altınlarım battı

altınlarım battı diye açılan konuyuda ilk defa gördüm. altın uzun vade yatırım diye her zaman her yerde söyleniyor. altın alıp 1 haftada zengin olan varmı

Yatırımın özü sabırdır
Panik her zaman kaybettirir
Yatırım yapılacak para uzun vadede ya da en azından 3 - 5 yıldan uzun bir süre ihtiyaç olmayacak miktarda olmalıdır 🙂

150 gram 460tan aldım almıştım altın o zamandan düşmeye başladı şu an 407 lira kaç yıldır biriktirdiğimiz paraydı. eridikçe eriyor. yıllarca kısıp kısıp biriktirdik ev peşinatı yapmak istiyorduk ama gün geçtikçe azalıyor. bir yatırım yapalım dedik o da elimizde patladı. altının geleceği hakkında bir fikri olan Yok mu. yaza kadar yükselir mi?
Yükseldi bileee

150 gram 460tan aldım almıştım altın o zamandan düşmeye başladı şu an 407 lira kaç yıldır biriktirdiğimiz paraydı. eridikçe eriyor. yıllarca kısıp kısıp biriktirdik ev peşinatı yapmak istiyorduk ama gün geçtikçe azalıyor. bir yatırım yapalım dedik o da elimizde patladı. altının geleceği hakkında bir fikri olan Yok mu. yaza kadar yükselir mi?
Ben 545ten 90 gram almıştım hala zarardayim Ama tabi bozarsam. Bozmadigim için bekliyoruz illa cikiyor

şuan acele etmeyip altınlarını saklayanlar 2 ye 3 e katladı, yatırımlar kısa vadeli düşünülmemeli.
Ya benim aslında cok bişeyim yokta 10 gr bileziğim var:) ağustosta gr 460dan almıştık şuan baya yüksek hatta bugun düşmüş. Dahada düser mi bozdurmalı mıyım sizce şuanlık ihtiyac yok. 1 ay kadar once diğerini bozdurdum gramı 610dan

Uzun vadede altın herzMan iyi bir yatırım aracıdır. Sabredip beklemek lazım. Ama kısa vadede altından hiçbir cacık olmaz. Ben altın biriktirmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. Çoluk çocuktan fırsatımız olmadıki altın alalım . Evimizi öyle almıştık vakti zamanında.. insallah yine altın alabilir para atabiliriz kenarimiza:halay:

valla şu an eline para geçen altın ve döviz alıyor deli gibi. bu furyada kanıp az biaz dövizini-altınını bozduran ciddi zarara girmiştir.
elbette milyon dolarları olanlar falan kazandı ama dişinden tırnağından az biraz arttırıp bizim gibi minik rakamlar biriktiren insanlar arasında bu dönem bozduranlar kazık yemiş olacak. :KK43:

Altın gitgide yükseliyor düşse yine yükselir. Kenarda 10 bin var TL de durmasın altın alayım diyorum bugün. Düşse yine elbet yükselecek.

X