🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yılki birikimim
5 çeyrek
10 gr altın
80 gr gümüş

Hedefim 12 çeyrek
14 gr altın
100 gr gümüştü

Geçen yıl 40 gr altın 4 çeyrek biriktirmiştim. Bu yılın başında hepsini bozdurup araç aldık. Sonra da salgın hastalık çıktı. İşler kötü gitti. Bu yıl benim için hiç verimli geçmedi. Yeni yıl için hedef bile koyamıyorum
Bereketli olsun bu da çok iyi bir sonuç ☺️

Bu yılki birikimim
5 çeyrek
10 gr altın
80 gr gümüş

Hedefim 12 çeyrek
14 gr altın
100 gr gümüştü

Geçen yıl 40 gr altın 4 çeyrek biriktirmiştim. Bu yılın başında hepsini bozdurup araç aldık. Sonra da salgın hastalık çıktı. İşler kötü gitti. Bu yıl benim için hiç verimli geçmedi. Yeni yıl için hedef bile koyamıyorum
Bende önümüzdeki yıl ne yaparız diye düşünüyorum açıkçası . Temel gıda bile çok pahalandı . Bu sene 45 çeyrek biriktirdim
2800 TL klima ödedik
9000 TL telefon aldık 2 tane onların taksiti bitiyor bu sene .

Kızlar ana sayfadaki listeyi düzenledim aramızdan bazı arkadaşlar artık bizimle olmayacaklar bu ekip devam edeceğiz

Kızlar ana sayfadaki listeyi düzenledim aramızdan bazı arkadaşlar artık bizimle olmayacaklar bu ekip devam edeceğiz
Sen kendini ne sanıyorsun tuçe herkesin özelini döktün birbirine düşürdün
Şimdi listeyi mi düzenledim diyorsun pes yani

Yöneticiler üyeliğini düşürecek diye Yusuf Yusuf dun 🤣🤣
Has özelde milletin tüm sırlarını deşifre et sonra burda yaz .
sana iyi forumlar emzirmeni , boyunu , süsünü anlat .
Ben kime yüzüne ne söylüyorsam aynen söyledim . Yöneticilerle de kendim bizzat telefonda görüştüm burada olmanıza gerek yok . Birşey bir kez yapılır 2 kez yapılır devamı mide bulandırır yetti artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X