Aman bıktım valla 😔

Bu adamla nasil evlenip cocuk yaptiniz?

Her eş kıyafete karışmaz.
Öyle bir şey yok.
Bir pasta icin nelere özeniyorsun telefonunu alicam ne demektir yaa 😶😶

Ya herkes evlenince aynı eşit isteklerle evlenmiyor biri olsa diğeri olmayabilir.Sevgiyle sabırla bazı şeyler aşilir elbette ki
Benmde eşimde bazı noktalar evlendikten bı sure sonra feraha kavuştu yani ben isteklerimden eninde sonunda anlamak zorunda kaldı çünkü aynı hayatı paylaşıyor isek aynı yerden bakmasak bile cizgiler olmalı. Eşiniz ailesi biraz değişik sanırım tam okumadım yorumlari hakkınızda hayırlısı olsun 🥰
Evet doğru diyorsunuz çok teşekkür ederim güzel yorumlariniz için 😊😊😍

İşte yaşamamak ama istemek nasıl bı haz dir?
Herkes çocuğunun iyiliğini düşünür
Kendilerine baksınlar.
Aynen öyle..
Bu adamla nasil evlenip cocuk yaptiniz?

Her eş kıyafete karışmaz.
Öyle bir şey yok.
Bir pasta icin nelere özeniyorsun telefonunu alicam ne demektir yaa 😶😶
Evlenmeden önce bilemiyorsun ki huyunu suyunu maalesef 😏

her erkek karısının giyimine karışmaz. sağlıklı düşünen er kişiler zaten eşlerini giyim tarzları ile kabul ederler.
sağlıklı düşünebilen er kişiler eşlerini "telefonunu elinden alırım" diye tehdit etmezler. siz 15 yaşında ergen değilsiniz. kendi aklınız ve fikriniz var.
ayrıca sosyal medyada gördüğünüz güzel şeylere özenebilirsiniz de, bunda kötü birşey yok.
kendi bütçenizi zora sokmadıkça beğendiğiniz şeyleri yapmak ve almak en doğal hakkınız.
ayrıca ne demek pastaneye, fırına gitmenize izin vermemesi ? siz hadi pandemiyi geçtim alışverişe hiç çıkmadınız mı evliliğiniz boyunca ?
Tabiki çıktım hatta en son 15 gün önce kendime biseyler aldım lcw ye gittim annemle pazara gittim. İhtiyaçlarını karşılamak için çıkıyorum elbette bazen kızımı gezdirmeyede çıkıyorum annemlere kv nin oraya da gidiyorum. Ama fırına öyle yerlere gönlü olmuyor oturduğumuz yerde ki adamları sevmiyor pek o yüzden izin vermez manasında dedim. Ama dediklerinize katılıyorum. Dün konuştum ben 15 yaşında biri değilim ne demek telefonu elinden alırım diyorsun sen dedim öyle mi düşünüyorsun diyor

Tabiki çıktım hatta en son 15 gün önce kendime biseyler aldım lcw ye gittim annemle pazara gittim. İhtiyaçlarını karşılamak için çıkıyorum elbette bazen kızımı gezdirmeyede çıkıyorum annemlere kv nin oraya da gidiyorum. Ama fırına öyle yerlere gönlü olmuyor oturduğumuz yerde ki adamları sevmiyor pek o yüzden izin vermez manasında dedim. Ama dediklerinize katılıyorum. Dün konuştum ben 15 yaşında biri değilim ne demek telefonu elinden alırım diyorsun sen dedim öyle mi düşünüyorsun diyor

ailesinden böyle mi görmüş ? yani babası da annesine böylemiymiş acaba ?
bazen erkekler istemeselerde bir anda babaları gibi davranıyorlar.

ailesinden böyle mi görmüş ? yani babası da annesine böylemiymiş acaba ?
bazen erkekler istemeselerde bir anda babaları gibi davranıyorlar.
Ya nasıl desem ailesi hiç bisey görmemiş gibiler.. çiftçilikle uğraşıyorlar eker dikerler yazın sebze ekeriz 20 25 dönüm bizde yazın sabah akşam oradayız her gün. Yanı annesi hayati hep çalışmakla geçmiş babası eşim 12yasindayken vefat edince onlarda hep çalışmışlar etmişler yani misal annesi öyle çarşı pazar pek bilmez giyim kuşam önem vermez yani tamamen aileden görme diye düşünüyorum ben

Ya nasıl desem ailesi hiç bisey görmemiş gibiler.. çiftçilikle uğraşıyorlar eker dikerler yazın sebze ekeriz 20 25 dönüm bizde yazın sabah akşam oradayız her gün. Yanı annesi hayati hep çalışmakla geçmiş babası eşim 12yasindayken vefat edince onlarda hep çalışmışlar etmişler yani misal annesi öyle çarşı pazar pek bilmez giyim kuşam önem vermez yani tamamen aileden görme diye düşünüyorum ben

o zaman belki ciddi bir şekilde konuşup beklentilerinizi anlatırsanız sizi anlayabilir. bu tutumları hoş değil ama anladığım kadarıyla yaptığının yanlış olduğu hakkında hiçbir fikri de yok.

o zaman belki ciddi bir şekilde konuşup beklentilerinizi anlatırsanız sizi anlayabilir. bu tutumları hoş değil ama anladığım kadarıyla yaptığının yanlış olduğu hakkında hiçbir fikri de yok.
Ya dümdüz düşünüyor yani yanlışmış doğruymuş farketmez kendisi ne derse o böyle düşünüyor. Dün konuştum zaten söyledim bütün hissettiklerimi duygularımı bana saygı göstermediğini ben sana saygısızlık yaptığımı mı düşünüyorsun dedi özür diledi normalde hiç dilemez bende şaşırdım

Ya dümdüz düşünüyor yani yanlışmış doğruymuş farketmez kendisi ne derse o böyle düşünüyor. Dün konuştum zaten söyledim bütün hissettiklerimi duygularımı bana saygı göstermediğini ben sana saygısızlık yaptığımı mı düşünüyorsun dedi özür diledi normalde hiç dilemez bende şaşırdım

bundan sonra hiç paye vermeyin derim. eğer gerçekten sizi anlamak istiyorsa farkedip kendisini sorgulayacaktır. yok böyle devam ederse o özürün bir anlamı kalmaz zaten. kısacası yelkenleri hemen indirmeyin bence.

bundan sonra hiç paye vermeyin derim. eğer gerçekten sizi anlamak istiyorsa farkedip kendisini sorgulayacaktır. yok böyle devam ederse o özürün bir anlamı kalmaz zaten. kısacası yelkenleri hemen indirmeyin bence.
Evet artık daha iyi anlayabiliyorum hepiniz çok sağolun gerçekten

X