaklaşık on gündür çalışmadık ya ne iyi geldi bu izin bize, yalniz az kaldi bitiyor 😀
Tatilimizi yaptik, bayram keza öyle hiç açılmadığımız kadar acildik ilk dozlarsan sonra🙈
Eşim tatil dönüşü ikinci doz aşısını oldu Hiç yan etki olmadi onda ne şanslı.
Bana ilk doz bile yan etki yapmıştı hastalığı da atlattığım için biraz bekleyeyim diyorum.
Yarin da ablamlarla sahil yapacağız bu kez marmaraya, yakin olsun günü birlik olacağı için.
Ertesi gün de kızkardeşime sürpriz babyshower partisi hazırlayacağız 😇
Sefaniz olsun arkadaşım. Herkes haketti az da olsa dinlenip, rahatlamayı.
Çocuğum bana anne yüzmeyi unutmuş muyumdur acaba diye soruyor. Taşınır taşınmaz gideriz annem,unutulmaz yüzmek dedim. Hem güldüm hem üzüldüm kuzuya. Başımıza bu dertleri saranlar rahat yüzü görmesin İnşallah.

İyi akşamlar kızlar. Biz eşya paketlemeye devam ediyoruz. Ne kadar az desem de bir dünya eşya var evde maalesef. Oysa kullanmadığım her şeyi veriyorum. Büyük boy kolilerle 6 tane kitap kolisi oldu sadece. kızların okuyup elde tutmak istemediklerini bağışladım bir de.
Giysi desem onları her sezon ayıklayıp veriyorum.
Ne kadar minimal olmak istesem de olmuyor bir türlü.
Kızım eve çıkarsa diye kullanılabilir ev eşyalarını da atamiyorum. Halılar,masa takımı,ikili genç odası koltukları,baza yatak, dolap. Hepsi var ve sağlam,temiz durumda. Uygun bir şehre giderse okumaya, 1+1 daire alabiliriz belki ona. Arada biz de ugrariz yanına özleyince falan diyoruz. Off hayatim plan hep benim. 🤣🤣Bezdim bu ara gerçekten. Allah'ım her şey hayırlısıyla bir düzene girse, önümüzü görsek. 🤲
Kolay gelsin canım.
Ev toparlamak zor iş çarçabuk bitsin inş.
Rabbim gönlünüze göre versin,ne güzel planlar bunlar.
Bende hayatımı plânlı yaşamayı severim, düzenli oluyor ve zaten plân olmadan olmuyor ki.

Sefaniz olsun arkadaşım. Herkes haketti az da olsa dinlenip, rahatlamayı.
Çocuğum bana anne yüzmeyi unutmuş muyumdur acaba diye soruyor. Taşınır taşınmaz gideriz annem,unutulmaz yüzmek dedim. Hem güldüm hem üzüldüm kuzuya. Başımıza bu dertleri saranlar rahat yüzü görmesin İnşallah.
Çok özledik hemde nasıl iyi geldi..
Kiyamam kuzuya onlar için o kadar zor bir dönem oldu ki bu yaşadıkları.

İyi akşamlar kızlar. Biz eşya paketlemeye devam ediyoruz. Ne kadar az desem de bir dünya eşya var evde maalesef. Oysa kullanmadığım her şeyi veriyorum. Büyük boy kolilerle 6 tane kitap kolisi oldu sadece. kızların okuyup elde tutmak istemediklerini bağışladım bir de.
Giysi desem onları her sezon ayıklayıp veriyorum.
Ne kadar minimal olmak istesem de olmuyor bir türlü.
Kızım eve çıkarsa diye kullanılabilir ev eşyalarını da atamiyorum. Halılar,masa takımı,ikili genç odası koltukları,baza yatak, dolap. Hepsi var ve sağlam,temiz durumda. Uygun bir şehre giderse okumaya, 1+1 daire alabiliriz belki ona. Arada biz de ugrariz yanına özleyince falan diyoruz. Off hayatim plan hep benim. 🤣🤣Bezdim bu ara gerçekten. Allah'ım her şey hayırlısıyla bir düzene girse, önümüzü görsek. 🤲
biz 1+1 ebden buraya tasindigimizda kac koli getirmisdik 😁 zor ya gercekten. Kolay gelsin canim 😘 bende minimalist yasamaya calisiyorumda, ama cidden zor. Sürekli ayikliyorum evdekilerini. Ama ev isi cidden cok kolaylasiyor az eysayla.

Selâm altin kizlar 🙋🏻‍♀️
Yaklaşık on gündür çalışmadık ya ne iyi geldi bu izin bize, yalniz az kaldi bitiyor 😀
Tatilimizi yaptik, bayram keza öyle hiç açılmadığımız kadar acildik ilk dozlarsan sonra🙈
Eşim tatil dönüşü ikinci doz aşısını oldu Hiç yan etki olmadi onda ne şanslı.
Bana ilk doz bile yan etki yapmıştı hastalığı da atlattığım için biraz bekleyeyim diyorum.
Yarin da ablamlarla sahil yapacağız bu kez marmaraya, yakin olsun günü birlik olacağı için.
Ertesi gün de kızkardeşime sürpriz babyshower partisi hazırlayacağız 😇
oh gel keyfim gel yani 😁 iyi gezmeler canim. Kiz asili degil diye cesaret edemiyorum bir yere götürmege. Su ehliyetleri hal edersek belki yakin yerlere arabayla kacar günlük turlar yapariz.

Günaydın kızlar
Tatil bitti eve donduk
Bugün de valiz bosalt, yıka, temizle günü olur.
7 gün ne kadar da çabuk bitti öyle 😥
Tatil zenginlere dinlence kahvemsim.😏 Senden önce eşyaların gidip oda servisi tarafından yerleştiriliyor,giydiğini yerden alıp, yıkayıp ütüleyip dolaba asıyorlar, etrafında dört dönen çalışanlar falan. Ben tatil buna derim,bizimki extra yorgunluk işte. 🤣🤣 Ben hâlâ otel çarşafında,yastığında yatamam mesela. İsterse 10 yıldızlı olsun. Evi götürüyorum yanımda giderken.🤣🤣 Ben en iyisi bir yazlık alayım da rahat edeyim bari.🤔

Tatil zenginlere dinlence kahvemsim.😏 Senden önce eşyaların gidip oda servisi tarafından yerleştiriliyor,giydiğini yerden alıp, yıkayıp ütüleyip dolaba asıyorlar, etrafında dört dönen çalışanlar falan. Ben tatil buna derim,bizimki extra yorgunluk işte. 🤣🤣 Ben hâlâ otel çarşafında,yastığında yatamam mesela. İsterse 10 yıldızlı olsun. Evi götürüyorum yanımda giderken.🤣🤣 Ben en iyisi bir yazlık alayım da rahat edeyim bari.🤔
Aaa bu direkt ben🤣
Valla üç makina yıkadım, evi temizledik esimle tüm dinlendigim bitti.
Daha da ütü var.
Nasılsa arabayla gidiyoruz diye çamaşır suyuna kadar götürdüm otele 🙈
Gerçi ben her zaman çarşaf ve havlu götürürüm, şimdi covid var daha çok ıvır zivir goturdum, evliliğimizin ilk yillarinda adını vermeyeyim çok bilinen kaliteli bir otele gitmiştik. Oda temizliği yaparken benim çiçekli carsaflari görüp yönetime söylemişler. Müdür eşime bir sorun mu var da kendi esyalarinizi kullanıyorsunuz diye sormuş. Tabi eşim de sorun sizde değil benim eşim titiz demiş, burada kesin takıntılı da demiştir 😠

Böylece bir tatilin sonuna geldik.
Dolu dolu geçirdim diyebilirim
🤗
Tatil hazırlığı ,bayram hazırlığı, kurban,gezmeler derken dünyaları sıgdırdık sanki.
Öyle iyi geldi ki..
Geçen yaz korkudan hicbiryerlere gidemedik ailelerimizle bile uzaktan ve kısıtlı görüştük.
Bu izinde öyle yapmadim aşıları da olduk diyerekten biraz da😀
Ruhum açıldı vallahi.

Iki gram altın aldım hesaptan bu sabah ve aylik birikim hesabini kapattım.
Ağustosa allah kerim.

X